Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Gatis
19.10.2017
Labdien! Mēnesis tuvojas beigām, bet nekur neredzu publicētu informāciju par amatpersonu atalgojumu septembra mēnesī. Kad tā tiks publicēta un kādu iemeslu dēļ tā vēl līdz šim brīdim nav publicēta? Gaidīšu Jūsu atbildi!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu vērīgumu! Amatpersonu atalgojums par septembra mēnesi ir apskatāms šeit: http://www.ozolnieki.lv/parvalde/pasvaldiba/budzets/amatpersonu-atalgojums (Publicēts: 19.10.2017.)
Dome
Jautā:
LB
16.10.2017
KĀ NOSAUKT ŠO LAPU PŪŠANAS "BEZTOLKU"? SETNIEKS STAIGA PŪS TAS LAPAS PILNIGA BEZSAKARA,BET NEVIENS TAS LAPAS NEVAC;))) TAGAD KATRU RITU SIC TAS PRETIGAIS LAPU PUTEJS ,BET LAPAS TURPINA VEJA ATARATIES UZ ZEMES;) KADA JEGA SAKIET TAI BEZSAKATIGAJAI LAPU PUSANAI UN KAITINOSAJAI SIKSANAI. MURGS KAUTKADS. PAT RĪGA NEIZMANTO SOS PRETIGO LAPU PUTEJUS !!!! NAV IENACIS PRATA KA NE JAU VISIS CILVEKI IR DARBA,BET CIKVEKI PEC NAKTS DARBA GRIB ATPUSTIES UN TAPAT BERNI VEL GUL ,JO NEJAU VISI ZIDAINI IR BERNUDARZOS. KAS ORGANIZE SO PRETIGO LAPU PUSANU?????? CIK DAUDZ VEL LAPU KOKOS,TAGAD PUTIS LISZ ZIEMAI UN PECTAM SNIEGU SAKS PUST. SAUSMAS VNK .SAUSMAS.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļa informē, ka turpmāk lapu pūšana tiks organizēta pēc plkst. 9:00. Tāpat aicinām paust savu viedokli par lapu vākšanu, atbildot uz nedēļas jautājumu: http://ozolnieki.lv/aptaujas/82-cik-regulari-jusuprat-ir-jaorganize-nokrituso-lapu-savaksanu-no-skveriem-un-teritorijas-ap-ietvem (Publicēts: 16.10.2017.).
Dome
Jautā:
Iedzīvotāja
15.10.2017
Labdien! Kas tas bija par cirka šovu ar aizlieguma ceļa zīmi pie PII Zīlītes, piektdien? Vīrietis vismaz pusotru stundu mocījās uzstādot zīmi,.ka pie Zīlītes apstāties un stāvēt nedrīkst, turklāt par šādas zīmes uzstādīšanu nekur indormācija nebija atrodama. Cirks tāpēc, ka jau sestdienas pēcpusdienā zīmes jau bija noņemtas. Vēlētos dzirdēt paskaidrojumu - kas tas bija par neizdevušos joku, un vai par šādām aktivitātēm nevajadzētu laicīgi brīdināt iedzīvotājus, jo Ozolnieku novada dome līdz ar jauno vadī u ir kļuvusi sociāli ļoti aktīva.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Atvainojamies par neveiklo situāciju ar zīmes uzstādīšanu un noņemšanu. Informējam, ka, lai šādas situācijas neatkārtotos, atbildīgie speciālisti kopumā pārskatīs zīmju jautājumu visā novada teritorijā, izvērtējot to, kur nepieciešams uzstādīt papildu zīmes vai demontēt esošās, kā arī savlaicīgi sniegts ziņas Sabiedrisko attiecību un informācijas daļai, lai turpmāk operatīvi varam informēt sabiedrību par jaunām ceļa zīmēm pie nozīmīgiem objektiem (Publicēts: 16.10.2017.).
Dome
Jautā:
Inese
14.10.2017
Labdien! Uz cik gadiem paredzēta apbūves tiesība, ko plānots izsolīt veikala būvniecībai (kad veikals būs jānojauc)? Ņemot vērā jauno ceļazīmi pie pii Zīlīte, vai plānots ierīkot ari gājēju pāreju pie bērnudārza vai sporta nama?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Domes lēmums paredz, ka apbūves tiesība tiek piešķirta uz 30 gadiem no līguma par apbūves tiesības piešķiršanu noslēgšanas dienas ar tiesībām to pagarināt. Ierosinājums par gājēju pārejas izveidi tika nosūtīts Saimniecības daļas speciālistam G. Žeivotam, kurš jautājumu pārspriedīs par satiksmes drošību atbildīgās komisijas sapulcē (Publicēts: 23.10.2017.).
Dome
Jautā:
Andrejs Graščenkovs
13.10.2017
Labvakar. Atgriežos pie jautājuma par apgaismojumu Rīgas 18 un Saules 9 pagalmos. Kopš 25.09 jau pagājušās 3 nedēļas. Apgaismojums joprojām nestrādā.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par atkārtotu informāciju! Saimniecības daļas speciālists A. Semjonovs informē, ka šobrīd ir pieaicināts eksperts - laboratorija, lai precizētu, kurā posmā ir radusies problēma. Plānots, ka darbs tik paveikts līdz 01.11.2017. (Publicēts: 16.11.2017.).
Dome
Jautā:
Kaitinosie lapu puteji
13.10.2017
Kas notiek ka katru ritu sic tie lapu puteji Ozolniekos,nav vairs izturams!!!!! Setnieks staiga pus tas lapas ,bet nav redzets ka savaktu. Pus kautkada nejega tikai. Ja reiz iedzivotaji maksa par setnieka darbu ,tad acimredzot setnieka darbam.ir japaliek.letakam ar tadu agregatu. Kapec man ka iedzivotajam ir jacies no tas siksanas par velti. VEL MAJAS TIK DAUDZ MAMINAS AR BERNIEM GUL VAI PASTAIGAJAS,VAI CILVEKI GUL PEC NAKTS DARBA,BET TAS PUTEJS SKAN PA VISIEM OZOLNIEKIEM. DRAUSMAS!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļa informē, ka turpmāk lapu pūšana tiks organizēta pēc plkst. 9:00 (Publicēts: 16.10.2017.).
Dome
Jautā:
U.Zemītis
13.10.2017
Ozolnieku KSDU VARETU RAKSTUROT AR VARDIEM-APETITE AUG ĒDOT. VAI GAIDAMAS IZMAINAS SAJA RIJIGAJA UZNEMUMA?? DZIVOKLU REKINOS TIK PARADAS AILES PAR JAUNIEM MAKSAJUMIEM,BET SKAIDROJUMUS PIELIKT KLAT GRUTI,KAS SPECIALI JALUDZAS ZVANOTIES UN RAKSTOTIES. VAIBTAD PARTIKAS VEIKALA PERKOT PRECI MUMS ARI JALUDZAS SASTAVA SKAIDROJUMS? TAS KANTORIS JAU SEN "BRĒC"PEC PARMAINAM!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Informējam, ka uzņēmuma valdē tiek veikta uzņēmuma darbības analīze, tāpēc būtu vērtīgi, ja gadījumā Jums ir konkrēti ierosinājumi par SIA "Ozolnieku KSDU" darbu un nepieciešamajām izmaiņām sniegto pakalpojumu skaidrošanas procedūrā, rakstīt tos SIA "Ozolnieku KSDU" valdes loceklēm uz e-pastu: liene.upeniece@ozolnieki.lv vai svetlana.krumina@ozolnieki.lv.
Dome
Jautā:
Astra
12.10.2017
Labdien! Vai Ozolniekos var dedzināt lapas. Ja nē, tad kur tās var vest?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Šobrīd spēkā esošie Ozolnieku novada domes saistošie noteikumi neregulē lapu dedzināšanu privātmāju teritorijā, tomēr saistošie noteikumi 6/2013 "Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu" 15.1.6. punkts nosaka, ka atkritumu radītājam ir pienākums kompostēt bioloģiskos atkritumus sava īpašuma, valdījuma vai lietojuma teritorijā, ja tas nerada kaitējumu cilvēku dzīvībai un veselībai, videi, kā arī personu mantai. Informējam, ka Ozolnieku pašvaldības teritorijā nav oficiālas dārza atkritumu savākšanas vietas, savukārt Jelgavas pilsētā nelielos daudzumos un bez maksas tos iespējams nodot dalīto atkritumu savākšanas laukumā Paula Lejiņa ielā 6, Jelgava (Publicēts: 12.10.2017.)
Dome
Jautā:
Herca L.
12.10.2017
Vai Ozolniekos gimenem ar berniem ,kam noteikts trucigaa statuss ir relai kautkadi piedavajumi,iznemot bernudarzu apmaksa,kurs jau ta ir apmaksats un par siltumu apmaksa un elektribai tikai atlaide. Riga ,piemeram ,gimenem ar berniem,kam truciga statuss ir katru gadu iespeja Baltezera sanatorija pabut. VAI NAV LAIKS PAMAINIT PIEDAVAJUMA GROZU,KAS IR NOVECOJIS UN IET LIDZI LAIKAM? PALDIES!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada Sociālais dienests informē, ka personām ar trūcīgas personas statusu ir iespēja saņemt bezmaksas rehabilitācijas pakalpojumus rehabilitācijas centrā "Tērvete". Sīkāku informāciju par pakalpojumiem var saņemt pie rehabilitācijas centra darbiniekiem, zvanot: administratoram tālr. (+371) 63726175; mob.t. - (+371) 27859888; e-pasts: rctervete@zemgale.lv. Adrese: SIA RC "Tērvete", Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730. Sīkāku informāciju par Ozolnieku novada Sociālā dienesta pakalpojumiem aicinām saņemt, zvanot pa tālruni 63084705 (Publicēts: 12.10.2017.).
Dome
Jautā:
Artūrs
07.10.2017
Sveiki! Vai novadam pēkšņi ir parādījusies pilnīgi lieka nauda, vai arī Latvenergo ir iedevis milzīgu atlaidi, ja jau var atļauties ielu apgaismojumu naktīs vispār neizslēgt? Mani kā nodokļu maksātāju interesē, cik izmaksā 1 stunda ielu apgaismojuma.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Pārskatot pieejamos datus, Saimniecības daļas speciālists A. Semjonovs komentē, ka šobrīd diemžēl nav iespējams precīzi nosaukt konkrētu summu stundas izmaksām. Lai sīkāk izskaidrotu jautājumus par apgaismojuma izmaksu veidošanos un to, kāpēc nav iespējams nosaukt tieši stundas likmi, aicinām sazināties ar A. Semjonovu, mob. 25425118, e-pasts: arturs.semjonovs@ozolnieki.lv. Skaidrojot lēmumu par ielu apgaismojuma nodrošināšanas laikiem, informējam, ka ielu apgaismojums ekonomiskajā režīmā arī nakts stundās tiek nodrošināts, rūpējoties par iedzīvotāju un novada teritorijas drošību, kas kļūst par īpaši aktuālu jautājumu rudens un ziemas sezonā (Publicēts: 18.10.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis
05.10.2017
Labdien! Šogad vai tuvākajā laikā tiek plānots apsekot un atjaunot ceļas nomales ar šķembām, ceļa posmā Brankas-Baltpēteri. Precīzāk no Brankām līdz mājām ''Dzintariņi''
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka šogad nav paredzēts veikt minētos darbus, tos plānots iekļaut 2018. gada veicamo darbu plānā, atbilstoši Ceļu fonda līdzekļiem (Publicēts: 06.10.2017.).
Dome
Jautā:
Gatis
04.10.2017
Labdien! Vēlējos vērts vdības uzmanību uz to, ka Ānē jauniešu centrā netiek nodrošināta regulāra darbība (atkārtoti). Nav noteikti konkrēti darba laiki, darbinieku NAV! Vai kāds BEIDZOT var sniegt atbildi, kad būs VADĪTĀJS un nodrošināta REGULĀRA centra darbība? Bērni un jaunieši klīst atkal pa ielām. Pirms pāris mēnešiem Jūs atbildējāt, ka tiek meklēts centra vadītājs, šobrīd ir pagājuši 5 mēneši, bet vadītāja NAV. Vai pašvaldībā strāda kompetenti cilvēki, ja 5 mēnešu laikā nespēj atrast jauniešu centram vadītāju? Paldies! Gaidīšu Jūsu atbildi.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Jaunatnes lietu nodaļas vadītāja Santa Tuherma apstiprina, ka Ānes bērnu un jauniešu iniciatīvu centra vadītāja jautājums atkārtoti kļuvis aktuāls. Kā iepriekš informējām, tika meklēts centra vadītājs, kurš uzsāka darbu ar 01.augustu, tomēr, saskaroties ar Ānes Jauniešu iniciatīvu centra darba specifiku un jauniešu auditoriju, ātri atteicās no turpmākās sadarbības. Šobrīd zināms, ka jaunais centra vadītājs varētu uzsākt darbu oktobra vidū, plānojot nodarbību grafiku. Situācija ar vadītāju maiņu ir aktuāla, tomēr jāsaprot, ka strādāt konkrētā amatā ir katra cilvēka brīva izvēle. Stājoties darbā, visi iepriekšējie Ānes Jauniešu iniciatīvu centra vadītāji atbilda profesionālajiem kritērijiem, kā arī viņu personiskās iezīmes rādīja darboties ieinteresētu cilvēku iespaidu, diemžēl, personisku apsvērumu dēļ, cilvēki nolemj no konkrētā darba atteikties (Publicēts: 06.10.2017.).
Dome
Jautā:
Iedzīvotājs
02.10.2017
Labdien! Ieraugot Ozolnieku KSDU mājas lapā informāciju par siltumtarifu maiņu, kas iespējams stāsies spēkā ar 01.01.2018, gribētos dzirdēt gan domes, gan paša OKSDU vadības publiskus "argumentus" tik straujai cenu celšanai. Pēc visa spriežot OKSDU ir vai nu pārcentušies Eiropas naudas apguvē un visas izmaksas cenšas kompensēt ar "iedzīvotāju" līdzmaksājumiem, vai nu OKSDU ir finansiālas problēmas.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Sīkāku skaidrojumu par plānoto tarifu maiņu skatīt sadaļā: Aktualitātes sabiedrībā-SIA "Ozolnieku KSDU" skaidrojums par plānoto tarifu maiņu: http://ozolnieki.lv/aktualitates/22-aktualitates-sabiedriba/6213-skaidrojums-par-planoto-tarifu-mainu (Publicēts: 10.10.2017.).
Dome
Jautā:
juris celms
30.09.2017
Katrs cilv;eks bīstamās situācijā izdala stresa hormonus, uz ko aktīvi reaģē uzbrūkošā puse. Manu dzīves biedreni vienreiz sakoda sums. Tālāk tiesa u.t.t.. Vinnējām. Katram lopam var iemācīt ievērot savu teritoriju. To es Jums saku kā diplomēts zootehniķis. Man ir bijuši dobermaņa, doga, rotvellera, boksera, vilku, u.t.t. šķirnes suņi un katram esmu iemācijis tālāk par vārtu līniju neiet. Tas ir iespējams. Neskatoties uz to, dažkārt saimnieki aizmirst aiztaisīt vārtiņus vai veikt citus pasākumus, lai četrkājainais draugs netiek ārā aiz privātīpašuma teritorijas. Man personīgi no suņiem nav bailes, bet ja kādam ir... Ko darīt? Kā pārvietoties? Vai tiešām Latvijā jādibiha kaut kāda nevalstiska kustība pret suņiem, līdzīga dibināta Krievijā. Visu cieņu pret dzīvnieku īpašniekiem. Pašam ir gan suns, gan kaķis. Tas tā pārdomām...
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Paldies par Jūsu komentāru.
Dome
Jautā:
Baiba
28.09.2017
Labdien! Kuriem bērniem šobrīd ir prioritāte Ozolnieku bērnudārzos? Jaunajā rindas apskates vietā vajag palabot vārdu "PRIORĪTĀTE".
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saskaņā ar Ozolnieku novada domes saistošo noteikumu Nr.4/2016 "Par pirmsskolas izglītības nodrošināšanu Ozolnieku novadā" 12. punktu Izglītības nodaļa pēc attiecīga vecāku iesnieguma saņemšanas, atbilstoši PII uzņemamo bērnu skaitam un vecumam, lemj par Ozolnieku novada administratīvajā teritorijā deklarēta bērna uzņemšanu PII prioritārā kārtībā: 12.1. ja bērns ir viena apgādnieka ģimenes bērns; 12.2. ja bērns ir no daudzbērnu ģimenes (trīs vai vairāk bērni, no kuriem vismaz divi ir jaunāki par 18 gadiem); 12.3. ja bērni ir dvīņi vai vairāk vienās dzemdībās dzimuši bērni (Publicēts: 29.09.2017.).
Dome
Jautā:
Andrejs Graščenkovs
25.09.2017
Paldies par salaboto apgaismojumu Saules 9 un Rīgas 18 namu pagalmos. Informēju, ka ilgi tas nedega. Tagad atkal nestrādā. Paldies
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Atbildīgie speciālisti ir apzinājuši apgaismojuma pārtraukumu cēloni un informē, ka tehniskās problēmas plānots novērst divu nedēļu laikā (Publicēts: 25.09.2017.).
Dome
Jautā:
Edīte Pūce
22.09.2017
Labdien! Jautājums, kad (un vai) ir plānota Garozas ciema ūdensvada renovācija Iecavas ielā? Papildus tam, virknei ciema iedzīvotāju ir aktuāls jautājums par pieslēgšanos centralizētajai kanalizācijai. Kas ciema iedzīvotājiem jādara, lai šie jautājumi tiktu risināti?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Salgales pagasta pārvaldes vadītāja Eva Segliņa informē, ka šonedēļ tiks aptaujāti Krasta, Iecavas, Pļavu un Meža ielas iedzīvotāji, lai saņemtu saskaņojumu veikt nepieciešamos darbus privātajos īpašumos. Pēc saskaņojumu saņemšanas, būs iespējams gatavot iepirkumu labiekārtošanas darbu projektēšanai (Publicēts: 01.10.2017.).
Dome
Jautā:
Leticija
20.09.2017
Lasot,ka vairak ka 100 tukstosi iztereti nelietderigos projektos to uzturesanai,vienkarsi parnem pretigums pret ieprieksejo Ozolnieku Domes vadibu. Ta vieta ,lai sen butu izveidots berniem un gimenem atputas parks ,tika vienkarsi "liets", ka neesot nauda(kamer citas pilsetas jau ir n-tie bernu spelu laukumi visam vecuma grupam!!!!),bet tikmer uztureti nelietderigi projekti un "savejiem" ieskaitita nauda par nenotikusu skolas edinasanu un daudzkas vel ko mes iedzivotaji nemaz nezinam. Augstakas pakapes nekauniba! Beidzot sajuta,ka Domi vada,kam tiesam nav vienalga un notiek lieliska informetiba!!! Iepriekseja Domes vadiba vnk "iztaisijas" par nabadziniem,likas ,jau ka tiesam Ozolnieku pasvaldiba ir nabadziga!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Gunārs Krūmiņš
20.09.2017
Sveicināti. Lasot mājaslapu man radās jautājums - kāpēc netiek īstenoti izgatavotie projekti? Kurš atbildēs par iztērēto naudu?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka par katru pašvaldības apmaksāto un līdz šim nerealizēto projektu tiks veikta individuāla analīze, izvērtējot iespējas vismaz daļu no tiem, kas nav tehniski vai ideoloģiski novecojuši, realizēt, piemēram, sporta laukumu labiekārtošanas darbu projektus Teteles un Garozas pamatskolās, gājēju tilta izbūves projektu pār Iecavas upi Garozā un citus projektus. Tāpat tiks vērtēta arī iesaistīto amatpersonu atbildība līdz šim neizpildīto darbu projektēšanas procesā (Publicēts: 22.09.2017.).
Dome
Jautā:
Anita
20.09.2017
Labdien, vēlos atgriezties pie pieklusušā jautājuma par gājēju ceļu no Ozolnieku stacijas līdz Brankām. Sakiet, lūdzu, kādā stadijā ir šis projekts? Vakari un agrie rīti paliek tumši, un gājēji, joprojām soļo neomolīgi šo tumšo novada posmu. Cerot, uz projekta drīzu īstenošanu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Šobrīd konkrētais projekts ir apturēts, lai veiktu nepieciešamos projekta precizējumus. Kā iepriekš informējām, sākotnējais projekts tika izstrādāts, balstoties uz 2017. budžeta līdzekļiem un ieceri veikt gājēju celiņa Ozolnieki – Brankas izbūves 1. kārtu. Speciālistu darba grupa, pārskatot izstrādāto projektu, konstatēja, ka paredzēto darbu izmaksas ir nepamatoti augstas un projekts ir nepilnīgs, tas neparedz gājējiem ērtu nokļūšanu dzelzceļa stacijā ”Ozolnieki” un drošu pārvietošanos pāri valsts ceļam A8. Apzinoties, ka šādas projekta redakcijas realizācija nenodrošinās ērtu gājēju pārvietošanos no Brankām uz Ozolniekiem, ir pieņemts lēmums pārskatīt projekta tehniskos risinājumus, lai 2018. gadā veiktu projekta 1.un arī 2. kārtas realizāciju (Publicēts: 20.09.2017.).
1 - 20 / 1348 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

oktobris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze