Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Grupu rotaļnodarbību plānojums

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
  Jāņtārpiņi (1,6-2gadi) Bitītes (2-3 gadi)
Taurenīši (4 gadi)
Mārītes (5-6 gadi) Skudriņas (6-7 gadi)
Pirmdiena Rīta aplis plkst. 09.00
• Fiziskā izglītība un veselība
(grupā) plkst. 09.10
• Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
• Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
Mūzika (zālē) plkst. 09.00
• Rīta aplis plkst. 09.30
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
• Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika (zālē) plkst. 9:30
• Matemātika
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
• Sociālās zinības un ētika
(iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)

Rīta aplis plkst. 09.00
Mūzika (zālē) plkst. 10.00
• Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
Mājturība un tehnoloģijas
(aplicēšana un konstruēšana)
Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
• Rīta aplis plkst. 09.00
• Latviešu valoda
(iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
• Mājturība un tehnoloģijas
(aplicēšana un konstruēšana)
• Mūzika (zālē) plkst. 10:30

Otrdiena Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika ( grupā )
09.10
• Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)
• Matemātika
• Fiziskā izglītība un veselība
(laukumā) plkst. 16.00
Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 09.00

Rīta aplis plkst. 09.30
• Matemātika
• Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)
Mūzika

Rīta aplis plkst. 09.00
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 9:30
• Latviešu valoda
( runas un valodas attīstīšana )
• Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)
Mūzika
Rīta aplis plkst. 09.00
• Matemātika
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 10.00
• Vizuālā māksla (veidošana)
• Mūzika
Rīta aplis plkst. 09.00
• Matemātika
• Vizuālā māksla
(veidošana)
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 10:30
• Mūzika
Trešdiena Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika (grupā) plkst. 09.10
• Fiziskā izglītība un veselība
(laukumā)
Mājturība un tehnoloģijas
(aplicēšana un konstruēšana)
Mūzika plkst. 09.00
• Rīta aplis plkst. 09.30
• Mājturība un tehnoloģijas
(aplicēšana un konstruēšana)
• Mūzika
• Fiziskā izglītība un veselība
(laukumā) plkst. 15. 30
Rita aplis plkst. 09.00
• Mūzika (zālē) plkst. 09:30
• Mājturība un tehnoloģijas
(darbs ar dažādiem materiāliem)
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā ) plkst. 16.00
Rīta aplis plkst. 09.00
• Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
• Mūzika ( grupā ) plkst. 10.00
• Sociālās zinības un ētika ( iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās un sadzīves prasmes)
Fiziskā izglītība un veselība plkst. 16.30
• Rīta aplis plkst. 09.00
• Sociālās zinības un ētika
(iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
• Mūzika
(grupā ) plkst. 10:30
• Latviešu valoda
(lasītprasmju veidošana, rakstītprasmju veidošana)
• Fiziskā izglītība un veselība plkst. 17.00
Ceturtdiena Rīta aplis plkst. 09.00
• Fiziskā izglītība un veselība (grupā) plkst. 09.10
Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
Mājturība un tehnoloģijas
(darbs ar dažādiem materiāliem)
Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst.09.00
• Rīta aplis plkst.
09.30
• Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
• Mājturība un tehnoloģijas
(darbs ar dažādiem materiāliem)
Rīta aplis plkst. 09.00
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 09.30
• Dabaszinības
• Mājturība un tehnoloģijas
(aplicēšana un konstruēšana)

Rīta aplis plkst. 09.00
• Latviešu valoda
(runas un valodas attīstīšana)
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 10.30
• Mājturība un tehnoloģijas (aplicēšana un konstruēšana)
Rīta aplis plkst. 09.00
• Latviešu valoda
(runas un valodas attīstīšana)
• Fiziskā izglītība un veselība (zālē ) plkst. 10.30
• Mājturība un tehnoloģijas
(darbs ar dažādiem materiāliem)

Piektdiena Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika plkst. 9:10
• Dabaszinības
• Vizuālā māksla
(veidošana)
• Fiziskā izglītība un veselība
(laukumā)
•  Mūzika plkst. 09.00
• Rīta aplis plkst. 09.30
• Dabaszinības
• Vizuālā māksla
(veidošana)
• Fiziskā izglītība un veselība
(laukumā)
Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika plkst. 9:30
• Latviešu valoda
(iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
• Vizuālā māksla
(veidošana)
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
Rīta aplis plkst. 09.00
• Dabaszinības
• Mūzika (grupā) plkst. 10.00
• Vizuālā māksla
(zīmēšana)
• Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
• Fiziskā izglītība un veselība (laukumā )
Rīta aplis plkst. 09.00
• Mūzika (grupā) plkst. 10.30
• Dabaszinības
• Vizuālā māksla
(zīmēšana un gleznošana)
• Fiziskā izglītība un
veselība (laukumā)

Nodarbības ilgums ir atkarīgs no bērnu interesēm, attīstības līmeņa, vecuma un individuālām vajadzībām.
Mācību saturs tiek apgūts rotaļnodarbībās ar integrētu mācību priekšmetu saturu.

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

decembris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
15
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze