Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Aicinām uz informatīviem semināriem "Finansējums un atbalsts uzņēmējdarbībai Jelgavas un Ozolnieku novados"

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Lauku partnerība "Lielupe" sadarbībā ar Jelgavas biznesa inkubatoru, LLKC un novadu pašvaldībām organizē divus informatīvos seminārus, kuros tiks sniegta informācija par partnerības izsludināto projektu konkursu, kā arī par citām atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai Jelgavas un Ozolnieku novados – LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsts, pašvaldību un LLKC atbalsts, kā arī citi Lauku attīstības plāna pasākumi, kas šajā gadā būs aktuāli.
Semināri notiks 16. martā no plkst. 16.00 Ozolnieku novada domes sēžu zālē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos. 22. martā no plkst. 10.30 Silvas konferenču zālē, Driksas ielā 9, 2. stāvā, Jelgavā. Vairāk informācijas mājas lapā www.partneribalielupe.lv.

Darba kārtība:

16. marta semināram Ozolniekos
22. marta semināram Jelgavā

Plašāka informācija par Leader projektu konkursu ir pieejama partnerības mājas lapā www.partnerībalielupe.lv, sadaļā Leader 2014-2020. Papildus informācija un konsultācijas Lauku partnerībā "Lielupe", Kr. Barona iela 40, tālr. 26399946, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Lūgums iepriekš saskaņot ierašanos!

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs