Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada dome aicina darbā sociālo darbinieku

  A- A A+ Drukāt lapu

Prasības amata pretendentiem/-ēm:
1. otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
2. prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā;
3. prasme strādāt ar informācijas un komunikāciju tehnoloģijām (ITK);
4. prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
5. latviešu valodas prasme augstākajā līmenī, labas krievu un vēlamas svešvalodu zināšanas;
6. spēja strādāt stresa apstākļos;
7. spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros
8. praktiskā pieredze sociālajā darbā un pieredze darbā ar programmu „Sociālās palīdzības administrēšanas programma" (SOPA) tiks uzskatīta par priekšrocību;
9. autovadītāja B kategorijas apliecība.

Galvenie pienākumi:
1. identificēt un izvērtēt klienta sociālo situāciju un problēmas. Slēgt vienošanos ar klientu par sadarbību un veicamajām aktivitātēm konkrētās sociālās problēmas risināšanā;
2. sniegt klientam saprotamu skaidrojumu un ieteikumus par efektīvākajiem darbības virzieniem klienta sociālās situācijas uzlabošanai;
3. sniegt profesionālu un kvalitatīvu psihosociālo atbalstu klientam;
4. klienta interesēs apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus;
5. organizēt saraksti ar klientu, citām personām un institūcijām, sagatavojot sarakstes un citu dokumentu projektus atbilstoši lietvedības prasībām lietišķo rakstu izstrādāšanā un noformēšanā;
6. informēt un konsultēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un pakalpojumiem.

Piedāvājam:
• Amatalgu 840 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
• Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
• Sociālās garantijas;
• Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika izturēšanas);

Iesniedzamie dokumenti:
• motivācijas vēstule;
• īss dzīves un darba gaitu apraksts.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Dokumentus ar norādi "Sociālais" līdz 2018.gada 24.jūnijam, iesniegt Ozolnieku novada pašvaldības Sociālajā dienestā (11.kabinetā), Stadiona liela 10, Ozolniekos vai sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Uzziņas pa tālruni: 26110405 (Sarmīte).

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs