Jautājumi un atbildes

Vai Jūsuprāt Ozolnieku ezeram ir jāpiešķir oficiālas peldvietas statuss?

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Linda Sevastjanova
17.08.2017
Labdien! Vai tiešsaistē var uzzināt informāciju par PII "Zīlīte" rindām? Ja tādas iespējas nav, varbūt ir vērts ievest šo opciju, lai vecāki varētu sekot sava bērna virzībai bērnudārza rindā? Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Šobrīd norisinās darbs pie elektroniskas pirmsskolas izglītības iestāžu rindas izveides, plānots, ka jaunā iespēja tiks piedāvāta sākot no oktobra beigām. Līdz tam, sava bērniņa rindu vecāki var noskaidrot, zvanot uz Pašvaldības kanceleju tel. 63050241 vai konkrēto izglītības iestādi uz kuru pieteikts bērns (Publicēts: 18.08.2017.).
Dome
Jautā:
L.B.
16.08.2017
Ap ezeru it ipasi ,kur solini un pludmale notiek nemitiga smekesana! Pilnigi riebjas aizej ar bernu nopeldeties un tada sajuta ka visi sabraukusi uzsmeket. Vai tad ta nav sabiedriska vieta ,kur aizliegts smeket??? Vai policija ipasi vakara stundas nevar pakontrolet sos pretigo smejetajus! Pie soliniem metajas kaudze ar izsmekiem un sasplaudits un alus pudelu korki. Tada sajuta ka tie solini uzstaditi smeketajiem un iedzerajiem. Drausmas kas par cucibu valda pilnigi pie visiem soliniem,kas ir ap ezeru.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka, lai papildus pievērstu atpūtnieku uzmanību kārtības noteikumiem, tiks uzstādīti informācijas stendi, kas atgādinās par valstī spēkā esošajiem noteikumiem, uzturoties sabiedriskās vietās. Savukārt Pašvaldības policijai ir uzdevums, organizējot dežūras, iekļaut minēto objektu apsekošanas grafikā (Publicēts: 17.08.2017.).
Dome
Jautā:
Anita
16.08.2017
Labdien, sakiet, kas notiek mežā pie Ozolnieku stacijas? Koku izciršanas liegums ir beidzies?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka konkrētais mežs ir AS "Latvijas valsts meži" īpašums un šajā gadījumā pašvaldībai nav pieejamas sīkākas ziņas, jo konkrētajam īpašniekam nav pienākums sniegt skaidrojumu par veicamajiem darbiem. Tā ir AS "Latvijas valsts meži" atbildība (Publicēts: 17.08.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis Samsa
16.08.2017
Labdien! Jau otro nedēļu Iecēnos, starp Ozolnieku staciju un Dižozoliem, tiek pamatīgi izcirsts mežs. Kāpēc?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka konkrētais mežs ir AS "Latvijas valsts meži" īpašums un šajā gadījumā pašvaldībai nav pieejamas sīkākas ziņas, jo konkrētajam īpašniekam nav pienākums sniegt skaidrojumu par veicamajiem darbiem. Tā ir AS "Latvijas valsts meži" atbildība (Publicēts: 17.08.2017.).
Dome
Jautā:
Anda Liepa
16.08.2017
Labdien! Mani satrauc situācija pašvaldību b/d. Kas notiek b/d? Kur ir noteikts ka pašvaldību bd tiek pielietots montesorī? Un kurš var atbildēt par to ka montesorī metodes noder skolas 1 klasē? Cik zinu Ozolnieku vidusskola ir bez montesorī novirziena! Kādēļ bērni netiek līdzi pēc bd 1 klasē ka jāpaliek uz otru gadu? Vācijā kur pielieto šādas metodes ir speciālas Montesorī skolas bet mums Ozolniekos tādu skolu nav.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Izglītības nodaļas vadītāja Liene Šmite skaidro, ka, ņemot vērā to, ka katrs bērns ir jāuztver kā personība ar savām individuālajām attīstības īpatnībām un vajadzībām, īstenojot valsts noteikto pirmsskolas izglītības programmu novada pirmsskolas izglītības iestādes izmanto dažādas metodikas, lai sasniegtu maksimālo efektu, to starpā ari Montesori, tomēr neviena no iestādēm nav Montersori pirmsskolas izglītības iestāde. Šobrīd ir izveidota darba grupa, kas strādā pie kopējās novada izglītības sistēmas izvērtēšanas, lai rastu veidus, kā nodrošināt efektīva un uz bērna individuālajām kompetencēm balstīta mācīšanās procesa pieejamību visos izglītības līmeņos, arī skolās (Publicēts: 18.08.2017.).
Dome
Jautā:
Edīte Rozīte
16.08.2017
Mazs precizējums pie raksta par Ozolnieku daudzbērnu ģimeņu vasaras nometnes aprakstu. Ciemojās nevis ZMC Mušķi, bet Mazmušķos JSB Lagoss Dressage, meitenes sniedza demonstrējumus.Lai nerastos lieki pārpratumi. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu precizējumu! Informējam, ka rakstā veikti labojumi (Publicēts: 16.08.2017.).
Dome
Jautā:
Artūrs
15.08.2017
Labdien. Interesē informācija par PII Brankās. Cik zināms, E.Juste tagad ievēlēta citā amatā. Vai viņa paliks arī kā PII Bitīte vadītāja? Ja nē, kurš būs Bitītes vadītājs? Ar cieņu, Artūrs.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ņemot vērā to, ka PII “Bitīte” vadītāja E. Juste ar 1. septembri uzsāks darbu Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītājas amatā, par iestādes vadītājas pienākumu izpildītāju tiks iecelta Liene Medne, kura jau šobrīd aktīvi iesaistās jaunā mācību gada sagatavošanas darbu procesā (Publicēts: 17.08.2017.).
Dome
Jautā:
Aldis Dobelnieks
12.08.2017
Labdien!Jau vairâkkārt esmu ievērojis,ka gan jaunuzbūvētajā,gan esošajā peldvietâ ir cilvēki,kas atklâti mazgâjas ar ziepēm,vai citiem mazg.lìdzekļiem tur kur mēs peldamies.Uz aizrādījumu atbild ka nekur nav rakstīts un pie"Roņu"peldvietas ir sabiedriskâ pirts.Tas jau nav vairs normâli.Vai mun.policija var pievērst tam uzmanibu,tāpat kā tur uz soliņiem atklâti lietotam alkaholam no pudelēm.Manuprāt neviens nav atcēlis aizliegumu alkahola lietošanai sabiedr.vietās.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka šobrīd top brīdinājuma zīmes par to, ka ezerā aizliegts peldināt dzīvniekus, tāpat paralēli tiek gatavoti informatīvie dēļi, kur tiks atrunāti kopējie kārtības noteikumi, atrodoties Ozolnieku ezera atpūtas zonās (Publicēts: 15.08.2017.).
Dome
Jautā:
Xxx
12.08.2017
Par pavasara iepirkumu Garozas aktīvās pastaigu takas izveidi- pastaigas laikā Garozā izstaigājot ciematu nevarēju atrast šo izveidoto taku, vai kur vismaz top šī taka. Ideja jau ļoti laba un nepieciešama, bet kur tad īsti viņa atrodas?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka plānotā atpūtas taka Garozā top mežmalā pie mājas Iecavas ielā 7. Darbu izpildes termiņš ir 22. septembris (14.08.2017.).
Dome
Jautā:
Spartaku ielas iedzīvotājs
10.08.2017
Labdien! Jau kādu laiku Brankās blakus Spartaka ielai neciešami sīc(izdod spalgu skaņu) attīrīšanas iekārta. Vajadzētu novērst šo skaņu, jo vakaros skaņa nav izturama. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! SIA “Ozolnieku KSDU” speciālisti ir apsekojuši minētās attīrīšanas iekārtas un informē, ka traucējošo skaņu rada kompresors. Šobrīd tiek izskatīti cenu piedāvājumi jauna kompresora iegādei un plānota tā nomaiņa (Publicēts: 17.08.2017.).
Dome
Jautā:
Janīna
09.08.2017
Labdien! Esam ļoti priecīgi par sakārtoto ceļu Brankās. Ĺīdz ar to palielināsies automšīnu plūsma. Vai ir plānots Branku ciema teritorijā likt "guļošos policistus"? (Jo uz zīmi 30 km/h, daudz šoferīši nereağē.) Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka konkrētais projekts neparedz "guļošā policista" izbūvi, tomēr, uzsverot gājēju drošības jautājuma un satiksmes drošības organizācijas nozīmīgumu, pašvaldības speciālisti pārrunās jautājumu ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" un kopīgi meklēs risinājumus, lai drošības jautājumus sakārtotu iespējami efektīvā veidā. Šobrīd, kamēr darbi ir procesā un nav atjaunots arī gājēju pārejas marķējums, Branku teritorijā periodiskus reidus veic Valsts Ceļu policija, uzraugot ātruma ierobežojumu ievērošanu (Publicēts: 14.08.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis Eisaks
09.08.2017
Labdien, vai ir plānots uzrunāt bankas, par papildus bankomātu ieviešanu, lai būtu pieejami izmaksas/iemaksas bankomāti. Paldies
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka pašvaldība piedāvās bankām iespēju uzstādīt iemaksas/izmaksas bankomāta novada teritorijā, protams, lēmumu par bankomāta izvietošanas lietderību izvērtēs pakalpojuma sniedzējs (Publicēts: 14.08.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis Birznieks
08.08.2017
Labdien. Kad beidzot tiks izsludināts gājēju ceļiņa no stacijas Ozolnieki līdz Brankām 1.posma izbūves iepirkuma konkurss? Iepriekš sniedzāt atbildes, ka konkurss tiks izsludināts š.g. maijā. Vasara gandrīz pagājusi, bet nekas nenotiek.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Balstoties uz 2017. budžetu un gada sākumā plānotajiem darbiem, tika sniegta informācija, ka plānots veikt gājēju celiņa Ozolnieki–Brankas izbūves 1.kārtu. Tika izstrādāti projekta risinājumi, tomēr speciālistu darba grupa, pārskatot tos konstatēja, ka izvēlētās metodes nesniegs vēlamo rezultātu un tai pat laika sadārdzinās izmaksas. Lai darbs tiktu padarīts kvalitatīvi, ir pieņemts lēmums pārskatīt tehnisko risinājumu un plānojot 2018. gada budžetu, paredzēt finanšu līdzekļus gan 1., gan arī 2. kārtas realizācijai (Publicēts: 09.08.2017.).
Dome
Jautā:
PATĪKAMI
02.08.2017
Iespaidigas parmainas verojamas Ozolniekos,gan darba vakances un informetiba par apkart notiekoso Ozolniekos! Beidzot sakusies veco kadru nomaina,ta tik turpinat! Beidzot nenotiek daudzkas pa kluso Paldies jaunajai vadibai Domē,tā turpinat!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
eduards
02.08.2017
Pirms kāda laba laika, Brankās Spartaka ielā uzbūvēja jaunu trotuāru, lai gājēji brīvi varētu pārvietoties, bet ietaupīja naudu uz notekūdeņu sistēmas, to vispār neuzstadot, tad šobrīd veidojas liela problēma ar lietus ūdeņiem, varbūt ir vērts šo situāciju izlabot, lai pēc lietus cilvēki var normāli pārvietoties pa trotuāru, nebaidoties tikt apslakstiti?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Būvvaldes speciālisti, apsekojot minēto trotuāru, konstatēja, ka minētās problēmas atrisināšanai ir nepieciešams izstrādāt būvprojektu lietus ūdens savākšanai un novadīšanai. Ņemot vērā, ka šī gada budžetā līdzekļi būvprojekta izstrādei nav paredzēti, jautājumu plānots apspriest, sastādot nākamā gada budžetu (Publicēts: 09.08.2017.).
Dome
Jautā:
Ieva
02.08.2017
Labdien! Caur Brankām "Latvijas valsts ceļi" atjauno asfalta segumu. Vai ir iespēja, ka autobusa pieturā (virzienā uz Jelgavu) uzlikt nojumi. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu! Šobrīd nojumes uzstādīšana Branku autobusa pieturās nav plānota, tomēr jautājums tiks virzīts apspriešanai Finanšu, Attīstības un tautsaimniecības komiteju sēdēs (augustā/septembrī) (Publicēts: 09.08.2017.).
Dome
Jautā:
Mamma
01.08.2017
Sveiki! Jūlija sākuma novada aktualitātēs bija minēts sekojošais: " Vasarā visā novadā norit aktīvs izglītības iestāžu un teritorijas labiekārtošanas darbu process: Brankās tiek veikta PII "Bitīte" pārbūve, PII “Saulīte” Ānē norit fasādes remonts, PII “Zīlīte” filiālē būs izveidots jauns rotaļlaukums..." Kaut kā rakstītais nesakrīt ar realitāti, ko var ieraudzīt piebraucot pie Zīlītes filiāles! Tūdaļ tur atgriezīsies bērni no vasaras brīvdienām un kas viņus tur sagaida? Ar lentu apjoztas nedrošās rotaļu laukuma konstrukcijas?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka būvvalde ir apsekojusi PII “Zīlīte” filiāles bērnu rotaļlaukumu un par nedrošiem atzītie elementi tiks demontēti. Ņemot vērā, ka izstrādātā projekta tāme rotaļlaukumam ir lielāka nekā iestādes budžetā ieplānotie līdzekļi, šobrīd speciālistu darba grupa, kuras sastāvā ir iestādes vadītāja, pašvaldības speciālists, kurš atbild par bērnu rotaļlaukumiem novadā un izglītības nodaļas pārstāvji, meklē izdevīgāko risinājumi, lai rotaļlaukums būtu drošs un pieejams bērniem (Publicēts: 04.08.2017.).
Dome
Jautā:
Ilgvars
28.07.2017
Labdien, Pirms kāda laika interesējos kā ir ar atkritumu šķirošanas iespējām lauku iedzīvotājiem, un atbilde no domes bija, ka novada iedzīvotāji drīkst izmantot jebkurus tuvāk esošos akritumu šķirošanas konteinerus. Tā arī daru. Mājās šķiroju atkritumus, un kad (piemēram plastmasas) atkritumu maiss ir pilns, vedu izmest dzeltenajā konteinerī. Pēdējās pāris reizes, konteineriem ir nobloķēti vāki - tos nevar atvērt. Ko darīt lauku iedzīvotājiem: - nešķirot atkritumus, - vadāt pa vienai pudelei, - atstāt sašķirotos atkritumus pie attiecīgā konteinera? Starp citu, pēdējo variantu bail piekopt, jo Ozolnieku avīzē ir aicinājums sodīt tos, kas šķiro atkritumus, bet tos atstāj pie konteineriem.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Lai samazinātu gadījumus, kad, iedzīvotāju bezatbildības dēļ, šķiroto atkritumu konteineros tiek izmesti sadzīves atkritumi, kas nav atbilstoši otrreizējai pārstrādei, atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R” nodrošina tādu konteineru uzstādīšanu, no kuriem nav iespējama viegla, patvaļīga atkritumu izņemšana, savukārt ievietošana notiek pakāpeniski. Pašvaldība novada iedzīvotājus aicina šķirot atkritumus un izmest tiem paredzētajos publiski pieejamos konteineros, informācija par dalīto atkritumu punktiem šeit: ttp://www.ozolnieki.lv/sabiedriba/noderiga-informacija/dalito-atkritumu-konteineri (Publicēts: 01.08.2017.).
Dome
Jautā:
Māris
28.07.2017
Labdien. Vai šogad grāvju izpļaušana un tīrīšana ir atcelta ? Tūdaļ jau būs vasaras beigas, bet nevienu pļāvēju neredz... . Adrese, grāvis starp Iecavas un Pļavu ielām.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Privāto māju īpašnieki apkārt grāvim ir uzcēluši žogu, kā arī viņu neatsaucība ir apgrūtinājusi un aizkavējusi pašvaldības darbinieku pienākumu pildīšanu - apsekošanu un zāles nopļaušanu. Informējam, ka zāles pļaušanu ir paredzēts veikt šodien, savukārt grāvja tīrīšanai budžeta līdzekļi šogad nav paredzēti, to plānots veikt nākamajā gadā (Publicēts: 04.08.2017.).
Dome
Jautā:
Ieva Tropta
28.07.2017
Paldies par Novada svētkiem! Bet arī man un cik man zināms ļoti daudziem novada iedzīvotājiem šogad svētki nelikās piemēroti pie ezera! Ceļa malā bez jebkāda norobežojuma .. bērnu nedroša vide arī pie ūdens... noslēgtā zonā kā tas ir bijis lidz šim bija daudz daudz reižu labāk! Arī izpalika gājiens kurš pietrūka.. tas radīja svētku sajūtu... Šoreiz likās ka publika ir no Jelgavas, paši vietējie bija ļoti maz... arī mūzikas izvēle diemžēl nebija tā veiksmīgākā... Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
1 - 20 / 1301 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

augusts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze