Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Darbu uzsāksi Cenu pagasta pārvaldniece Evita Lapsenberga

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Evita Lapsenberga

Atsaucoties pašvaldības aicinājumam, konkursā uz Cenu pagasta pārvaldnieka amatu bija pieteikušies 18 kandidāti, no kuriem vērtēšanas komisija: D. Liepiņš, A. Židkovs un I. Grundmane, izvērtējot saņemtos pieteikumus, kā piemērotāko amatam izraudzījās Evitas Lapsenbergas kandidatūru. Jaunā Cenu pagasta pārvaldniece darbu uzsāka 9.oktobrī.

Par Cenu pagasta pārvaldnieka amata pienākumiem un darba uzdevumiem Ozolnieku novada domes deputāti nobalsoja domes sēdē par grozījumiem pašvaldības 2018. gada štatu sarakstā, paredzot no 1. jūnija likvidēt klientu apkalpošanas speciālista vietu Ānes pakalpojumu centrā un izveidot Cenu pagasta pārvaldnieka amata vietu.

Jaunajai pārvaldniecei ir atbilstoša izglītība- augstākā izglītība iegūta LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē, tiesību zinātnēs. Evita Lapsenberga dzimusi un dzīvo Jelgavā. Evitai Lapsenbergai ir darba pieredze Jelgavas tiesā un Valsts policijā.

Sarunā Evita uzsver, ka viņai patīk strādāt ar cilvēkiem un cilvēku labā, risināt iedzīvotāju vajadzības saskaņā ar pašvaldības iespējām un budžetu. Darbā ar iedzīvotājiem Evita cer uz atsaucību un kopējo sadarbību.

Klientu maksājumus pieņem Ānes kultūras namā, Celtnieku ielā 12b, Ānē, pieņemšanas laikos ceturtdienās no plkst. 8.00-12.00 un 12.45-19.00. Drīzumā iedzīvotāji varēs iesniegt arī deklarācijas.

Ar Evitu Lapsenbergu var sazināties pa tālruni: 63048077 vai 29797970 un uzdot jautājumus, sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs