Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Darbinieku saraksts_Garozas pamatskola

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Garozas pamatskolas pedagogu saraksts

2017./2018.m.g.

 

Pedagogs

Mācību priekšmets

Klase

Dina Štelmahere

Vizuālā māksla

5.-9.klase

Direktore

   

 

Olvija Paukšte

Latviešu valoda

1.klase

1.klases audzinātāja

Matemātika

1.klase

 

Mājturība un tehnoloģijas

1.klase

 

Vizuālā māksla

1. - 4. klase

 

Mājturība un tehnoloģijas (meitenēm)

5.-9.klase

     

Arnita Grīnvalde

Latviešu valoda

2.klase

2.klases audzinātāja

Sociālās zinības

2.klase

 

Dabaszinības

2.klase

 

Ētika

2.klase

 

Mājturība un tehnoloģijas

2.klase

 

Latviešu valoda

5.,6.klase

 

Literatūra

5.,6.klase

     

Anda Jēkabsone

Matemātika

6.,9.klase

5.klases audzinātāja

   

Direktores vietniece izglītības jomā

   
     

Inguna Zeiza

Matemātika

3.,4.klase

3.klases audzinātāja

Dabaszinības

3.klase

 

Sociālās zinības

1.,3.klase

 

Mājturība un tehnoloģijas

3.klase

 

Ētika

1.klase

 

Literatūra

4.klase

     

Eva Štelmahere

Angļu valoda

1.-5.klase

4.klases audzinātāja

Sociālās zinības

4.klase

Ārpusklases darba organizatore

Ētika

4.klase

 

Mājturība un tehnoloģijas

4.klase

     

Violeta Kraukle - Veisa

Matemātika

6.,7.,9.klase

7.klases audzinātāja

Fizika

8.,9.klase

 

Informātika

5.-7.klase

     

Maija Medinika

Latviešu valoda

4.klase

8.klases audzinātāja

Dabaszinības

1.klase

Speciālais pedagogs

   
     

Solveiga Helviga

Dabaszinības

4.-6.klase

9.klases audzinātāja

Bioloģija

7.-9.klase

Bibliotekāre

Ķīmija

8.- 9.klase

 

Ģeogrāfija

7.-9.klase

     

Katrīna Nikolajeva/ Dāvis Vaļģis

Latvijas vēsture

6.-9.klase

 

Pasaules vēsture

6.-9.klase

 

Sociālās zinības

5.-9.klase

     
     

Mārīte Cīrule

Latviešu valoda

7.-9.klase

 

Literatūra

7.-9.klase

     

Anastasija Purne

Angļu valoda

5.-9.klase

     

Māra Ansonska

Mūzika

1.-9.klase

6.klases audzinātāja

   
     

Juris Jevsins

Sports

1.-9. klase

     

Mārtiņš Mašals

Mājturība un tehnoloģijas (zēniem)

5.-9.klase

     
 

Krievu valoda

6.-9.klase

 

Psihologs - NADEŽDA BURČA-LAURE (dekrēta atvaļinājums)

 

Logopēds - GUNA ŠTEINERTE

   

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

decembris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
15
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze