Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

2017. gada prioritāte – infrastruktūras sakārtošana

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Līdz ar jaunā budžeta pieņemšanu, Ozolnieku novada domes deputāti ir apstiprinājuši 2017. gada lielākos infrastruktūras uzlabošanas darbus Ozolnieku novadā.

Šī gada nozīmīgākais plānotais projekts ir pirmā kārta ūdensvada un kanalizācijas būvniecībai Raubēnos, kā arī ceļa seguma rekonstrukcija, kas tika atlikta no 2016. gada. Šim projektam ir plānots piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

Tāpat šogad Cenu pagastā ir paredzēts izbūvēt pirmo kārtu gājēju celiņam, sākot no Ozolnieku dzelzceļa stacijas, virzienā uz Brankām. Cenu pagasta Tetelē ir paredzēta 2. kārta ūdensvada rekonstrukcijas darbiem. Cenu pagasta Ānē ir paredzēts ieguldīt zemē gāzes vadu uz Ānes katlu māju, lai izslēgtu bojājumu risku un iespējamus gāzes padeves traucējumus. Izmantojot LEADER finansējumu, Cenu pagasta Branku ciemā ir paredzēta atpūtas parka izbūve līdzās PII “Bitīte”. Vēl viena laba ziņa Branku iedzīvotājiem - saskaņā ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" sniegto informāciju, ceļa īpašnieks šogad veiks V1068 ceļa seguma atjaunošana no valsts ceļa A8 līdz Brankstūriem.

Ozolniekos šogad lielākie plānotie projekti ir Saules ielas rekonstrukcija, kam ir piesaistīts ERAF līdzfinansējums. Tāpat, izmantojot LEADER līdzfinansējumu, ir plānota slēpošanas trases apgaismojuma izbūve. Lai risinātu ūdens padeves jautājumus, zem Iecavas upes tiks vilkts ūdensvads uz Aizupēm. Ar VAS ”Latvijas Valsts ceļi” ir panākta vienošanās par apļveida krustojuma jeb rotācijas apļa izbūvi uz Eglaines, Rīgas un Skolas ielas krustojuma. Šogad ir plānota projekta izstrāde, ko veic Ozolnieku novada pašvaldība, un jau nākamgad - 2018. gadā - ir plānota projekta realizācija, ko veiks VAS ”Latvijas Valsts ceļi”. Rūpējoties par gājēju drošību uz Rīgas ielas, uz gājēju pārejām pie Meliorācijas ielas un pie Ziedoņa ielas ir paredzēts izvietot gājēju luksoforus.

Salgales pagastā lielākie ieguldījumi ir paredzēti ūdensvada rekonstrukcijas 1. kārtai Garozas ciemā. Savukārt Emburgā ir plānota apgaismojuma izbūve gar Codes - Pēternieku ceļu, kā arī apgaismojuma atjaunošana Emburgas centrā. Iedzīvotāju dzīves vides un kvalitātes uzlabošanai gan Emburgas, gan Garozas ciemos tiks izveidotas atpūtas takas, izmantojot LEADER programmu atbalstu.

Nozīmīgi darbi šogad ir paredzēti arī novada izglītības iestādēs. Lielākais plānotais projekts ir piebūves izbūve pie PII “Bitīte” Brankās, kas ļaus ievērojami palielināt iestādes bērnu skaitu. PII “Saulīte” Ānē ir plānots žoga remonts gar Jaunatnes ielu un ēkas fasādes remonts, pie PII “Zīlīte” filiāles iecerēts atjaunot spēļu laukumu. Kā lielākie projekti Salgales pagasta izglītības iestādēs ir plānota jumta atjaunošana Salgales pamatskolā, kāpņu telpas remonts Garozas pamatskolā un tilta pār Iecavas upi izbūve pie Garozas pamatskolas. Ozolnieku vidusskolā šogad ir plānots atjaunot pagalmu skolas priekšā. Teteles pamatskolā remontēsim sporta zāli, sakārtosim elektroinstalāciju, un pie skolas tiks izveidota papildu velosipēdu novietne.

Šogad dzīves apstākļi uzlabosies arī SAC ”Zemgale” senioriem, jo ir paredzēts vērienīgs projekts - C korpusa siltināšana un iekšpagalma starp B un C korpusiem labiekārtošanas darbi.

Jānis Počs, pašvaldības izpilddirektors

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūnijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs