Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Mēs varam un darām Latvijai!

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Forums pirma

Latvijas lauku kopienas nedēļas ietvaros, biedrības „Latvijas Lauku forums” pārstāvji 10. oktobrī viesojās Ānes jauniešu iniciatīvu centrā, kur organizēja diskusiju un praktiskās nodarbības kopā ar Ānes ciema jauniešiem - „MĒS VARAM UN DARĀM LATVIJAI!”

Oktobrī biedrība “Latvijas Lauku forums” organizē tikšanās ar kopienu pārstāvjiem visos Latvijas reģionos. Kopā noritēja piecas tikšanās, ar mērķi stiprināt Latvijas lauku kopienu attīstības iniciatīvas, attīstītu esošās un identificētu jaunas, iesaistot lauku iedzīvotājus lēmumu pieņemšanas procesā. Cerams, ka kopienas aktīvistu tikšanās ar Ānes jauniešiem sekmēs jauno cilvēku līdzdalību Ozolnieku novada dzīves aktivitātēs.

Forums otra

Tiekoties biedrības pārstāvji jauniešus atraktīvā formā iepazīstināja ar metodi, kuru izmantot savas kopienas teritorijas attīstībai un vienlaikus iedrošināja jauniešus tālākam darbam savas tuvējās apkārtnes, novada un Latvijas labā.

Aktivitātes rezultātā tika aizsniegti tie iedzīvotāji, kas nepiedalās reģionāla vai nacionāla līmeņa NVO aktivitātēs, sniedzot informāciju par iespējām, metodēm un iedrošinot iesaistīties sabiedriskajā dzīvē. 

Šī gada biedrības „Latvijas Lauku forums” aktivitātēs iesaistāmā auditorija ir jaunieši lauku teritorijās. Tāpēc biedrības pārstāvji dodas uz dažādu Latvijas novadu Jauniešu centriem un skolām, lai radošo darbnīcu laikā kopīgi strādātu ar jauniešu vēlmēm un vajadzībām, kopīgi sazīmētu „problēmu kokus” un modelētu iespējamos to risinājumus.

Radošajās nodarbībās Ānes ciema jaunieši kopā ar biedrības „Latvijas Lauku forums” pārstāvjiem meklēja atbildes uz svarīgiem jautājumiem:

  • Vai Tu spēj atšķirt vēlmes no vajadzībām? 
  • Vai zini, kā Tavas ikdienas darbības var palīdzēt veidot labāku Latviju? 
  • Vai zini kur meklēt problēmu saknes? 
  • Kā izaugušās problēmas pārvērst par risinājumiem?

„Tikšanās laikā iegūtas zināšanas, prasmes un izstrādātie materiāli, palīdzēs veicināt jauniešu dzīves aktivitātes un vietējo iedzīvotāju iesaisti Ānes jauniešu centra darbā. Šodien apgūtās radošo spēļu metodes izmantosim centra darba ikdienā,” par tikšanos ir gandarīta Ānes jauniešu centra vadītāja Mārīte Vasele, uzslavējot jauniešus par līdzdalību.

Forums pedeja

Pasākuma noslēgumā četri aktīvākie Ānes jaunieši un Jauniešu centra vadītāja saņēma dalības Sertifikātus, kas viņiem sniedz iespēju 26. oktobrī Rīgā piedalīties īpašā biedrības „Latvijas Lauku forums” organizētā jauniešu pasākumā Ministru kabinetā un Nacionālajā bibliotēkā par godu Latvijas simtgadei.

Pasākumu norisi visā Latvijā finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Solvita Cukere

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs