Vai Jūsuprāt Ozolnieku ezeram ir jāpiešķir oficiālas peldvietas statuss?

Skolēnu autobuss

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Skolēnu autobuss uz Teteles pamatskolu

1. 7.20 ''LLKC'' (Ozolnieki)
2. 7:23 ''Eglaines iela''
3. 7:27 ''Iecēni''
4. 7:29 ''Dižozoli''
5. 7:31 ''Mežrubeņi''
6. 7:37 ''Brankas'' (Parka iela 4)
7. 7:42 ''Spartaks'' (galapunkts)
8. 7:49 ''Strauti''
9. 7:52 ''Brankstūri''
10. 7:58 ''Āne'' (galapunkts)
11. 8:03 ''Tetele'' (galapunkts)
12. 8:08 ''DUS Griķi''
13. 8:20 ''Teteles pamatskola

Atpakaļ no Teteles pamatskolas – 40 km.

15:15 Pa maršrutu apgrieztā secībā.

Karte Nr. 3

Izglītojamo pārvadāšanas noteikumi

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

augusts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze