Jautājumi un atbildes

Vai Jūs piedalāties Ozolnieku novada 8. spartakiādes pasākumos?

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Romena
27.02.2017
Labdien,vai Ozolnieku novada ir pieejams bernu psihologs un vai tas ir maksas pakalpojums?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Gadījumā, ja nepieciešams veikt bērnu psiholoģisko izpēti, aicinām konsultēties ar Sociālā dienesta darbinieci darbam ar ģimenēm un bērniem Villiju Pakalni, tālrunis: 63084715. Informējam, ka Ozolnieku novada pašvaldībā nav pieejams bērnu psihologa pakalpojums, bet ir pieejams psihoterapeita bezmaksas pakalpojums (Publicēts: 27.02.2017.).
Dome
Jautā:
Ādolfs Mičulis
26.02.2017
Vai pašvaldība sniedz kādu līdzfinansējumu daudzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanā?Ādolfs
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Plānots, ka aprīlī tiks izsludināts Ozolnieku novada pašvaldības organizētais iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkurss “Es zinu, varu un daru”, kas iedzīvotājiem sniedz iespēju realizēt arī sabiedriska labuma teritorijas labiekārtošanas darbus, tostarp arī daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanu, paredzot iedzīvotāju līdzdalību projekta realizācijā un izvērtējot labuma guvēju skaitu. Šī gada konkursa nolikums ir izstrādes procesā, tiklīdz tas tiks apstiprināts, publicēsim to mājas lapā un izdevumā “Ozolnieku Avīze”, aicinot iedzīvotājus iesniegt atbilstošus projektu pieteikumus (Publicēts: 27.02.2017.).
Dome
Jautā:
Koroļova
23.02.2017
Vai, lūdzu, būtu iespējams salabot žogu Dalbes kapos šogad?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists G. Žeivots informē, ka žogu plānots pielabot, iestājoties siltākam laikam, kad būs apžuvusi zeme, jo būs nepieciešami arī nelieli rakšanas darbi (Publicēts: 24.02.2017.).
Dome
Jautā:
m!
22.02.2017
Pie Ozolnieku ezera ir uzstaditi trenazieri, bet nav vedera preses trenazieris. Butu lietderigi to pievienot!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu!
Dome
Jautā:
Raitis Šīns
19.02.2017
Labvakar, jautājums kāpēc vairs netiek ieslēgts apgaismojums jelgavas ielā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Tehniskais speciālists A. Semjonovs informē, ka Jelgavas ielā bija radušās tehniskas problēmas ar apgaismojuma kabeļlīniju, bet šobrīd apgaismojums atjaunots. Gadījumos, kad pamanāt šādas problēmas, aicinām ziņot, zvanot 25425118 (Publicēts: 21.02.2017.).
Dome
Jautā:
KD
15.02.2017
Vai G.Rozitis saprot kas ir jauniesi un 2-3 vai 4 berni,kas grib skriet ,darboties ar bumbu un tml.nevis sedet jauniesu centra! Ludzu,reizem atbilzu sniedzejiem iedzilinaties par ko iet runa,vai lai uz ierosinajumiem un jautajumiem atbild tiesam cilveks,kas zin kas ir berns,vai kam ir berni!!!! Tad nenaktos lasit mulkigas atbildes,kas sniegtas lai vienkarsi atrunatos!!!!!! Tapat ka ara laukuminus berniem vajadzetu izveleties kadus uzstadit ,kam.reali ir berni un kas reali apzinas kas ir kas!!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu viedokli! Informācija ir pārsūtīta atbildīgajiem speciālistiem (Publicēts: 17.02.2017.).
Dome
Jautā:
LP
13.02.2017
Labdien! Kads ir Ozolnieku vidusskolas reitings vispar pec ieguto zinasanu kvalitates vai tml rakursa? Pedejos gadus parnem sajuta,ka tur macibas notiek nenopietna limeni- biezi nav skolotaju,nav ari kas vinus aizvieto. Bieži dodas ekskursijas un skoleniem.macibas vienkarsi nenotiek. Un diezGan vieglas prasibas pret berniem macibu procesa ,ka berniem trukst motivacijas macities.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku vidusskolas direktore Klāra Stepanova informē, ka Ozolnieku vidusskolas mājas lapā http://www.ozolniekuvsk.lv/ iespējams iegūt informāciju par skolas ikdienas sasniegumiem un valsts pārbaudes darbu rezultātiem no 2011./2012.m.g. līdz 2015./2016.m.g., tāpat lapā regulāri tiek publicēti atskati par skolēnu izaugsmi, sasniegumiem olimpiādēs un konkursos. Komentējot mācību ekskursiju organizēšanu, direktore skaidro, ka mācību ekskursija ir viena no mācību metodēm, kur izglītojamie apgūst zināšanas, prasmes, veido attieksmi ārpus mācību telpām - šādu kopīgu pasākumu organizēšana ir būtiska skolēnu attīstībā. Ņemot vērā to, ka ilgstošas brīvās vakances skolā nav bijušas, apgalvojums par skolotāju trūkumu neatbilst patiesībai. Protams, ir izņēmumu gadījumi, kad skolotājs nevada stundas attaisnojošu iemeslu dēļ, piemēram, slimības laikā, bet šādos gadījumos izglītojamiem tiek nodrošinātas izglītojošas lekcijas karjeras izglītībā, bibliotekārās stundas, kā arī izglītojamie patstāvīgi skolotāja vadībā strādā portālā "uzdevumi.lv", kur nostiprina iepriekš apgūto vielu. Tas nozīmē, ka skolā notiek nepārtraukts mācību process un valstī noteiktais izglītības standarts tiek realizēts (Publicēts: 17.02.2017.).
Dome
Jautā:
Brankas
12.02.2017
Labdien! 11.07.2016.gadā tika uzdots jautājums, kāpēc Brankās pa nakti nav ūdens. Atbilde bija sekojoša: Branku ciemata ūdens urbumā katru nakti tiek skaloti ūdens filtri, tāpēc laikā no plkst.2:00 līdz 3:00 divas reizes sistēmā mazinās spiediens, māju augšējos stāvos šī iemesla dēļ ūdens varētu nebūt. SIA “Ozolnieku KSDU” plāno šā gada septembrī – oktobrī urbumā uzstādīt jaudīgāku sūkni un šai problēmai vajadzētu zust. Jautājums: 1) Kāpēc ūdens pazūd pirms 1:00 pa nakti, ja teikts, ka spiediens mazinās tikai no 2:00? 2) Ir jau 2017.gada februāris, kur solītie uzlabojumi?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! SIA “Ozolnieku KSDU” valdes priekšsēdētājs R. Zakrepskis apstiprina, ka Branku ciemā katru nakti ūdens sagatavošanas stacijā tiek skaloti filtri, kā rezultātā ir iespējams īslaicīgs ūdens spiediena samazinājums laika posmā no pl. 2:00 - 4:00. Gadījumā, ja ūdens spiediena zudums ir novērots ap pl. 1:00, tad ir nepieciešams apsekot konkrēto ēku, jo ūdens spiediena samazināšanās iemesls centralizētajos ūdens apgādes tīklos šajā laikā netika konstatēts. Aicinām Jūs sazināties ar SIA “Ozolnieku KSDU”, zvanot 63050111, un precizēt mājas adresi, kur ir novērota iepriekš minētā parādība (Publicēts: 15.02.2016.).
Dome
Jautā:
Sašutusi!!!
11.02.2017
Ierosinu kadam veiksmigam uznemejam Ozolniekos uzcelt kadu sporta kompleksu,ar lielam,gaisam telpam kur sportot gimenem ar berniem,protams izirejot par sapratigu maksu,gan kadu aerobikas zali,kuru iziret sportot miletajiem.un tml.ieklaujot labas lietas-baseins ari noderetu. Esmu parliecinata, butu loti liels pieprasijums! Diemzel jasecina ,ka it ka Ozolniekos ir sporta nams,bet liekas ,ka tas ir monopoluznemums,kurs ka saka ir "zhvacen "tikai volejbolam nevis iedzivotajiem!!! Ta jau Ozolniekos reali gimenem ar berniem nav kur aiziet aukstaja laika,kadas iekstelpas kur reali berniem ko padarit! Nesaprotu kapec stadiona nevaretu but piebuve pie tribinem ,ar kadam nelielam telpam sportam. Tik daudz neizmantotu lietderigu telpu ,kas gadiem vienkarsi pūst kopa! Domaju ka sporta namam laiks mainit saimnieku ,kas redz talak par volejbolu un reali saimnieko lietderigak un produktivak!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Atbildīgais par Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas darbu Guntis Rozītis aicina iedzīvotājus apzināties to, ka Sporta centra telpu iespējas ir ierobežotas, tāpēc ne vienmēr izdodas piepildīt visu iedzīvotāju vēlmes, nodrošinot prasītos telpu lietošanas laikus. Tomēr, lai veicinātu iedzīvotāju vēlmi izkustēties, ik gadu tiek organizēta Spartakiāde, piedāvājot aktivitātes visai ģimenei. Šī gada 28. janvārī tika organizēta Ģimeņu diena, diemžēl, bet atsaucība bija maza – tikai astoņas ģimenes. Gribētos aicināt iedzīvotājus būt aktīviem un piedalītos kopīgi organizētajos pasākumos. Ozolniekos ir prakse, kad uzņēmējs izveido sporta aktivitāšu bāzi – Ozo halle, kur iespējams nodarboties ar dažādām sportiskajām aktivitātēm. Pašvaldība ir atvērta sadarbības piedāvājumiem. Informācijai, vecākiem kopā ar bērniem ir iespēja apmeklēt ne tikai sporta zāles, bet arī novadā esošās jauniešu centru telpas, lai aukstajā laikā kopīgi pavadītu laiku ārpus mājām (Publicēts: 14.02.2017.).
Dome
Jautā:
Juris
10.02.2017
Kāpēc Ozolnieku sporta centrā jau ilgus gadus tiek pieļauta tās vadītāja Rolanda Baranovska visatļautība?! R.Baranovskis aizliedzis izmantot sporta zāli ceturtdienās futbola treniņiem, jo tā esot vajadzīga volejbolistiem! Cik volejbolisti maksā par saviem treniņiem un cik no tiem ir Ozolnieku iedzīvotāji?!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Atbildīgais par Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas darbu Guntis Rozītis skaidro telpu noslodzes jautājumu, informējot, ka iestādes vadītājs veido Ozolnieku Spora centra telpu noslogojuma grafiku tā, lai prioritāri nodrošinātu optimālus trenēšanās laikus sporta veidos, kur tiek uzrādīti augsti rezultāti, šajā gadījumā – volejbola treniņiem. Jāsaprot, ka Sporta centra telpu iespējas ir ierobežotas, tāpēc ne vienmēr izdodas piepildīt visu iedzīvotāju intereses, piedāvājot prasītos telpu lietošanas laikus. Ozolnieku novada iedzīvotāji nodarbojas ar vairāk kā 30 sporta veidiem, ne visiem no tiem piemērotas Sporta centra telpas, piemēram, futbola treniņiem, tomēr, novērtējot sportistu vēlmi trenēties un uzlabot savu sniegumu, iespēju robežās arī futbolistiem tiek piedāvāti laiki zālē (Publicēts: 13.02.2017.).
Dome
Jautā:
MB
03.02.2017
Iesaku paaaugstinat ozolnieku kalnu, veicinas cilveku ziemas aktivo atputu ozolniekos un piesaistis cieminjus no jelgavas utt.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu!
Dome
Jautā:
MB
03.02.2017
Kapec visas ozolniekos ielas tik asfaltetas , bet spartaka ielu nobrugeja ar baltas krasas bugi?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada Būvvaldes vadītājs A. Račinskis informē, ka Spartaka iela ir atjaunota salīdzinoši nesen un, ielu atjaunojot, tika izvērtēts izvēlēto darbu un materiālu ekonomiskais pamatojums un lietderīgums. Bruģa segumiem ir vairākas priekšrocības pret asfaltu, piemēram, remontējot vai izbūvējot papildu komunikācijas, pietiek to pacelt un atlikt vietā, tāpat ir ar ielas pamatnes iesēdumiem - bruģi noņem, salabo, izlīdzina pamatni un to pašu bruģi atliek atpakaļ. Trūkums ir uzklāšanas darbietilpība, jo asfaltu var uzklāt ātrāk, bet, ja iela jāremontē, tad segums ir jānoņem un tas nav atjaunojams. Perspektīvā plānots, ka pavasarī līdzīgā tehnikā un klājumā tiks pabeigta arī Celtniecības iela (Publicēts: 06.02.2017.).
Dome
Jautā:
MB
03.02.2017
Paldies visiem, kuri atbalstija veikala celtniecibu pie ozolnieku ezera. Lidz ar veikala elvi stadioa ielalegsanu iedzivotajiem sobrid uz veikalu ir jaiet talu! Racionals lemums
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Madara
31.01.2017
Labdien! Sakiet lūdzu, kad tiek plānots iztīrīt sniegu ceļa posmā no pietūras "Teteles pamatskola" līdz Teteles pamatskolai? Katru rītu skolotāji un skolēni iet uz skolu un atpakaļ pa ledus ceļu.Сeļš ir bīstams!!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots informē, ka pašvaldībai piederošā Teteles pamatskolas teritorija tiek uzturēta atbilstoši sezonas prasībām, savukārt jautājumā minētā teritorija, kas oficiāli nav ne ceļš, ne iela, nepieder pašvaldībai un pašvaldībai nav tiesību ieguldīt līdzekļus sveša īpašuma uzturēšanā. Cilvēkiem ir iespēja nokļūt uz Teteles pamatskolu, ejot pa Muižas ielu, kas tiek tīrīta atbilstoši sezonai (Publicēts: 01.02.2017.).
Dome
Jautā:
Vitālijs Vzenkovskis
31.01.2017
Labdien! Vēlētos uzzināt, kā virzās iecere par ūdens un saimnieciskās kanalizācijas sistēmas izveidi Dalbes ciemā. Jautājums ir aktuāls no 2014.gada. Paldies
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Pašvaldība ir informēta par šī projekta aktualitāti un izskata visas iespējas piesaistīt līdzfinansējumu nepieciešamo darbu veikšanai, diemžēl, pagaidām nav pieejams līdzfinansējums ūdens un saimnieciskās kanalizācijas sistēmas izveidei apdzīvotās vietās ar nelielu iedzīvotāju skaitu (Publicēts: 01.02.2017.).
Dome
Jautā:
Jevgēnija Noreiko
27.01.2017
Gribu pateikties Ozolnieku novada Izglītības nodaļas darbiniecei – pasniedzējai Mārai Pūrei par jau trešo gadu vadītiem bezmaksas angļu valodas kursiem, kas ļauj pilnveidot valodas zināšanas. Nodarbību atmosfēra un radoša pieeja darbam veicina valodas apgūšanas rezultātus mudinot pielietot valodu praksē.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Sigita Legzdiņa
26.01.2017
Paldies Ozolnieku pašvaldībai par doto iespēju mācīties angļu valodu 2016/2017.gadā.Tas mūs ļoti motivē pieaugušajiem apgūt un atsvaidzināt zināšanas. Ļoti gribas zināt vai mēs varēsim turpināt mācības arī septembrī?Ar cieņu Sigita.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu un komentāru! Informējam, ka angļu valoda pieaugušajiem šobrīd ir plānota līdz maijam. Vasaras periodā, kad tiks izvērtētas un noteiktas nākamā mācību gada prioritātes izglītībā, tiks izskatīts arī jautājumu par iespēju turpināt angļu valodas apmācības pieaugušajiem, tiklīdz lēmums par plānotajām apmācībām būs pieņemts, informēsim par to iedzīvotājus (Publicēts: 26.01.2017.).
Dome
Jautā:
Ieva
25.01.2017
Labdien! Pēc jaunās kartības piesakot bērnu dārziņam var izvēlēties tikai vienu no pašvaldības PII, nevis vairākas, kā tas bija agrāk. Tā kā mums vecākais bērns jau apmeklē PII "Pūcīte" un esam ļoti apmierināti ar pedagogiem un pieejamajām interešu izglītības iespējām, piesakot jaunāko, apzināti izvēlējāmies to pašu PII. Jautājums, kas notiek ar pašvaldības pabalstu 80Eur tiem bērniem, kas netiek nodrošināti PII, ja PII "Pūcīte" vieta neatbrīvojas, laikā, kad jāsāk dārziņa gaitas jaunākajam (neviena grupa neaiziet uz skolu)? Cik zinu, tad pašvaldība piedāvā vietu citā novada PII. Bet, kas notiek ar tiem 80Eur, ja mēs atsakāmies no vietas citā PII, jo vēlamies jaunāko atvasi vest tieši uz PII "Pūcīte"? Vai pašvaldība uzskata, ka vieta ir piedāvāta un 80Eur vairs netiek maksāti? Vai tomēr pašvaldība maksā pabalstu līdz tiek nodrošināta vieta pieprasītajā PII? Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka gadījumā, ja pieteicāt bērniņu PII “Pūcīte”, bet vieta nav atbrīvojusies un Jums tiek piedāvāta vieta citā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, Jums ir iespēja no brīvās vietas atteikties un turpināt gaidīt vietu Jūsu izvēlētajā PII. Gaidot uz vietu PII "Pūcīte", Jūs turpināsiet saņemt spēkā esošo pašvaldības pabalstu vecākiem, kuru bērns netiek nodrošināts ar vietu pašvaldības izglītības iestādē (Publicēts: 26.01.2017.).
Dome
Jautā:
Agnese Ozola
23.01.2017
Labdien! Gribētu noskaidrot kad 1. klasei Ozolnieku vsk paredzēts brīvlaiks?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka brīvā nedēļa Ozolnieku vidusskolas 1. klasēm paredzēta no 6. līdz 10. februārim (Publicēts: 24.01.2017.).
Dome
Jautā:
Laura
22.01.2017
Labdien! Gribēju uzzināt, vai pie dzelzceļa stacijas kādreiz ir plānots uzstādīt velosipēdu novietni?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka šogad pie dzelzceļa stacijas plānots uzstādīt statīvu pieciem velosipēdiem (Publicēts: 23.01.2017.).
1 - 20 / 1170 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

februāris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
28
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze