Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

PII "Saulīte" aicina talkā čaklos novadniekus

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" vecāku komitejas priekšsēdētājs Kaspars Soļims ir iesniedzis 2 pieteikumus  2017. gada projektu konkursam  „Es zinu, varu un daru”.

Iestādes vadītāja I. Jumīte ar prieku paziņo, ka viens projekts izturējis konkurenci un guvis atbalstu. Projekta „Pašu audzēti dārzeņi un garšaugi – veselīga dzīvesveida pamats” realizēšanai Ozolnieku novada pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu – Eur 998.48.

Komentējot projekta ideju, I. Jumīte atklāj, ka galvenais mērķis ir iestādes kolektīva, bērnu vecāku un pašu bērnu aktīva līdzdalība un ieguldītais darbs projektu īstenošanā: "projekta nozīmība un ieguvums būs tas, ka mēs saviem bērniem ar praktisku darbošanos un radot pozitīvas emocijas mācīsim, veselīga dzīvesveida pamatvērtības. Šobrīd noris aktīvs darbs, lai tiktu iegādātas visas nepieciešamās lietas – siltumnīca, bērnu darbarīki, lai rosītos dārzā – lāpstas, grābekļi, kaplīši, bērnu ķerras, lejkannas un cits inventārs. Tomēr lielākais pārbaudījums tikai priekšā – pašu spēkiem mums visiem kopīgi jāsamontē polikarbonāta siltumnīca, jāsaved tajā zeme, jāierīko dobes un jāsastāda augi. Lai rudenī varētu kopīgi lepoties par iegūto ražu – un skanīgi svinēt pirmos siltumnīcas ražas svētkus".

PII "Saulīte" vadītāja pateicas iestādes vecāku padomes priekšsēdētājam Kasparam Soļimam par atsaucību un vēl veiksmi visiem cilvēkiem, kuri piedalīsies  projekta īstenošanā!

Aicinām pieteikties vecākus un aktīvākos Ozolnieku novada iedzīvotājus kopīgam darbam, zvanot pa tālruni – 63055469, 25611832.


 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

aprīlis, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
20
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs