Cik regulāri Jūsuprāt ir jāorganizē nokritušo lapu savākšanu no skvēriem un teritorijās ap ietvēm?

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Interešu izglītības pasākumu plāns

2017./2018.m.g.

 

Datums

Laiks

Pasākums

Vieta

Atbildīgais

2017

10.10.

10.00- 13.30(izbraukšana no JND 8.30)

Tautas deju kolektīvu vadītāju un virsvadītāju seminārs

repertuāra papildināšanai

 

Rīgas Tehniskā koledža, Braslas ielā 16

M.Bratkus

I.Freimane

29.11.

10.00

5.- 6.kl.skolēnu erudītu konkurss “Teci, teci, valodiņa” NOLIKUMS

Ānes kultūras nams

I.Freimane

30.11.

10.00

Bioloģijas olimpiāde 9.-12.kl.(tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

01.12.

10.00.

Angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl.

Svētes pamatskola

I.Grigaļeviča I.Freimane

 

2018

12.01.

10.00

Vēstures olimpiāde 9.un 12.klasei

Svētes pamatskola

I.Eidaka

I.Freimane

15.01.

10.00

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.kl.

Teteles pamatskola

D.Zevaliča

I.Freimane

19.01.

10.00

Fizikas olimpiāde 9.-12.kl.(tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

24.01.

11.00

Jauno vides pētnieku konkurss

Aizupes pamatskola

I.Freimane

26.01

Laiks tiks precizēts

Tautasdziesmu dziedāšanas konkurss “Lakstīgala”

Salgales pamatskola

A.Silgaile

I.Freimane

29.01.

10.00

Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.kl. (tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

31.01.

10.00

Ekonomikas olimpiāde 10.-12.kl. (tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

01.02.

10.00

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiāde 8.-12.kl.

Vieta tiks precizēta

S.Tauriņa

A.Kākers

I.Freimane

02.02.

9.00

Matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

Staļģenes vidusskola

L.Ragele

I.Freimane

06.02.

10.00

Ķīmijas olimpiāde 9.-12.kl. (tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

08.02.

10.00

Krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 10.-12.kl.

Svētes pamatskola

I.Freimane

O.Rožko

09.02.

 

Mūzikas olimpiāde II kārta ( starpnovadu)

Vieta tiks precizēta

A.Silgaile

12.02.

10.00

Skatuves runas konkurss

JND lielā zāle

I.Freimane

16.02.

9.00

Matemātikas olimpiāde 5.-8.kl.

Staļģenes vidusskola

L.Ragele

I.Freimane

21.02.

10.00

Ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.kl. (tiešsaistē)

Ozolnieku vidusskola

I.Freimane

A.Kākers

22.02

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu skolēnu vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

Līvbērzes k/n

A.Silgaile

I.Freimane

28.02

14.00

5.-6.un 7.-9.kl.tautas deju kolektīvu sadancis

Zaļenieku kultūras namā

M.Bratkus

I.Freimane

7.03.

11.00

Mūsdienu deju kolektīvu skate

IKSC “Avoti”, Valgundes pag.

I.Freimane

8.03

10.00

Novadu olimpiāde latviešu valodā 2.-4.kl.

Ozolnieku vidusskola

I.Sauša

I.Freimane

14.03

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu pirmsskolas vecuma tautas deju kolektīvu koncerts

“PAVASARA SPRIŅĢOŠANA”

Ozolnieku tautas nams

I.Freimane

M.Bratkus

15.03

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu pirmsskolas vecuma tautas deju kolektīvu koncerts

“PAVASARA SPRIŅĢOŠANA”

Vircavas tautas nams

I.Freimane

M.Bratkus

23.03.

Laiks tiks precizēts

Tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija” pusfināls Zemgalē

Iecava

I.Mičule

28.03

10.00

Pirmsskolas vokālo ansambļu koncerts “Ciemos pie Lieldienu Zaķa”

Ānes k/n

I.Freimane

30.03.

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu skolēnu koru skate

Zaļenieku k/n

A.Silgaile

I.Freimane

11.aprīlī

11.00

TDK skate

Jēkabnieku kultūras namā

M.Bratkus

I.Freimane

12.aprīlī

Laiks tiks precizēts

Zemgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums

Vilces t/n

I.Mičule

13.aprīlī

11.00

TDK skate

Jēkabnieku kultūras namā

M.Bratkus

I.Freimane

14.04

12.00

Sporta deju konkurss “Vilces pavasaris”

Vilces t/n

M.Kozule

I.Freimane

19.06

 

Zemgales novada olimpiāde latviešu valodā 2.-4.kl.

Bauskas novads

I.Sauša

I.Freimane

19.04.

Laiks tiks precizēts

X Latvijas zēnu koru salidojuma koru konkurss Zemgalē

Jelgavā

I.Freimane

26.04

9.30

Skolu teātru skate

Nākotnes k/n

I.Freimane

27.04.

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu

mazo vokālistu konkurss

„Cīrulītis”

Ozolnieku novada PII „Pūcīte”

I.Freimane

A.Silgaile

9.05

10.00

Jelgavas un Ozolnieku novadu mūzikas kolektīvu   svētku programmas mēģinājums

Vircavas t/n

A.Silgaile

I.Freimane

10.05

15.00

Jelgavas novada olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums

Zaļenieku k/n

I.Freimane

19.05

15.00

Jelgavas novada svētku koncerts ar skolēnu interešu izglītības kolektīvu piedalīšanos

Elejas muižas parks

Silgaile

M.Bratkus

I.Freimane

19.05-20.05

 

Bērnu un jauniešu folkloras programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” nacionālais sarīkojums

Līvānu novads

I.Mičule

23.05

8.00 – 17.00

Vides izglītības pulciņu ekspedīcija dabā

 

I.Freimane

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

oktobris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
20
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze