Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Sākta pontonu laipas konstrukciju uzstādīšana Ozolnieku ezerā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Šogad finansiālu atbalstu veselīga dzīvesveida popularizēšanai novadā ir saņēmis biedrības Norūdīšanās un ziemas peldēšanās sporta klubs "Ozolnieku Roņi" iesniegtais projekts ar vēlmi izbūvēt brīvdabas peldvietu ar četriem 25 metru celiņiem un laipas Ozolnieku ezerā, vietā kur atrodas „Roņu” līdzšinējā peldētava.

Šobrīd jau uzsākta projekta realizācija un ikviens var sekot pontona laipu būvniecības procesam Ozolnieku ezerā. Šobrīd jau ir uzstādītas pontonu laipas, kas norobežos brīvdabas peldbaseinu. Tālāk sekos laipu nostiprināšanas darbi ezera krastam, laipas margu uzstādīšana un baseina teritorijas attīrīšana no niedrēm.

Biedrības iesniegto projektu, no kura ieguvēji būs visi novadnieki, ir apstiprinājusi gan Ozolnieku novada dome, gan partnerība ”Lielupe”, gan Lauksaimniecības atbalsta dienests un Zemgales NVO atbalsta centrs, apstiprinot veicamo darbu kopējo summu – 21tūkst. EUR. Ozolnieku novada dome 2016. gada oktobra domes sēdē nolēma atbalstīt projektu ar līdzfinansējumu 2124.84 EUR no 2017. gada budžeta līdzekļiem.

Būvnieki - SIA „Rubiki” ir noskaņoti darbus veikt pēc iespējas ātrāk un cer, ka jau pēc Jāņiem atpūtnieki varēs izmēģināt jaunuzbūvētās peldvietas priekšrocības.

Šobrīd novada iedzīvotāji un atpūtnieki ir aicināti būt saprotošiem, uzmanīt savus bērnus un nekāpt uz laipām, kamēr būvniecības process nav noslēdzies un objekts nodots ekspluatācijā. Kad darbi būs noslēgušies, plānota jaunās peldvietas svinīga atklāšana ar peldēšanas sacensībām.

Solvita Cukere

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs