Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Anna Krūma
25.04.2017
Labdien! Kas tas par zemes nodokli kas tiek ieklauts komunalo pakalpojumu rekina??? Par zemes un ipasuma nodokli jau nak atseviscas aploksnes?? Katru menesi kautkadi jaunumi par ko jamaksa;)))) Kam pieder ta zeme par kuru jamaksa sis nodoklis?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ņemot vērā to, ka pēc jautājumā sniegtajām ziņām nav skaidrs par kuru tieši īpašumu ir runa, aicinām sazināties ar pakalpojumu sniedzējiem, kuri visprecīzāk spēs izskaidrot katru rēķinā iekļauto pozīciju (Publicēts: 26.04.2017.).
Dome
Jautā:
Antra Vintere
19.04.2017
Labdien! Neatradu sadaļu, kur varu pateikt PALDIES, tāpēc rakstu šeit. Liels PALDIES par skaisto, pārdomāto, interesanto Lieldienu pasākumu Ozolniekos! PALDIES!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
m!
19.04.2017
Ierosinu iestādīt pie Ozolnieku domes egli lai katru gadu uz Ziemasvētku/Jaungada posmu nav jācērt kāda augoša egle. Tās paaugsies un noderēs malkai :)
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Informējam, ka jautājums par egli pie domes ēkas ir atrisināts, rotājot esošās - stādītās egles, kas aug pretī Ozolnieku Sporta centram, tāpēc papildu koki ārpustelpu rotāšanai netiek cirsti. Tāpat tiek rastas iespējas izpušķot ārā augošas egles novada ciemos. Eglītes tiek atsevišķi gādātas tikai gadījumos, kad jāizdekorē iekštelpas.
Dome
Jautā:
Uldis Alksnis
18.04.2017
Patiess prieks,ka Ozolniekos atjaunojas cehs,kurā kādreiz savu tehniku remontējām,ka arvien vairāk mazo iedzīvotāju gan nu jau vairākos dārziņos,gan ratiņos uz ielām!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
laura
12.04.2017
Labdien. Nezinu, kurš ir atbildīgs par pasākumu organizēšanu Ozolnieku novadā, bet esam ļoti vīlušies, ka 17.aprīlī vienlaicīgi notiek 2 pasākumi- gan daudzbērnu ģimeņu sporta pasākums Osc, gan Lieldienu lustes pie Tautas nama.Tieši tāds pats scenārijs bija janvārī, kad Pirmo reizi tika organizēta Ģimeņu sporta diena OSC, par kuru organizatori bij vīlušies, ka tas bij maz apmeklēts- tajā pat laikā notika Karotīšu pasākums Tautas namā. Turpmāk iesaku saskaņot pasākumus- jo gribas tikt un piedalīties. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka šajā gadījumā viena pasākuma organizators ir pašvaldība, kas organizē Lieldienu aktivitātes, bet otra pasākuma organizators ir biedrība, kas tika informēta par pašvaldības plānoto pasākumu, tomēr nolēma organizēt savas aktivitātes konkrētajā datumā. Kultūras nodaļas sagatavotais lielo pasākumu plāns tiek apstiprināts gada sākumā un datumi tiek atzīmēti www.ozolnieki.lv kalendārā, lai organizācijas un biedrības, kas vēlas organizēt papildu pasākumus, varētu izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko datumu, nepārklājoties ar pašvaldības aktivitātēm. Diemžēl, šoreiz pasākumu norises laiki ir sakrituši. Runājot par janvāra pasākumiem, jāatzīst, ka sporta zāles noslogotības dēļ, Sporta dienas pasākumu nebija iespējams pārcelt uz citu laiku un tas tika organizēts vien ar stundas starplaiku no Sudraba karotīšu pasniegšanas pasākuma, kas varēja radīt neērtības pasākumu apmeklētājiem. Atvainojamies par janvārī notikušo pasākumu saplānošanu vienā dienā (Publicēts: 12.04.2017.).
Dome
Jautā:
Pēteris Stepiņš
12.04.2017
Labdien! Pateicoties apsaimniekotāja nolaidībai vai nekompetencei ir sabojāts mājas siltummainis. Jo "profesionāļi" ir uzskatījuši, ka pietiek ar to, ka garās un smagās ūdensvada caurules turas uz lodētā siltummaiņa izvadiem, bet nav iedomājušies, ka tā tiek lauztas siltummaiņa plānās sieniņas un veidojas plaisa, kuras rezultāta siltummainis tiek bojāts.Neskatoties uz to, ka apsaimniekotājs par esošo situāciju un iespējamām sekām tika brīdināts. Kuram būtu jāapmaksā bojāta siltummaiņa nomaiņa? Savukārt, kādam būtu jābūt ūdens ievada cauruļvada diametram, lai mājā nodrošinātu nepieciešamo ūdens caurplūdumu un patēriņu maksimuma stundās, jautāt apsaimniekotājam, laikam, ir bezjēdzīgi. Ieteiktu iedzīvotājiem pašiem pārliecināties, kā ir veikta mājas siltummaiņa montāža siltummezglā.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! SIA “Ozolnieku KSDU” valdes priekšsēdētājs R. Zakrepskis aicina uzņēmuma klientus par tehniskas dabas un būvdarbu garantijas jautājumiem vērsties konkrēti pie apsaimniekotajā, lai varētu izvērtēt pieteikto defektu cēloņus un veikto būvdarbu garantijas remonta iespējas (Publicēts: 12.04.2017.).
Dome
Jautā:
Atis Putniņš
10.04.2017
Labdien! Vai kopš iepriekšējiem gadiem, kaut kas ir mainījies stadiona basketbola grozu izmantošanā Ozolnieku iedzīvotājiem, kuri vēlās izkustēties un pamētāt bumbu? Jautāju, jo svētdienas, 9.04. pēcpusdienā vārtiņi pie pludmales volejbola laukuma bija aizķēdēti un iebrauktuve pie Ozo halles bija "aizvērta" ar ķēdi un uz tās brīdinājums, ka bez atļaujas stadiona teitorijā nedrīkst atrasties. Svētdiena bumbošana izpalika, jo nebiju pārliecināts, vai mana atrašanās pie groziem netiktu uztverta kā neatļauta uzturēšanās slēgtā teritorijā. Tātad, vai es drīkstēju atrasties šajā teritorijā un ja nē, tad kam vaicāt par iespēju kādā brīvā brīdī, neregulāri, izmantot šos grozus? AC Atis
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku Sporta centra direktora vietniece I. Leitena informē, ka Ozolnieku novada iedzīvotājiem ir atļauts apmeklēt Sporta centra stadionu - visi laipni aicināti nodarboties ar sportiskām aktivitātēm. Tomēr, lai apsaimniekotājs varētu sekot līdzi stadionā notiekošajām aktivitātēm, lūgums iedzīvotājus, kuri vēlas sportot stadionā, pirms tam pieteikties pie Sporta centra administratora. Pie ieejām ir izvietotas zīmes, kas ierobežo stadiona apmeklējumu nepiederošām personām, kā arī brīdina tos cilvēkus, kuri stadionā vēlas nodarboties ar nesportiskām aktivitātēm un huligānismu (Publicēts: 12.04.2017.).
Dome
Jautā:
Dace Heine
07.04.2017
Sveiki! Gribēju jautāt, kāpēc tiek atslēgts ielu apgaismojums nakts stundās? Dzīvojam Aizupēs blakus mežam, nakts stundās te ir piķa melna tumsa. Kā reiz, lai varētu uzdarboties zagļi, kas aplaupa šajā rajonā esošās vasaras mājiņas. Vai tad iedzīvotāju drošība nav pirmajā vietā? Otrs jautājums ir par sabiedrisko transportu. Kā iespējams no Aizupēm nokļūt b/d filiālē pie Ozolnieku vidusskolas, ja nav savas personīgās automašīnas? Vai tiešām visiem no šejienes kaut kā jānokļūst vispirms līdz tautas namam un tikai tad ar autobusu var tikt līdz skolai? Un trešais jautājums, kā plānots novirzīt no Jelgavas un uz Jelgavu braucošo mašīnu plūsmu? Plānotais aplis to neatrisina. Blakus šai vietai atrodas ezers. Atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem. Nevajadzētu būt tā, ka šis ir galvenais caurbraucamais ceļš, ja blakus ir šoseja! Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots apstiprina, ka, ekonomējot finanšu resursus, apgaismojums Ozolniekos, tajā skaitā arī Aizupēs, tiek izslēgts nakts stundās no plkst. 00:30 līdz plkst. 05:30. Komentējot transporta jautājumu, jāatgādina, ka pašvaldība izbūvēja gājēju celiņu, lai iedzīvotāji no Aizupēm droši varētu nokļūt centrā gan kājām, gan ar velosipēdu, tāpat, protams, iespējams braukt ar personisko automašīnu. Rūpējoties par skolēnu drošību uz ceļiem, pašvaldība nodrošina skolēnu nokļūšanu mācību iestādēs, organizējot skolēnu autobusu. Pirmsskolas vecuma bērnus uz izglītības iestādi pavada vecāki, kuri atbild par sava bērna drošību un nokļūšanu mācību iestādē. Komentējot situāciju ar auto plūsmas organizēšanu Ozolniekos, jāuzsver, ka pašvaldība nevar liegt braucējiem braukt pa Rīgas ielu. Tomēr līdz ar plānoto divu gājēju luksoforu uzstādīšanu šogad un ar apļveida krustojuma izbūvi nākošgad tiks ietekmēta tranzīta plūsma un, visticamāk, daļai cilvēku, braucot no Jelgavas uz Rīgu un otrādi, liks pārskatīt savu braukšanas maršrutu, izvēloties apvedceļu (Publicēts: 13.04.2017.).
Dome
Jautā:
Ozolnieku iedzīvotājs
06.04.2017
Labdien! Kad tiks sakārtots ceļš -aizbērtas bedres Ozolniekos, Zemgales ielā posmā no Jaunatnes ielas līdz Lielupes ielai? Cik ilgi būs jālauž auto un kas par to maksās? Nodokļu maksātājs!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka bedres konkrētajās ielās tiks aizbērtas un noplanētas līdz šī gada 26. aprīlim (Publicēts: 13.04.2017.).
Dome
Jautā:
Valdis
04.04.2017
Labdien! Ņemot vērā pavasari un jauniešu vēlmi braukt pārsniedzot atļautos ātrumus, gribētu lūgt izvietot Ozolnieku novada Dalbē Priežu - Misas- Ozolu ielu rajonā ātruma ierobežojošās zīmes " Dzīvojamā zona", jo ciematā ir palielinājies mazo bērnu daudzums.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka nepieciešamās zīmes tiks uzstādītas līdz šī gada 15. maijam (Publicēts: 13.04.2017.).
Dome
Jautā:
Kārlis
04.04.2017
Labdien!Kopš kura laika pagasta ceļš Iecavas šoseja-Auermaņi beidzās pie Selgām.Greiders šodien līdz Auermaņiem neaizbrauca.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists G. Žeivots skaidro, ka pašvaldība veic pašvaldības ielu un ceļu labiekārtošanas darbus, savukārt teritorija uz nekustamo īpašumu “Auermaņi” ir privātīpašums (Publicēts: 10.03.2017.).
Dome
Jautā:
voldemārs rogačevs
04.04.2017
Labdien.Gribēju pajautāt kad tiks salabota Rožu iela Ozolniekos.Žeivota kungs tik sola gadu no gada.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka problēmas ar segumu Rožu ielā ir zināmas, diemžēl, ielas kopšana ir ļoti sarežģīta un apgrūtināta, ņemot vērā to, ka ielai ir uzklāts pagaidu materiāls – frēzēts asfalts. Iespēju robežās segums tiks pielīdzināts līdz 26. aprīlim (Publicēts: 13.04.2017.).
Dome
Jautā:
juris
02.04.2017
Labdien. Kādi ir noteikumi Ozolniekos novietojot valsts karogu pie privātmājas. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka valsts karoga lietošanas noteikumus visā valsts teritorijā nosaka Latvijas valsts karoga likums (Publicēts: 04.03.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis
30.03.2017
Atkārtoti vēršos Ozolnieku novada domē ar lūgumu aizliegt "vest pastaigās" mājdzīvniekus Veselības Takā. Katru dienu novēroju kā n-tie suņu īpašnieki ved savus suņus nokārtot dabiskās vajadzības šajā atpūtas zonā. NEKAD neesmu redzējis, ka suņu saimnieks aiz sava suņa savāktu mēslus, tas viss paliek turpat takas malās un uz pašas takas. Šobrīd vairs nav iespējams normāli pārvietoties pa šo Veselības Taku neiekāpjot suņu mēslos. Vai tiešām Veselības Takas ierīkošanas mērķis bija suņu dabisko vajadzību nokārtošanas vieta??? Kapēc tā saucamajā "slēpošanas trasē" ir aizlieguma zīmes vest pastaigās suņus, bet vietā, kur Ozolnieku iedzīvotāji pastaigās ar bērniem un nodarbojas ar sportu - Veselības Takā, tas joprojām tiek pieļauts??? Kamēr netiks pieņemti pašvaldības saistošie noteikti par aizliegumu vest suņus pastaigās pa Veselības Taku un netiks uzstādītas attiecīgas aizlieguma zīmes, nekas nemainīsies, cerēt uz suņu saimnieku godaprātu un sapratni ir bezjēdzīgi. Cerot uz Ozolnieku novada pašvaldības sapratni un operatīvu rīcību šīs problēmas novēršanā.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka aprīlī Veselības takā plānots uzstādīt zīmes, lai ierobežotu suņu pastaigas noteiktajā teritorijā. Šobrīd tiek izstrādāts projekts Atpūtas parka teritorijas izveidošanai un plānots, ka šī projekta ietvaros tiks iekārtots arī speciāls suņu pastaigu laukums. Līdz tam, aicinām suņu īpašniekus būt atbildīgiem un sakopt aiz saviem mīluļiem (Publicēts: 07.04.2017.).
Dome
Jautā:
vadims
29.03.2017
Labdien, varētu atvest baltās smiltis uz volejbola laukumu un melnās smiltis uz futbola laukumu un izlīdzināt, jo daudz spēlējot tas palika nelīdzens, uz Brankām, Spartaka ielā. Paldies
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Tehniskais speciālists A. Semjonovs informē, ka smiltis uz volejbola laukumu ir aizvestas un tiks izlīdzinātas, savukārt melnzemi uz futbola laukuma plānots izlīdzināt vasarā, kad zeme būs nožuvusi un nosēdusies (Publicēts 05.04.2017.).
Dome
Jautā:
Futbolists
29.03.2017
Labdien! Vai futbola treniņi ir bez maksas visiem bērniem, vai tikai pašvaldībā deklarētajiem? Zināms, ka arī no citām pašvaldībām bērni tiek vesti uz ozolniekiem kā uz bezmaksas treniņu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Futbola treneris R. Štopis informē, ka bērni, kuri bez maksas apmeklē futbola treniņus, ir deklarēti Ozolnieku novadā (Publicēts: 30.03.2017.).
Dome
Jautā:
Kārlis Karčevskis
29.03.2017
Labdien. Pirms kāda laika Ozolnieku sporta centrā tika atklāta jauna sporta zāle (arī Ozolnieku mājas lapā sadaļā Galerija var apskatīties)..Viss ir ļoti labi un skaisti, bet sporta zāles atklāšanas laiks ir sakritis ar laiku, kad no Trenažieru zāles pazuda četri lieli sienas spoguļi. Vai gadījumā nav tā, ka šie spoguļi tika paņemti un uzlikti jaunajā zālē? Kāpēc?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Precizējam, ka no trenažieru zāles tika pārvietoti 2 spoguļi, kas kopā ar jaunajiem spoguļiem tika uzstādīti aerobikas zālē, lai papildinātu vingrotāju iespējas vizuāli novērtēt izpildīto vingrojumu precizitāti. Izvērtējot spoguļu izvietojumu un lietderību, tie tika noņemti no vietām, kas trenažieru zālē neietekmē treniņa izpildes kvalitāti jeb no sienas pie skrejceliņiem (Publicēts: 29.03.2017.).
Dome
Jautā:
Māris Benķis
22.03.2017
Labdien. Pa ceļu Vēsmiņas-Kārkliņi, kas atrodas Salgales pag. Garozā, joprojām tiek vesti būvgruži Lielupes virzienā un tiek izbraukātas ceļa malas, kā arī tiek braukts uz privātajām teritorijām. Tamdēļ, gribētu uzzināt vai būvgružu izgāšana tur ir atļauta (mājas "Ceplīši") un kāds ir pieļaujamais minētā ceļa platum?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Salgales pagasta pārvaldes vadītāja Eva Segliņa apsekoja minēto ceļu un informē, ka tā sakārtošanai pavasarī tiks veikta šķembu uzbēršana. Lai jautājumu varētu risināt pēc būtības, aicinām sazināties ar Evu Segliņu m. 29166492, lai pārrunātu Jums pieejamo informāciju (Publicēts: 23.03.2017.).
Dome
Jautā:
Ivars
22.03.2017
Ierosinājums - lūdzu spartakiādes sacensības taisīt kā kādreiz svētdienās, nevis sestdienās. Diemžēl arī pierādās, ka sestdienas nav tās dienas - pats netiku ne uz galda tenisu, nedz rogaingu, nedz šaušanu. Pagājušo gad svētdienās tiku.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu! Informācija pārsūtīta atbildīgajām personām.
Dome
Jautā:
M.T.
22.03.2017
Labdien!Gribetis pajautat kad beidzot sataisis pagriezienu brankas uz ausekla ielu!loti lielas bedres!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka tuvākajās dienās bedres asfaltbetona segumā tiks aizpildītas ar pagaidu dolomīta šķembām. Iestājoties siltākam laikam, tās tiks aizpildītas pēc pilnās tehnoloģijas (Publicēts: 23.03.2017.).
1 - 20 / 1202 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

aprīlis, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
29
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze