Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Zemgales novada 6.– 9. klašu 16. matemātikas olimpiāde

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Skolēnu pavasara brīvdienās notika tradicionālie matemātikas svētki Jēkabpils Valsts ģimnāzijā - Zemgales novada 6.– 9. klašu 16. matemātikas olimpiāde. Šogad tā notika 13. martā. Olimpiādi rīkoja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas fizikas un matemātikas skolotāji. Olimpiādes mērķis veicināt 6.– 9. klašu skolēnu interesi par nestandarta uzdevumu risināšanu, kā arī pilnveidot skolēnu prasmes un iemaņas nestandarta matemātikas uzdevumu risināšanā. Uz olimpiādi tika aicināti tie 6.–9.klašu skolēni, kuri ir uzrādījuši labus rezultātus skolas vai novadu matemātikas olimpiādēs. Šogad olimpiādē piedalījās 289 skolēni, tai skaitā arī Spīdolas ģimnāzijas un Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni. Pēc olimpiādes dalībnieki apmeklēja arī mācību priekšmetu radošās darbnīcas.

6.klašu grupā pirmo vietu ieguva Kārlis Strautnieks, bet trešo vietu ieguva  Laura Rūja, 8. klašu grupā atzinību ieguva Kristiāna Putniņa no Ozolnieku vidusskolas.

Paldies dalībniekiem no Ozolnieku vidusskolas -  6. klases skolēniem Laurai Rūjai, Martai Annai Stinkai, Kārlim Strautniekam, Edgaram Markovam, Matīsam Urbānam un  8. klases skolniecēm Kristiānai Putniņai, Loretai Engelantei, kā arī matemātikas skolotājām Lilijai Menskai un Innai Galviņai un vecākiem par jauku, zinātkāru, apzinīgu bērnu audzināšanu!

 

Ozolnieku vidusskola

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs