Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Zolīte+foto

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Kopvērtējuma tabulu pēc 5.kārtas (gala rezultātus) skatīt šeit.

Kopvērtējuma tabulu pēc 4.kārtas skatīt šeit.

Kopvērtējuma tabulu pēc 3.kārtas skatīt šeit.

Kopvērtējuma tabulu pēc 2.kārtas skatīt šeit.

Kopvērtējuma tabulu  pēc 1.kārtas skatīt šeit.

 Pirmie „lauri” novada 3. spartakiādē.

Piecu vakaru ilgās cīņās un 50 dalībnieku konkurencē novada 3. spartakiādes zolītes čempiona godā tika Rolands Zeltiņš ar 28 punktiem no „Kauguru” komandas. Otrajā vietā stabili nostājās iepriekšējā gada zolītes kausa ieguvējs Laimonis Kalnets ar 26 punktiem no „Centra” komandas. Toties par trešo vietu līdzvērtīgi cīnījās 3 dalībnieki. Un tikai personīgie plusi (72) Ritvaram Baibam „Ozokalns” ļāva apsteigt Jāni Golubevu (+33) „Centrs” un Maksimu Jefimovu (+ 25) no Brankām.
Komandu vērtējumā 1.vietā „Centrs” (141 p). Otro un trešo vietu dala „Kauguri” un „Salgale” (123 p), 4.vietā „Ozokalns” (120 p). Tālāk seko: „Brankas”, „Ezermalas”, „Aizupes” un „Tetelāne”.
22. janvāri paredzēts turnīrs novusā. Ja kāds vēl nezin, kas ir novuss, vai ilgus gadus ir bijuši citi, svarīgāki darbi, tad tagad pēdējais laiks to pamēģināt. Veselu mēnesi līdz turnīram bez maksas jūsu rīcībā ir Ozolnieku Sporta centra jaunizveidotajā novusa zāle. Nepalaidiet garām izdevību. Gaidām visus un tikpat kuplā skaitā, kā zolītē!
Spartakiādes galvenā tiesnese: Irēna Leitēna

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

aprīlis, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
29
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze