Cik regulāri Jūsuprāt ir jāorganizē nokritušo lapu savākšanu no skvēriem un teritorijās ap ietvēm?

Ozolnieku novada dome aicina darbā būvinženieri

  A- A A+ Drukāt lapu

Prasības pretendentiem:
•Augstākā izglītība celtniecības specialitātē, regulāra profesionālās izglītības pilnveides kursu apmeklēšana;
•Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
•Praktiska pieredze un izpratne būvniecības procesu vadībā;
•Spēja operatīvi sastādīt būvdarbu izmaksu kontroltāmes, izvērtēt optimālākos tehnoloģiskos risinājumus un būvmateriālu pielietojumus;
•Vēlams Latvijas Būvinženieru savienības Būvniecības speciālistu sertifikācijas institūcijas izsniegts būvprakses sertifikāts.

Galvenie pienākumi:
•Būvniecības un remontdarbu plānošana, organizēšana un vadība Ozolnieku novada pašvaldības un tās iestāžu objektos;
•Veikt pašvaldības būvju tehnisko apsekošanu un atzinumu sastādīšanu, sniegt priekšlikumus un ieteikumus  par prioritāri nepieciešamajiem pašvaldību ēku un būvju remontdarbiem;
•Izstrādāt pašvaldības vajadzībām nepieciešamās remontdarbu skices;
•Sagatavot projektēšanai nepieciešamo informāciju, dokumentāciju un tehniskos noteikumus;
•Veikt projektētāju izstrādāto pašvaldības objektu būvprojektu un izmaksu tāmju pārbaudi, saskaņot pašvaldības pasūtīto būvprojekta dokumentāciju pirms tās akceptēšanas būvvaldē;
•Konsultēt iepirkuma komisiju, līdzdarboties iepirkumu dokumentu projektu sagatavošanā un izstrādāt tehniskās specifikācijas ar būvniecību saistītiem iepirkumiem;
•Izstrādāt prognozēto izmaksu kontroltāmes veicamajiem remontdarbiem un pārbūvēm, kā arī veikt izmaksu aplēses investīciju projektiem;
•Veikt projekta vadītāja pienākumus atsevišķos pašvaldības būvobjektos un kontrolēt ar būvniecību saistīto līgumu nosacījumu izpildi (termiņus, kvalitāti u.tml.);
•Sniegt atbalstu novada pašvaldības struktūrvienībām ar būvniecību un būvju ekspluatāciju saistītos jautājumos;

Piedāvājam:
Interesantu un atbildīgu darbu pie attīstības projektiem;
Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika izturēšanas).

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinošo dokumentu (sertifikātu un profesionālās izglītības kursu apliecību kopijas) kopijas iesniegt Ozolnieku novada domes kancelejā (2.kabinets), Stadiona ielā 10, Ozolniekos vai sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2017. gada 24.oktobrim.
Uzziņas pa tālruni: 63084718.

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

oktobris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
20
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze