Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Tiks pagarināts konkursa “Ozolnieku novada Gada cilvēks” norises un kandidātu pieteikšanas laiks, lai arī iedzīvotāji ar savu balsojumu varētu piedalīties uzvarētāju noteikšanā!!!

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ceturtdien, 12. oktobrī, notika kārtējā Ozolnieku novada domes sēde, kur izskatīja jautājumu par konkursa “Ozolnieku novada Gada cilvēks” nolikumu.

Tika pieņemts lēmums veikt izmaiņas konkursa nolikumā, paredzot vairākus būtiskus un ļoti nepieciešamus uzlabojumus, piemēram:

1)    sabiedrības iesaisti nominācijām pieteikto kandidātu novērtēšanā un uzvarētāja noteikšanā (šobrīd nolikums paredz, ka uzvarētāju nosaka tikai domes deputāti);

2)    konkursa norises laika pagarināšanu, nosakot, ka konkursa nominantus būs iespējams pieteikt par sasniegumiem no katra gada 1. janvāra līdz 31. decembrim, tātad kalendārajā gadā, lai arī cilvēki, kuru sasniegumi tiek atklāti gada nogalē, varētu tikt nominēti konkursam (šobrīd nolikums paredz nominantu pieteikšanu līdz 1. oktobrim);

3)    tāpat konkursa uzvarētāju godināšanas pasākums tiks organizēts atsevišķi kā īpaša apbalvošanas ceremonija, nevis Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā, kā to paredz šī brīža nolikums.


Sabiedrisko attiecību un informācijas daļai ir uzdots sagatavot nolikuma grozījumus, iekļaujot nepieciešamās izmaiņas. Plānots, ka jaunā konkursa “Ozolnieku novada Gada cilvēks” nolikuma redakcija tiks apstiprināta Ozolnieku novada domes novembra sēdē.

Ja arī Tev ir ierosinājumi par konkursa norisi un vērtēšanas sistēmu, aicinām tos iesūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2017. gada 18. oktobrim.

Paldies visiem cilvēkiem, kuri jau līdz 2017. gada 1. oktobrim pieteica savus konkursa kandidātus, protams, visi pieteiktie nominanti turpina dalību konkursā un tiks vērtēti atbilstoši uzlabotās nolikuma redakcijas kritērijiem.

Aicinām cītīgi turpināt sekot līdzi novadnieku sasniegumiem un būt gataviem pieteikt tos, kuri līdz pat gada beigām paveic nozīmīgas lietas novada labā, lai jau 2018. gadā tiktos īpašā apbalvošanas ceremonijā, kur noskaidrosim 2017. gada uzvarētājus.

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs