Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Ozolnieku novadā dzīvo talantīgākie cilvēki!

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Paldies visiem, kuri jau ir atsaukušies aicinājumam – pastāstīt par Ozolnieku novadā dzīvojošajiem talantiem!

Ja Tu zini Ozolnieku novada iedzīvotājus, kuriem ir augsti sasniegumi sportā un kultūrā, varbūt Tu pats esi viens no viņiem, sūti informāciju uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , lai mēs kopīgi varam iepazīties ar tiem, kuri nes Ozolnieku novada vārdu ārpus novada, valsts un pat Eiropas robežām!

Šoreiz iepazīstinām ar talantīgām hip hop dejotājām, Teteles pamatskolas 2. klases skolniecēm: Polinu Krūmiņu un Alisīju Grebeniku!

Astoņgadīgās meitenes jau trešo gadu nodarbojas ar Hip hop dejām horeogrāfes Lindas Paulauskas vadībā, sasniedzot augstus rezultātos gan Latvijas, gan Eiropas līmeņa sacensībās. Polina jau divus gadus pēc kārtas ir absolūtā Latvijas čempione SOLO nominācijā un otrās vietas ieguvēja 2017. gada Eiropas sacensībās, tāpat, dejojot duetā, meitenes ir absolūtās Latvijas čempiones un Eiropas sacensībās ieguva godalgoto trešo vietu. Lepojamies un vēlam meitenēm attīstīt savu talantu un prasmes turpmākajās sacensībās!  Foto: N. Kazakevičas personīgais arhīvsAlisīja Grebenika!  Foto: N. Kazakevičas personīgais arhīvsPolina Krūmiņa!  Foto: N. Kazakevičas personīgais arhīvsPolina Krūmiņa!  Foto: N. Kazakevičas personīgais arhīvsAlisīja Grebenika!  Foto: N. Kazakevičas personīgais arhīvs

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs