Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Latvijas triāla čempionāta otrais posms noslēdzies

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Svētdien, 11.jūnijā, Priežkalnos Agarska Triāla Klubs organizēja Latvijas triāla čempionāta otro posmu, kur piedalījās 50 moto un velo grupu dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Trase smagākajās A un B grupās bija ļoti smaga, pārpilna sarežģītiem tehniskiem elementiem.
Absolūtajā čempionāta vērtējumā pārliecinoši uzvarēja Andris Grīnfelds (Agarska Triāla Klubs) ar 43 soda punktiem, atstājot otrajā vietā Kristeru Einasu (Grobiņas MK) ar 102 soda punktien un trešajā - Niku Alksni (Viking Trial) ar 119 soda punktiem.
Tieši tādā secībā pirmais trijnieks finišēja arī pirmajā posmā Liepājā, līdz ar to saglabājot šādas pozīcijas arī gada kopvērtējuma tabulā.
B grupā uzvaru svinēja Arvis Alksnis (Viking Trial), otrais - Dainis Vītoliņš (MT skola).
Intriga brieda C grupā. Svētdien uzvaru izcīnīja mūsu viesis no Igaunijas Vallo Poder ar 41 soda punktu, taču Daniels Grinkevičs (Agarska Triāla Klubs), kurš startē tikai pirmo sezonu, atpaliekot par 14 soda punktiem, izcīnīja otro vietu, trešais Artis Alksnis (Viking Trial) ar 70 soda punktiem. Grupas kopvērtējumā, pēc diviem posmiem, patreiz Artis ar Danielu ar 32 punktiem dala pirmo/otro vietu, ar 20 punktiem trešo, ceturto dala Vallo un veterāns Guntars Mateuss (Grobiņas MK).
D grupā šoreiz dominē igauņi. Pirmais Klaus Somelar, trešais Tonis Ross. Starp viņiem iespraucās un otro vietu izcīna Mareks Robežnieks (AKA TEAM), bet Agarska TK braucēji Rainers Pīrāgs - septītais, Ketija Agarska devītā, kas kopvērtējumā dod Raineram ceturto, bet Ketijai septīto vietu.
Jāpiemin piecgadīgais Adrians Grīnfelds (Agarska Triāla Klubs), kurš pēc diviem posmiem Mini grupā atrodas ceturtajā pozīcijā, pirmā - meitene Lote Kurpniece (LRK Sigulda), elektro motociklu grupā pirmais Agnis Alksnis (Viking Trial), bet Jauniešu grupā - Renārs Atvars (MT skola). Priecē tas, ka Latvijas čempionātā dažādās grupās patreiz startē jau četras meitenes.
Latvijas čempionāts šogad notiek piecos posmos, nākamais Ugālē 15.jūlijā un to organizē Triāla Klubs Karters, bet jau nākamajā nedēļā 17.-18.jūnijā Tapā notiks Baltijas triāla čempionāts.
Vienlaicīgi ar triālu, svētdien Priežkalnos notika ekstrēmās moto daudzcīņas sacensības, kas sastāvēja no divām daļām - triāla un ātruma testiem, kur ietilpa krosa tests, apvidus tests un ekstrēmais tests. Sacensībās piedalījās 20 dalībnieki divās grupās Pro un Iesācēji.
Triāla sadaļu Iesācēju klasē uzvarēja Artūrs Irbe, otrais Rolands Neimanis, trešais Oļegs Akulis, Pro klasē pirmais triāla veterāns Lauris Klēbahs, otrais titulētais enduro braucējs Lauris Ērmanis, trešais Armands Frīdenbergs, Daudzcīņas kopvērtējumā absolūti labākais Lauris Ērmanis.
Paldies Grīnfeldu ģimenei par ieguldīto darbu sacensību organizēšanā, viesmīlīgo uzņemšanu Raivim Kurpniekam, kā arī visiem, kas palīdzēja pasākuma organizēšanā.

Agarska TK preses dienests

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūnijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs