Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pastmarku izstāde Ānes bibliotēkā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Līdz 31. augustam bibliotēkas telpās apskatāma Ānes iedzīvotājas un kolekcionāres Initas Ekmanes pastmarku izstāde.
Filatēlija - pasta apmaksas zīmju visizplatītākais kolekcionēšanas veids 20. gadsimtā. Kurš gan bērnībā nav krājis markas! Pastmarku kolekcionēšanas princips var būt dažāds: flora, fauna, sports, Olimpiskās spēles, kosmoss utt. Pastmarkas var būt dzēstas, nedzēstas vai arī „pirmās dienas" aploksnes.
Daudzi tās vāca prieka pēc un kā izziņas avotu, jo tās ietver sevī nopietnu un interesantu informāciju, gadiem ritot, kļūstot tikai vērtīgākas.
Inita par sevi: „Pastmarkas sāku krāt 1979. gadā pēc māsas un draudzeņu pamudinājuma, jo visām bija uznācis krāšanas bums. Daudzas markas pirku Jelgavas „Preses apvienībā", tur bija lielākais piedāvājums, citreiz speciāli braucu uz Jūrmalas filatēlistu veikalu, bet citas atveda radi un draugi no ekskursijām PSRS.
Markas pārstāju krāt ap 1990. gadu, kad tās vairs nebija praktiski nopērkamas. Gadiem ritot, arī pašai bija radušās citas aizraušanās - grāmatu lasīšana, rokdarbi, dārzkopība. Markas uzdāvināju Ānes bibliotēkai, jo tās mājās vienkārši putēja, bet bibliotēkā, pavadot savu brīvo laiku, ar tām var iepazīties un izpētīt mūsu jaunākā paaudze."
Nāciet un pārliecinieties, ka pastmarku kolekcionēšana ir interesanta un aizraujoša nodarbošanās!

Jevgēnija Noreiko
Ānes bibliotēkas vadītāja

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

decembris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
14
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze