Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Sandra Ozola
19.06.2018
Labrīt!Brankās, Spartaka ielas bruğis pavisam bēdīgs. Vai var Lūdzu noarganizēt salabot bedri, izcēlušos ķieğeļus un vajag cilvēkus kuri izplēš saaugušo zāli starp ķieğeļiem.Jo nu saprotams, ka šogad nepārbūvēs. Ienāca prātā doma, ceru, ka izdosiesCeļa posmā, šķembu ceļa posmā, kur atrodas miskastes, Volejbola laukums, Bērnu laukums.Šos 100 m aptuveni varētu apstrādāt ar ceļu pretputes līdzekli?Tajā posmā drausmīgi putekļi parasti nāk tieši uz bērnu laukumu. Stādījām tūjas, lai apturētu putekļu mākoņus, bet kociņiem vajag laiku, lai izaugtu. Gaidīšu atbildi.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija par bruģa remonta un grants ceļa posma apstrādes nepieciešamību ar pretputēšanas materiālu ir nodota Saimniecības daļas speciālistam Guntim Žeivotam, plānojot darbus veikt pēc iespējas tuvākā laika periodā. Jāpiebilst, ka šobrīd-sausuma periodā ceļa apstrādi ar pretputēšanas materiālu veikt nav efektīgi, jo tehnoloģiski nepieciešama mitruma piesaiste. G.Žeivota kontakti: t. 29342722. e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 19.06.2018.).
Dome
Jautā:
Daiga
19.06.2018
Labdien! Kad tad beidzot sāks celt to veikalu uz Krogzemju gabala? Vai nevajadzēja būt jau pamatiem ielietiem? Vai tomēr kautkas pa kluso ir mainījies un veikala tur tomēr nebūs?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada Būvvalde ir saskaņojusi veikala būvēšanas ieceri un projektēšanas nosacījumus, kas ļauj uzņēmējam uzsākt projektēšanas darbus (Publicēts: 19.06.2018.).
Dome
Jautā:
Nadežda Laukmane
16.06.2018
Aizupēs skvērā pie bērnu laukuma atkritumu kaste nav iztukšota mēneša laikā ne reizi. Vējš plastmasas iesaiņojumus dzenā pa visu apkārtni. Divreiz savācu kopā. Bet tvertne pārpildīta. Pie bērnu smilškastes nevar pieiet. Antisanitāri. Laiku pa laikam te nobrauc garām pašvaldības policija. Vai tiešām neredz, ka kāds nedara savu darbu!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka atkritumi pie bērnu rotaļlaukuma Aizupēs ir savākti (Publicēts: 20.06.2018.).
Dome
Jautā:
Aija Strika
15.06.2018
Labdien! Kad varētu tikt apsekots un veikti remontdarbi trošu tiltam pāri Iecavai (aiz Ozolnieku vidusskolas)? Vietām ir sabojājušies tā seguma dēļi, un, pārvietošanās kļūst riskanta. Tā kā bērns labā laikā uz skolu brauc ar velosipēdu, tad būtu labi, ja līdz nākamajam skolas sezonas sākumam šo problēmu varētu atrisināt! Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots informē, ka tilts ir apsekots un līdz skolas sākumam bīstamākos posmus plānots savest kārtībā (Publicēts: 19.06.2018.)
Dome
Jautā:
Viālijs Dalbe
14.06.2018
Labdien! Lūgums pēc palīdzības un rīcības smagsvaru autotransporta kustības aizliegumam pa asfaltēto Priežu ielu Dalbē, kuri brauc uz Codes ceļa remontu pēc Olaines novada projekta. Meža alternatīvais ceļš autovadītājiem " nepatīk". Ja,gadījumā,projektā ir ieplānota Priežu ielas asfalta seguma atjaunošana, tad ir cits stāsts...
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālisti sadarbībā ar pašvaldības policiju apsekoja minēto teritoriju, nekonstatējot smagsvara transporta kustību. Gadījumā, ja smagsvara transporta kustība tiek atkārtoti novērota, aicinām nekavējoties informēt pašvaldības policiju, zvanot uz iecirkņa tālruņa numuru: 20029099 vai Saimniecības daļas speciālistam Guntim Žeivotam, t: 29342722 (Publicēta: 18.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ilvija
12.06.2018
Vai Ozolnieku novads rīko šovasar bērniem kādu nometni? Jelgavā tiek rīkotas vairākas bezmaksas nometnes - gan dienas, gan ar nakšņošanu. Arī sadarbībā ar Eiropas Sociālo fondu tiek rīkota nometne Veselības veicināšanas pilsētā akcijas ietvaros. Vai mums arī ir padomāts par lietderīgu laika pavadīšanu bērniem skolēnu brīvlaikā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Izglītības, kultūras un sporta daļas Izglītības nodaļas vadītāja A. Jaka informē, ka Ozolnieku novada pašvaldība šovasar rīko vienu nometni, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem (pieteikšanās uz nometni tika organizēta sadarbībā ar novada skolām), kā arī divu nedēļu dienas sporta treniņu nometni jaunāko klašu skolēniem, kas noslēdzas jau šajā nedēļā. Papildus tam Ozolnieku novads finansiāli atbalsta nometņu rīkotājus, piešķirot līdzfinansējumu, konkrētajam projektam šogad pieteiktas divas ieceres, viena no biedrības “Tuvu” un viena no Ozolnieku novada Daudzbērnu ģimeņu biedrības. Plānots, ka 21. jūnija domes sēdē tiks izskatīts jautājums par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu abām nometnēm (Publicēts: 13.06.2018.).
Dome
Jautā:
Dzintars
11.06.2018
Labdien. Vai ir plānota Rasas ielas tilta pār Iecavas upi (Brankās) remontdarbi? Pēdējās dienās tilta segumā ir izveidojušies pamatīgi caurumi, kas būtiski apdraud auto un velo braucējus.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka tilts ir apsekots un tiek gatavota nepieciešamo darbu veikšanas izmaksu tāme (Publicēts: 11.06.2018.).
Dome
Jautā:
Laura
11.06.2018
Labdien! Kad plānots uzlabot situāciju uz grants ceļiem? Nav iespējams uzturēties pat dārzā, jo putekļi no ceļa iet pāri sētām un pat ēkām.Mitruma piesaisti var veikt maksligi un var ari sekot uz priekšu laika prognozēm un plānot apstrādi!vai varam gaidīt apstrādi šogad? Kad ir plānota vismaz nākamā grēderēšana posmam Tilta iela un uz Dalbi? Kad tiks pļauta zāle Rīga-Jelgava šosejas malā pie Cenām ? Satiksme ir liela ,bet ar zemām mašīnām ir apgrūtināta redzamība.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka pašvaldībai piederošie ceļi ir nogreiderēti, ja problēmas ir konstatētas ceļā "Dalbe - Lejasbēnūži", tad tas ir VAS "Latvijas Valsts ceļi" īpašums, tāpat kā autoceļš P-100 "Ozolnieki - Dalbe". Pašvaldība no savas puses informēs ceļa īpašniekus par nepieciešamību sakopt teritoriju, tāpat aicinām arī iedzīvotājus informēt "Latvijas Valsts ceļi", rakstot uz e-pastu: jelgava@lvceli.lv. Aicinām precizēt konkrētu vietu par pretputēšanas apstrādi, sazinoties ar Saimniecības daļas speciālistu G. Žeivotu, e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv, mob. 29342722 (Publicēts: 11.06.2018.).
Dome
Jautā:
Uldis
07.06.2018
Labdien, Neesmu apmierināts ar CleanR darbu, neapmierinātību izsaku Domei, jo Domes pieņemto lēmumu dēļ esmu spiests slēgt Līgumu ar iepriekšminēto uzņēmumu. CleanR atkritumus izved retāk atšķirībā no iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem, kas izveda atkritumus katru otro nedēļu, savukārt CleanR izved atkritumus katra mēneša otrajā un ceturtajā otrdienā. Ja mēnesis sākās trešdienā, tas nozīmē, kad līdz atkritumu izvešanai jāgaida 3 nedēļas. Un šeit nav runa par nepareizi izvēlētu konteinera lielumu ja arī konteiners nav pilns tad sadzīves atkritumi, kas vasaras laikā glabājas konteinerā, dienās, kad pat ēnā gaisa temperatūra sniedzas pāri +25 rada antisanitārus apstākļus mūsu dzīvojamā vidē. Sazinoties ar citām atkritumu apsaimniekošanas kompānijām saņemu atbildi, ka viņām nav tiesību apkalpot "sveša rajona" klientus - nu gluži kā saldajos deviņdesmitajos, kad dažādi grupējumi sadalīja savas ietekmes sfēras un darbības rajonus. Lūdzu paskaidrot, kurš likuma pants un kādēļ liedz, neatkarīgas valsts nodokļu maksātājam, iespēju noslēgt līgumu ar kompāniju, kas piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Atkritumu apsaimniekošanas likuma 16.panta pirmā daļa nosaka, ka sadzīves atkritumu sākotnējais radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu (arī pašvaldības izdotos saistošos noteikumus) un noslēdz līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar atkritumu apsaimniekotāju, kurš ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar pašvaldību. Līgumu par tiesībām veikt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā Ozolnieku novada pašvaldība 2014.gada 21.martā ir noslēgusi ar SIA „Clean R”. Kārtību, kādā slēdzami līgumi ar šo komersantu, Ozolnieku novada dome ir noteikusi saistošajos noteikumos Nr.6/2013 „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā”. Šobrīd SIA „Clean R” piedāvā atkritumu izvešanu Cenu pagasta teritorijā - otrdienās, Ozolnieku pagasta teritorijā – ceturtdienās, Salgales pagasta teritorijā – svētdienās. SIA „Clean R” var veikt izmaiņas Jūsu noslēgtā līgumā un nodrošināt atkritumu izvešanu pēc slīdošā grafika, pēc līguma izmaiņu abpusējas parakstīšanas. Lai veiktu izmaiņas līgumā, lūdzam sazināties ar SIA „Clean R” klientu centru, kc@cleanr.lv (Publicēts: 08.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ainārs
04.06.2018
Labdien. Gribētu izteikt pateicību Saimniecības daļas vadītājam Semjonova kungam un citiem,kas ņēmuši dalību ,par Skolas ielas ātrumvaļņu savešanu kārtībā. Pēc tik daudz gadiem beidzot tas ir noticis. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Sporta entuziasts
01.06.2018
Ozolnieku ezers ir ļoti aktīvas atpūtas zona šajā sezonā. Bērni, reizēm arī es izmantoju skrituļslidas. Sakiet lūdzu vai ezera apsaimniekotājiem ir pienākums noslaucīt zarus un citus netīrumus no bruģa ap ezeru? Šie zari ir ļoti bīstami skrituļslidotājiem, īpaši bērniem. Vai arī apsaimniekotāju galvenā opcija ir veikparks un laipas apmeklētāju izdzenāšana un biznesa attīstība parkā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku ezera teritorijas apsaimniekošanai vasaras sezonā tiks piesaistīti papildspēki un zaru savākšanu plānots veikt šīs nedēļas laikā (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ceļinieks
01.06.2018
Labdien! Sakiet lūdzu vai ir cerība, ka kādreiz Jūs apstrādāsiet grants ceļus ar pretputēšanas līdzekļiem. Nav vērts sapņot par asfaltu, bet visamz mazumu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Ceļu uzturēšanas jautājumos aicinām sazināties ar Saimniecības daļas speciālistu G. Žeivotu, kurš komentē, ka šobrīd ceļu apstrādi ar pretputēšanas materiālu veikt nebūs efektīgi, jo tehnoloģiski nepieciešama mitruma piesaiste. G. Žeivota kontakti: t. 29342722. e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Kristine
31.05.2018
Labdien,sakiet lūdzu,kad tiks nopļauta zāle(grāvji aizauguši)bardaks,Jelgavas ielas galā,uz Klijēnu ceļa pusi.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka darbus minētajā vietā plānots veikt šīs nedēļas laikā (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Aija
31.05.2018
Labdien! Man arī šogad jājautā - kad tiks apzaļumots Melioratoru akmens? Kauns pašiem un kauns no garāmbraucējiem!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka atbilstoši novada teritorijas apzaļumošanas darbu plāniem, darbi pie Meliorātoru akmens tiks veikti šīs nedēļas laikā (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Šoferis
30.05.2018
šovakar sanāca iebraukt stāvlaukumā pie Elvi pēc 18.00. Tur valda pilnīga anarhija un haoss. Mašīnas saliktas kur vien var tā ka iebraukt un izbraukt ir grūti, izmianīties divām mašīnām gandrīz nav iespējams. Kurš ir atbildīgs par kārtību šajā stāvlaukumā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada Pašvaldības policija ir uzsākusi automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas pastiprinātu kontroli stāvlaukumā pie Ozolnieku ezera un visā Ozolnieku teritorijā (Publicēts: 05.06.2018.).
Dome
Jautā:
Petra Līvbērze - Lawrence
30.05.2018
Jautājums par PPI "Zīlītes" vakancēm. Bērnudārzā ar rītdienu darbu uzsāk jaunā Lietvede. Vai nebija jābūt izsludinātai šai vakancei? Vai atkal amatus ieņem tikai paziņu paziņas? Kā iestādē ir brīvas darba vietas tā uzreiz ir mājaslapā, bet šis amats jau augstāks, tādēļ paziņas tikai tiek?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka PII "Zīlīte" lietvedes pienākumus turpina veikt iestādes darbinieks, kurš jau līdz šim, atbilstoši iestādes iekšējās kārtības noteikumiem, bija apstiprināts kā lietveža pienākumu izpildītājs. Šajā gadījumā darbu turpina cilvēks, kurš jau ir apguvis darba specifiku un spēj nodrošināt nepārtrauktu lietvedības procesu (pārzina iestādes lietvedības aktualitātes par bērnu uzņemšanu PII, atvaļinājumu grafikiem darbiniekiem utt.) (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
inta
30.05.2018
Labdien! Sociālā tīkla vietnē Facebook kā apmaksāta reklāma tik ieteikta Ozolnieku pašvaldības PII "Pūcīte" Facebook lapa. Vai tiešām pašvaldība veic apmaksātu reklāmu Facebook?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka šobrīd Ozolnieku novada pašvaldība neuztur maksas reklāmas sociālajos tīklos, arī PII "Pūcīte" vadība ir apstiprinājusi, ka nav veikti maksas reklāmas pasūtījumi. Iespējams tas ir tehnisks jautājums, bet pašvaldība nav veikusi reklāmas apmaksu šajā gadījumā. Katrai iestādei ir tiesības administrēt savu kontu sociālajos tīklos, ja tas uzskatīts par lietderīgu iestādes darba uzlabošanai vai popularizēšanai, bet tie nav maksas pakalpojumi (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Diāna
29.05.2018
Labdien! Kad tiks salabots Dumbrāju ceļš, kurš tika sabojāts sniegu tīrot.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Ceļa īpašnieks VAS "Latvijas valsts ceļi" informē, ka darbi varētu tikt veikti šī gada jūnijā. Sīkāku informāciju par konkrēto jautājumu var precizēt pie ceļa īpašnieka pāstāvjiem, e-pasts: jelgava@lvceli.lv, tel. 63020467 (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Daiga
25.05.2018
Labdien, gribēju vaicāt, vai asfaltēšanas darbi Jelgavas ielā skaitās pabeigti?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Jelgavas ielā tika veikti virskārtas atjaunošanas darbi kritiskākajā posmā un šobrīd plānotie darbi ir pabeigti. Sīkāka informācija par ceļu remontdarbiem, zvanot speciālistam Guntim Žeivotam t. 29342722 (Publicēts: 25.05.2018.).
Dome
Jautā:
Jeļena Koroļova
24.05.2018
PALDIES par piebraucama ceļa pie GIKS "Atpūta 2" remontu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par komentāru!
1 - 20 / 1608 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūnijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs