Kura pagasta īpašumu un saimnieku šogad pieteiksiet nominācijai "Gada saimnieks savā sētā"? (anketu jāaizpilda līdz 1. jūlijam)

„Bitīšu” grupa (5 gadi)

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

 „Bitīšu” grupa (5 gadi)

Ikdienas rotaļās un mācību darbā kopā ar bērniem būs:

Pirmsskolas skolotāja Rūta Roziņa
Pirmsskolas skolotāja Tatjana Jansone
Pirmsskolas skolotāja palīgs Natālija Fomenko

 

bitites

 

Ir pienācis februāris. Pēc latviešu tautas ticējumiem februāris kādreiz tika dēvēts par Sveču mēnesi un 2. februāra diena par Sveču dienu, kad tika lietas sveces. Sveču diena esot iezīmējusi ziemas vidu un tajā dienā esot bijis daudz jātērē, daudz jāēd, jāzīlē un arī jālej sveces, jo uzskatīja, ka Sveču dienā lietās sveces deg visilgāk. Mums, vecākiem, tas ir laiks, kad varam kopā ar bērniem taisīt un gatavot dažādas sveces, telpu noformējumam un noskaņas radīšanai.

Ozolnieku novada pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte"“Bitīšu” grupas vecāki kopā ar bērniem gatavoja un taisīja katrs savu, ģimenes svecīti. Katrai no tām ir savs stāsts, ko katrs no bērniem labprāt pastāsta. Kopīgi radītās svecītes un kompozīcijas tika izliktas mūsu pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” pirmā stāva foajē. Savukārt  audzinātājas visu mēnesi nodarbību ietvaros iepazīstinās bērnus ar sveču nozīmi mūsu ikdienas dzīvē, piemēram, kāpēc lietojam sveces, drošības noteikumus dedzinot sveces, kā vispār izgatavo sveces un daudz citu interesantu lietu.

Bitīšu" grupas vecāki

sveces

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

jūnijs, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze