Vai Jūsuprāt Ozolnieku ezeram ir jāpiešķir oficiālas peldvietas statuss?

PII "Saulīte" vecākiem

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Informējam, ka mūsu izglītības iestādes vecāku komitejas priekšsēdētājs Kaspars Soļims ir iesniedzis 2 pieteikumus  2017. gada projektu konkursam  „Es zinu, varu un daru”

Ar prieku paziņojam, ka viens projekts izturēja konkurenci un guva atbalstu. Projekta „Pašu audzēti dārzeņi un garšaugi – veselīga dzīvesveida pamats” realizēšanai Ozolnieku novada pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu – Eur 998.48.

Projekta galvenais mērķis – iestādes kolektīva, bērnu vecāku un pašu bērnu aktīva līdzdalība un ieguldītais darbs projektu īstenošanā.

Projekta nozīmība un ieguvums būs tas, ka mēs saviem bērniem ar praktisku darbošanos un radot pozitīvas emocijas mācīsim, veselīga dzīvesveida pamatvērtības.

Šobrīd noris aktīvs darbs, lai tiktu iegādātas visas nepieciešamās lietas – siltumnīca, bērnu darbarīki, lai rosītos dārzā – lāpstas, grābekļi, kaplīši, bērnu ķerras, lejkannas un cits inventārs.

Bet lielākais pārbaudījums tikai priekšā – pašu spēkiem mums visiem kopīgi jāsamontē polikarbonāta siltumnīca, jāsaved tajā zeme, jāierīko dobes un jāsastāda augi. Lai rudenī varētu kopīgi lepoties par iegūto ražu – un skanīgi svinēt pirmos siltumnīcas ražas svētkus.

Paldies iestādes vecāku padomes priekšsēdētājam Kasparam Soļimam  par atsaucību, un vēlam veiksmi mums visiem,  projekta īstenošanā!
Aicinām pieteikties vecākus un aktīvākos Ozolnieku novada iedzīvotājus kopīgam darbam, zvanot pa tālruni – 63055469, 25611832.

 

Ozolnieku novada
pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte”
vadītāja Inese Jumīte

 

Informācija audzēkņu vecākiem:

Informējam, ka ir papildināts Ozolnieku novada domes 2014.gada 14.oktobra lēmums, Nr.5. (protokols Nr.10) „Par brīvpusdienu nodrošināšanu Ozolnieku novada izglītības iestādēs Ozolnieku novadā deklarētiem izglītojamajiem" – "no 2015.gada 1.februāra ēdināšanas pakalpojumi tiek finansēti izglītojamajiem, kuriem vismaz viens no vecākiem vai likumīgais pārstāvis ir deklarēts Ozolnieku novadā".

PII Saulite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

augusts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze