Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ānes jauniešu iniciatīvu centra galerijas

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku novada jauniešu koncerts māmiņām Ānes kultūras namā

Šī gada 16. maijā, Ānes kultūras namā norisinājās Ozolnieku novada jauniešu koncerts veltīts māmiņām. Koncertā piedalījās Ānes jauniešu iniciatīvu centrā darbojošos pulciņu dalībnieki, piemēram, dziedāšanas, dejošanas, floristikas, pasākumu organizēšanas u.c.. Priekšnesumus sniedza arī ģitārspēles skolotājs Gatis Mūrnieks, kurš nodziedāja savu tikko iznākušo grupas „On my way" singlu „Tāpat vien". Pēc koncerta vecāki varēja degustēt pašceptu ābolu plātsmaizi, kuru sarūpēja jaunieši kopā ar meiteņu studijas pasniedzēju Lieni Šmiti. Par skatuves un centra noformējumu parūpējās centra floristikas pulciņš Marinas Fomenko vadībā.
Liels paldies visām mammām, kas  ir kopā ar mums gan priekos, gan bēdās!

Ānes jaunieši muzeja naktīs "Daugavas" muzejs

1 gada jubilejas svinības:

30. janvārī Ānes jauniešu iniciatīvu centrā tikās centra dalībnieki un viesi, lai radošā atmosfērā atzīmētu centra 1 gada jubileju! Jaunieši demonstrēja priekšnesumus, klātesošajiem prezentējot gada laikā apgūtās prasmes dejošanā un dziedāšanā, kā arī kopīgi nogaršoja jubilejas torti, kas tapusi pateicoties Ānes jauniešu centra puišiem un interešu izglītības pulciņa vadītājai Lienei Šmitei. Kas gan tās būtu par svinībām, ja nebūtu viesu? Tāpēc Ānes jauniešus apciemoja Branku jaunieši, kuri bija sarūpējuši īpašu sveicienu un priekšnesumu, iesaistot aktivitātēs visus klātesošos! Ānes jauniešu iniciatīvu centrs gada laikā ir spējis kļūt par nozīmīgu un svarīgu vietu Ānes bērniem un jauniešiem, kuri novērtē iespēju – lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku! Lai izdodās sasniegt aizvien jaunus mērķus un apgūt jaunas prasmes! Branku jauniešu priekšnesums

Helovīni 2013:

Šogad arī Ānes jauniešu iniciatīvu centrā varēja izbaudīt spocīgo un baismīgo Helovīnu noskaņu – demonstrējot baismīgus tērpus, spēlējot spēles, dziedot un dejojot.

Aktivitātes:

Jauniešu pieredzes apmaiņas seminārs:

Valentīndiena:

Ēnu diena:

Biedrības "Cheese" padomes sēde:

Jauniešu iniciatīvu centra atklāšanas pasākums_30.01.2013.:

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

janvāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze