Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Teteles pamatskolas skolniece Melānija Grebeņika uzvar konkursā „Latvijas toņi un pustoņi”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Svinīgi uzsākot jauno mācību gadu, tika sumināta Teteles pamatskolas skolniece Melānija Grebeņika, kura Valsts izglītības satura centra organizētajā vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā un tērpu skatē "Latvijas toņi un pustoņi" vairākās konkursa kārtās, godam aizstāvot skolas un novada godu ir izcīnījusi 1. vietu valsts mērogā.
Konkursa pirmajā kārtā – Jelgavas un Ozolnieku novadu konkursā piedalījās 86 vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu dalībnieku darbi no 12 skolām. Zemgales reģiona konkursa laureāti tika aicināti piedalīties V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivālā „Toņi un pustoņi", kas šovasar notika Bauskā. Festivāls tiek rīkots reizi piecos gados, kopā pulcējot vairākus simtus bērnus un jauniešus no visas valsts, aicinot daudzveidīgai un radošai viņu pašizpausmei.
Festivāla laikā tika atklāta darbu izstāde "Latvijas toņi un pustoņi", kur bērnu un jauniešu redzējumā vairāk nekā 300 darbos atveidotas Vidzemei, Latgalei, Kurzemei, Zemgalei, Rīgai raksturīgās krāsas, ornamenti, zīmes un noskaņas. Festivāla ietvaros notika arī bērnu un jauniešu veidoto tērpu kolekciju demonstrējumi. Kā neiztrūkstoša festivālā sastāvdaļa bija svētku dalībnieku gājiens, kur katra novada dalībnieki tērpās sava vēsturiskā novada raksturīgākajos toņos. Festivālā piedalījās arī vokālās mūzikas konkursa "Balsis" laureāti un festivāla – konkursa "No baroka līdz rokam" labākie vokāli instrumentālie kolektīvi un popgrupas, sniedzot koncertus visiem festivāla dalībniekiem un apmeklētājiem. Festivāls Bauskā tika veidots Latvijas valsts simtgades gaidīšanas zīmē.

Solvita Cukere

melanija grebennika

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs