Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Inta
21.06.2017
Labdien. Cik tuvu kaimiņa robežai ciemata teritorijā ( gruntsgab. 1200 m2 ) drīkst stādīt liela auguma kokus (ozolus, kļavas un taml.)? Vai par to ir kas teikts Domes saistošajos noteikumos?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Būvvaldes vadītājs A. Račinskis informē, ka saskaņā ar Saistošo noteikumu Nr. 11/2014 „Ozolnieku novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” ir izvirzītas šādas prasības koku stādīšanai: 137. Neregulējamu ielu un ceļu krustojumiem un gājēju pārejām jābūt pārredzamiem, nodrošinot redzamības trīsstūri. Redzamības taisnleņķa trīsstūra sānu malas izmēriem jābūt ne mazākiem par 10 x 10 m no zemes īpašuma robežām. Pašvaldības ceļu, ielu un nobrauktuvju pieslēgumiem vai krustojumiem vienā līmenī ar valsts autoceļiem, redzamības trīsstūri nosaka pēc transportbūvju projektēšanas normatīviem; 146. Ēku tuvumā stādāmie koki nedrīkst traucēt dzīvojamo un sabiedrisko telpu insolāciju un izgaismošanu; 214. Augļu kokus, kokus un košumkrūmus atļauts stādīt ievērojot šādus minimālos attālumus līdz blakus esošā nekustamā īpašuma robežas (stādāmā materiāla ass):214.1. augļu kokiem - 4 m;214.2. kokiem – 6 m;214.3. košumkrūmiem un ogu krūmus – 1,5 m; 277.Koku stādījumi pie ēkām jāizvieto tā, lai netiktu traucēta telpu insolācija, gājēju un transporta kustība un bojātas ēkas konstrukcijas. Ja ir papildu jautājumi par konkrēto tēmu, aicinām sazināties ar Būvvaldes vadītāju A. Račinski, tel. 20016983 (Publicēts: 22.06.2017.).
Dome
Jautā:
Laura
21.06.2017
Labdien. Vai arī šogad Dome piešķir pabalstu skolas lietu iegādei daudzbērnu ģimenēm? Ja jā, tad no kura datuma ir iespējams pieteikties?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Jā, atbilstoši Ozolnieku novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.8/2014 „Ozolnieku novada pašvaldības pabalsti" pabalsti daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirti uz pabalsta pieprasītāja, kas ir viens no bērna vecākiem vai likumiskais pārstāvis, iesnieguma un tam pievienoto dokumentu pamata. Lai saņemtu pabalstu, pabalsta pieprasītājam ir jāiesniedz Sociālajā dienestā iesniegums no kārtējā gada 1.jūlija līdz 30.septembrim. Tāpat novada daudzbērnu ģimenēm ir pieejams pabalsts vakcinācijai, ko piešķir līdz EUR 30,00 gadā izdevumu kompensācijai par profilaktiskajām potēm bērnam un pabalsts briļļu iegādei, ko piešķir līdz EUR 50,00 gadā izdevumu kompensācijai par briļļu iegādi bērnam (Publicēts: 21.06.2017.).
Dome
Jautā:
nauris
20.06.2017
Labdien, gribētu uzzināt vai Jūsu skatījumā ir normāli, kad zālāju sāk pļaut 6:00 no rīta, kad bērni grib beidzot pa vasaras brīvlaiku izgulēties. Saprotu, ka strādniekiem ir ērtāk strādāt no rīta puses
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Atvainojamies par radušos pārpratumu iekšējā komunikācijā, nosakot darbu izpildes sākuma laiku. Zālāja pļaušana pašvaldības īpašumos tiks veikta sākot ar plkst. 8:00 (Publicēts: 20.06.2017.).
Dome
Jautā:
Laura Trankale
17.06.2017
Paldies par superīgo baseinu Ozolnieku ezerā. Tomēr, iesaku izvērtēt iespēju pieskatīt jaunizveidoto baseina laipu. Kā pastāvīgi ezera apmeklētāji,esam novērojuši,ka pusaudži no RAF dzīvojamā masīva, neviena nepieskatīti, kāpj uz margām, lai lektu no tām ūdenī, kā arī visādi citādi mēģina bojāt jaunizveidoto atpūtas vietu. Būtu žēl, ja šo burvīgo atpūtas vietu sabojās. Varbūt būtu lietderīgi, ja pusaudžu spēlītes ar "slīcināšanu" kontrolētu kāds peldvietas uzrauga, varbūt glābējs, varbūt pašvaldības policists.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu! Ņemsim to vērā, izskatot jautājumu par kārtības nodrošināšanu un sabiedrības informēšanu par drošības jautājumiem, atpūšoties pie Ozolnieku ezera (Publicēts: 20.06.2017.).
Dome
Jautā:
Nesaprotu!!!
16.06.2017
Cik noprotu ,tad celins ap Ozolnieku ezeru skaitas gajeju,kur prieksroka ir gajejiem attieciba pret ritenbraucejiem . Diemzel atsevisci ritEnbrauceji iedomajas,ka vini ir celina karaļi un "nesas" ka pa atrgaitas šoseju nešcirojot ne bernus ne maminas ar ratiniem ne gajejus. Lūdzu uzlikt kadas zimes vai noteikumu stendu ,varbut ir ceriba,ka kads no siem "gonščikiem" IEPAZĪSIES UN SAPRATĪS ,ka tas šis CELIŅŠ NAV RITEŅBĀNIS!!!!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Šāda situācija liek pastiprināti pievērst uzmanību līdzcilvēku attiecībām un savstarpējās cieņas jautājumiem, ko, diemžēl, bet cilvēki mēdz aizmirst. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un draudzīgi lietot novada teritorijā esošo infrastruktūru un atpūtas vietas, pārliecinoties par to, ka personiskās vēlmes netraucē līdzcilvēkiem un nerada draudus citu cilvēku veselībai. Celiņš apkārt Ozolnieku ezeram ir gājēju velo celiņš, kur atļauts pārvietoties gan gājējiem, gan velosipēdistiem - velosipēdu vadītājiem jāizvēlas tāds braukšanas ātrums, lai netiktu apdraudēti vai traucēti gājēji un, ja nepieciešams, jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz gājēju pārvietošanās ātrumu. Velosipēdu vadītāji nekādā veidā nedrīkst apdraudēt vai traucēt gājējus (Publicēts: 20.06.2017.).
Dome
Jautā:
Juris Kļaviņš
16.06.2017
Labdien! Jau kopš pagājušās vasaras , pie ezera, bērnu laukumā no zemes ir atrautas atsaites (virvju kāpnēm un kāšanas virvei). Blakus atrodas vēl viens salauzts kāpelēšanas aprīkojums. Ļoti bīstami!!!! Uz Skolas ielas pretīm 11 mājai stāv šķība laterna. Uz viņas uzmontēts puķu pods. Laternas šķibums izveidojās , kad 2015.gada ziemā viņā ietriecās sniega tīrītājs. Var izkustināt ar vienu roku.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru un sadarbību! Informējam, ka norādītais apgaismojuma stabs ir iztaisnots un bērnu rotaļu laukuma elementi tiks sakārtoti šīs dienas laikā (Publicēts: 20.06.2017.).
Dome
Jautā:
Agate Kļaviņa
14.06.2017
Labdien, Skaistajā bērnu laukumiņā Brankās, Spartaka ielas galā ir salauztas mazāko bērnu šūpoles.nolauzti ir stiprinājumi ap šūpolēm, līdz ar to šūpot bērnu nav droši.daudzi bērniņi raud, ka nevar šūpoties. Vai iespējams to salabot? Jau iepriekš paldies, Agate
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka divu nedēļu laikā šūpolēm tiks uzstādīts jauns krēsls (Publicēts: 14.06.2017.).
Dome
Jautā:
Ivita
12.06.2017
Paldies par izsmeļošo atbildi par Saules ielu. Tomēr neesmu saņēmusi atbildi par Iecavas ielu un Pļavu ielu! Iepirkuma rezultātos par tehniskā projekta izstrādi http://iepirkumi24.lv/iepirkumi/buvnieciba/2014-10-tehniska-projekta-izstrade-udensvada-un-kanalizacijas-tiklu-izbuvei-spartaka-iecavas-un-puku-ielas-ozolniekos-2 ir iekļauta Iecavas iela. Ieskatoties iepirkuma rezultātos reālajiem darbiem http://iepirkumi24.lv/iepirkumi/buvnieciba/2015-07-udensvada-saimnieciskas-un-lietus-kanalizacijas-tiklu-izbuve-un-seguma-atjaunosana-spartaka-iela-ozolniekos-2 punktā II.1.4) Īss līguma vai iepirkuma apraksts ir teikts: Ūdensvada, saimnieciskās un lietus kanalizācijas tīklu izbūve un seguma atjaunošanas darbi, Spartaka, Iecavas un Puķu ielās Ozolniekos, Ozolnieku pagastā, Ozolnieku novadā, saskaņā ar tehnisko specifikāciju un SIA „Inženiergrupa” izstrādāto tehnisko projektu. Ņemot vērā iepriekš minēto, atkārtoti jautāju, kad tiks veikti darbi kanalizācijas tīklu izbūvei Iecavas ielā? Kā arī vēlos saņemt atbildi par kanalizācijas tīklu izbūves plāniem Pļavas ielā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada Būvvaldes vadītājs A. Račinskis skaidro, ka iepirkumā ir minēti darbi, kas tiek veikti konkrētajā kārtā. Projekts “Ūdensvada, saimnieciskās un lietus kanalizācijas tīklu izbūve un seguma atjaunošanas darbi, Spartaka, Iecavas un Puķu ielās Ozolniekos, Ozolnieku pagastā, Ozolnieku novadā”, saskaņā ar tehnisko specifikāciju un SIA „Inženiergrupa” izstrādāto tehnisko projektu, tika dalīts trīs kārtās, no tām 1. un 2. kārta paredzēja Spartaka ielas un pievadu izbūvi – darbs ir pabeigts un nodots ekspluatācijā. Puķu iela un Iecavas iela ir projekta 3. kārtas darbi, kas tiks veikti, tiklīdz būs pieejams Eiropas projektu līdzfinansējums vai pašvaldības budžeta līdzekļi šo darbu realizācijai. Minētie darbi nav iekļauti 2017. gada budžeta plānā, tāpēc šogad darbi netiks veikti, savukārt plānotos nākamā gada darbus un budžeta sadalījumu deputāti izskatīs šī gada beigās un apstiprinās 2018. gada sākumā (Publicēts: 12.06..2017.).
Dome
Jautā:
Jolanta
09.06.2017
Vēlējos pateikt paldies skolotājai Intai Vaškevicai par interesanto un izzinošo nometni bērniem! Vairāk šādas nometnes bērniem vasaras laikā!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Par atputas parku
09.06.2017
Japiekrit par atputas parku!!! Kamer Ozolniekos 5 gadus plano atputas pilsetinu vai parku berniem,tikmer citas pilsetas tiek atklati jau otrais tresais un ceturtais spelu-atputas laukums;)) Kautka ļooooti ilgi planojas un saskanojas Ozolnieku dome dokumenti;))
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Kā jau iepriekš, 30. maijā, skaidrojām plānotā atpūtas parka projekta programmas izstrāde un apspriešana ir atbildīgs un laikietilpīgs process, kas aizņēmis gandrīz gadu. Cilvēkiem, kuri savā ikdienā nepiedalās šādu projektu īstenošanas procesos un nesaskaras ar būvniecības procesu reglamentējošiem normatīviem, tas varētu šķist ilgi, tomēr katrs projekta posms prasa noteiktu laiku, noteiktus saskaņojumus un šāda vērienīga projekta realizācijā ir daudz iesaistītās puses, tajā skaitā zemju īpašnieki, kuru akcepts un saskaņojumi ir nepieciešami, lai darbus vispār varētu uzsākt. Teritoriāli un finansiāli mazāk apjomīgiem projektiem, kas tiek īstenoti pilnībā uz pašvaldības zemes, formalitātes ir iespējams sakārtot ātrāk, jo pašvaldība var izlaist saskaņojumu procesu ar tai nepiederošu zemju īpašniekiem (Publicēts: 20.06.2017.).
Dome
Jautā:
Inese
08.06.2017
Labdien! Sakiet lūdzu vai Brankās starp 9. un 11.māju (blakus smilšukastei) ir iespējams nopļaut zāli, lai bērniem ir, kur spēlēties? Jo šobrīd bērni spēlējas uz ceļa, kur braukā a/m, tai skaitā smagās a/m uz veikalu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Minētā problēma tika risināta pārrunās ar zemes īpašnieku, kurš informē, ka zāle tiks nopļauta līdz šīs nedēļas beigām (Publicēts: 14.06.2017.).
Dome
Jautā:
Jaunpētarnieki
08.06.2017
Labdien. Paldies par sakoptu vidi jaunpētarniekos, par ilgi gaidīto nopļauto zāli.Cerams ka tā nebūs pirmā un pēdējā pļaušana šovasar...
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Jaunpētarnieki
08.06.2017
Paldies,par beidzot kārtīgi nopļautu zāli bērnu laukumiņa!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Helēna
06.06.2017
Labdien! Vai variet lūdzu noskaidrot par mežu kas atrodas otrpus Zemgales ielai!(vecais ciemats aiz pansionāta) Pirmās mājas iedzīvotājs uzsver kad nomā šo zemi un aizliedz pa viņu pārvietoties! Ja visi šīs ielas iedzīvotāji nomā no Ozolniekiem šo meža malu ,vai var uzzināt kādā kārtībā šī nomāšana notiek un vai tur nav vajadzīga zīme!?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ja sapratām pareizo vietu, tad informējam, ka zeme otrpus Zemgales ielai ir LR Zemkopības ministrijas īpašums, bet pārvaldītājs ir Latvijas Valsts mežzinātnes institūta "Silava" un LLU valsts zinātniskās izpētes mežu apsaimniekošanas aģentūra "Meža pētīšanas stacija". Pašvaldības rīcībā nav informācijas par šo zemju iznomāšanu (Publicēts: 08.06.2017.).
Dome
Jautā:
Iecavas laivinieks
06.06.2017
Sveiki! Kur var redzēt Laivu Slaloma rezultātus, kā arī Spartakiādes kopvērtējumu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku Sporta centra sagatavotā informācija publicēta: http://ozolnieki.lv/aktualitates/25-aktualitates-sporta/5764-laivu-slaloma-rezultati (Publicēts: 13.06.2017.).
Dome
Jautā:
Ilona Goļikova
03.06.2017
Labdien! Bērnu māmiņu vārdā pateicos Artūram Semjonovam un Ozolnieku novada pašvaldībai par svaigi renovētu bērnu spēļu laukumu Brankās. Ar cieņu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Sanita
02.06.2017
Regulāri izmantoju vilciena satiksmi no Ozolnieku stacijas, mani interesē jautajumi 1) par velonovietni, katrs pieslēdz riteni, kur var un kur nav aizņemts, vai ir plānots uzstādīt velonovietni; 2) par uzkopšanas darbiem - 5-10 m aiz perona, jau zālienā vairākus mēnešus mētājas daudz pudeles, plastmasas maisiņi utt, no mistkastēm izpūsti atkritumi. Zāles pļāvēji to visi sasmalcina un tā viņi tur turpina mētāties. Vai ir iespēja pagasta uzkopējiem vismaz vienreiz mēnesī noiet gar staciju un lielajā gravī pie stacijas un savākt atkritumus. Paldies par pretimnākšanu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas tehniskais speciālists A. Semjonovs informē, ka minētā teritorija ir VAS "Latvijas Dzelzceļš" īpašums, tāpēc pašvaldība informēs īpašnieku un aicinās sakopt teritoriju. Jautājums par velonovietnes uzstādīšanu tiks izskatīts divu mēnešu laikā (Publicēts: 13.06.2017.).
Dome
Jautā:
Jolanta Plotņikova
02.06.2017
Labdien!Kad Brankās plānots zāli nopļaut? Vismaz spēļlaukumā.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas tehniskais speciālists A. Semjonovs informē, ka zāle tiks nopļauta šīs nedēļas laikā (Publicēts: 05.06.2017.).
Dome
Jautā:
Sanita
02.06.2017
Labdien, aktīvi sekojot līdzi un gaidot gājēju ceļiņa izbūves darbus, vēlos Jūsu atbildi, uz Jūsu atbildi 19.05.2017 Ingai - "Gājēju celiņa izbūves projekts ir apstiprināts un nākošās nedēļas laikā tiks izsludināts iepirkums, ko publicēsim pašvaldības mājas lapas sadaļā – Iepirkumi (Publicēts: 19.05.2017.)." Apskatījos Iepirkumu sadaļu, nav nekāda konkursa izsludināta jeb apstiprināta un kur parādās kādi termiņi?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada Būvvaldes vadītājs A. Račinskis informē, ka gājēju celiņa no dzelzceļa stacijas “Ozolnieki” uz Brankām izbūves iepirkuma procedūras izsludināšana tika atlikta, jo, saņemot plānoto gājēju celiņa 1. kārtas izbūves darbu projektu, tika konstatēts, ka darbi pārsniedz iecerēto apjomu, tāpēc bija nepieciešams veikt projekta 1. kārtas korekcijas, kas prasīja papildu laiku. Jaunās aprēķinu un veicamo darbu tāmes pašvaldība saņems šonedēļ, pēc tam tiks organizēta iepirkuma procedūra, ko publicēsim arī pašvaldības mājas lapā (Publicēts: 05.06.2017.).
Dome
Jautā:
Aija Z.
01.06.2017
Interesanti pec kadas "metodes" jauniesi vareja dabut vasaras darbu Ozolnieku Dome? Pazinu,radinieku metode? Paldies
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka pieteikšanās vasaras nodarbinātībai ik gadu notiek caur Nodarbinātības valsts aģentūru - projekts "Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs". Sīkāku informāciju par projektu un nosacījumiem Jums var sniegt Saimniecības daļas tehniskais speciālists A. Semjonovs, kurš ir atbildīgais par sadarbību ar NVA (mob. 25425118, e-pasts: arturs.semjonovs@ozolnieki.lv) (Publicēts: 06.06.2017.).
1 - 20 / 1249 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

jūnijs, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze