Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada pašvaldība aicina darbā SIA "Ozolnieku KSDU" valdes locekli

  A- A A+ Drukāt lapu

Prasības amata pretendentiem/-ēm:
• Otrā līmeņa augstākā izglītība (vadībzinātnēs vai tehniskajā jomā);
• Darba pieredze vadītāja amatā ne mazāka par 3 gadiem;
• Vēlama darba pieredze nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, uzturēšanā vai komunālo pakalpojumu sniegšanas jomā;
• Pieredze personāla vadīšanā;
• Latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī (C1);
• Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas);
• Analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
• Iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā.

Galvenie amata pienākumi:

• Plānot un vadīt uzņēmuma racionālu darbību atbilstoši noteiktajiem mērķiem, ekonomiskajai videi un tirgus situācijai;
• Sastādīt un apstiprināt īstermiņa un ilgtermiņa uzņēmuma plānus, noteikt uzņēmuma ekonomiskās darbības rādītājus;
• Analizēt un novērtēt uzņēmuma darbību un sasniegtos rezultātus;
• Vadīt, plānot, koordinēt un kontrolēt uzņēmuma funkcionēšanu kopumā, organizējot uzņēmuma struktūrvienību racionālu un saskaņotu darbību, motivējot un kontrolējot personālu;
• Nodrošināt uzņēmuma teritorijā Vides pārvaldības standartu un prasību izpildi;
• Komunicēt ar iedzīvotājiem (izskatīt iedzīvotāju iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus, kas saistīti ar komunālo saimniecību, un sniegt atbildes).

Mēs piedāvājam:

• Amatalgu 1850.00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), prof. klasif. kods 1120 14;
• Dinamisku darbu profesionālu kolēģu kolektīvā;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un savu redzējumu par SIA "Ozolnieku KSDU" darbu Ozolnieku novadā, iesniegt Ozolnieku novada domē 2. stāvā 19. kabinetā, Stadiona ielā 10, Ozolniekos vai sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 27. janvārim ar norādi "SIA "Ozolnieku KSDU" valdes loceklis". Uzziņas pa tālruni: 29998480. Reģistrācija Nr. 90001623310.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2019
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs