Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

PII “Pūcīte” audzēkņiem jaunas iespējas aktīvi izkustēties

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā katru gadu, arī šogad PII “Pūcīte” pedagogi veidoja metodisko darbu skati. Šī gada tematika – āra teritorijas papildināšana un pilnveidošana aktivitātēm svaigā gaisā. Domājot par to, kā iestādes audzēkņiem nodrošināt daudzveidīgākas nodarbības āra teritorijā, kolektīvs vienojās, ka katra skolotāja izveidos vismaz vienu spēli bērniem. 

Pucite tresa

Rezultātā skolotājas izveidoja un prezentēja kolēģēm daudz dažādas spēles – “desas”, domino, golfs, “met pa bundžām”, “sarkanie un zilie smaidiņi”, “krāsas”, apgleznoja bruģētos āra teritorijas celiņus ar dažādām kustību veicinošām un matemātikas prasmes attīstošām aktivitātēm, izveidoja svarus, rāmīšus rokdarbiem no dabas materiāliem, mašīnu trasi uz galda, bērnu iepazīstināšanai ar ceļu satiksmes noteikumu pamatiem.

Pucite titul

Iestādes teritorija tika izveidota vieta braukšanai ar velosipēdiem un skrejriteņiem, uzzīmējot uz bruģa bultas divos virzienos un vienojoties par trases lietošanas un drošības noteikumiem ar bērniem.

Pucite otra

Lepojamies ar mūsu skolotāju radošumu un azartu PII „Pūcīte” teritorijas labiekārtošanā, lai bērni varētu pavadīt laiku svaigā gaisā aktīvi, kustīgi un arī izzinoši!

Laura Pričina, PII “Pūcīte” vadītājas vietniece

Pucite pirma

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs