Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

MARTS

OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

 chocholate

23. martā plkst. 18.00 šokolādes un saldumu pagatavošanas darbnīca ar SIA “Viesu Līči” konditori Elīna Mengote. Pieteikties līdz 22. martam Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   vai 28810322. Ieejas maksa 5,00 EUR.

marts labots

24. martā plkst. 12.00 Jaundzimušo bērniņu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem.

OPTIMISTS 12.01.2018. OK-02

29. martā plkst. 19.00 komēdija-priecīga vēsts divās daļās “Optimists”. Galvenajā lomā iejutīsies aktieris Gints Grāvelis. Režisors Juris Rijnieks. Ieejas maksa 12, 10, 8 EUR. Biļetes BP un TN kasē.
Jaunajā gadā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi,  komēdiju “Optimists”, kurā kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un  paliekot optimistam rādīs izrādes autors Uģis Segliņš, režisors Juris Rijnieks un galvenās lomas atveidotājas aktieris Gints Grāvelis.
Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.     Dažkārt – nevis no gala, bet vienkārši jāsāk.                                                              

Īpaši tad, ja jāatrod darbs.                                                                                            

Īpaši tad, ja tev jau tuvojas 40.                                                                                   

Īpaši tad, ja tu… nekad vēl neesi strādājis.                                                               

Bet – ja labi paveicas, tad izrādās - laime var būt rokas stiepiena attālumā.            

Izrāde “Optimists” ir par jauniem apvāršņiem šķietamos strupceļos. Arī latviešiem taču ir savi optimisti!                      

 

SALGALES KULTŪRAS PASĀKUMI

modris trompets lekcija

24. martā plkst.17.00 lekcija "Biolauka noteikšana". Lektors Modris Trompets

APRĪLIS

OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

af apr

 

lieldienas2018OTN

2. aprīlī plkst. 11.00 – 14.00 Lieldienu lustes pie Ozolnieku Tautas nama! 11.00 amatierkolektīvu koncerts "Lielas dienas rītiņā", 12.00 Maija Ošiņa ar grupu "Kings For a Day". Šūpošanās, radošās darbnīcas, olu krāsošana un citas aktivitātes. Ielūdz zaķis Haris!

11. aprīlī plkst. 19.00 Ozolnieku novada amatierteātra izrāde Robērs Tomā "8 SIEVIETES". Izrādē darbojas dažāda vecuma sievietes, katra ar savu dzīves pieredzi un kaut ko slēpjamu apkārtējai pasaulei... Režisore Dace Vilne. Ozolnieku TN kamerzālē. Vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikties. Ieejas maksa 3,00 EUR.
12. aprīlī plkst.18.00 labdarības koncerts "Roku rokā ceļā kopā", atbalstot Ozolnieku vsk. 5. – 12. klašu kori ceļam uz konkursu Beļģijā.
15. aprīlī plkst. 16.00 Ozolnieku novada amatierteātra izrāde Robērs Tomā "8 SIEVIETES". Izrādē darbojas dažāda vecuma sievietes, katra ar savu dzīves pieredzi un kaut ko slēpjamu apkārtējai pasaulei... Režisore Dace Vilne. Ozolnieku TN kamerzālē. Vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikties. Ieejas maksa 3,00 EUR.
17. aprīlī plkst. 18.00 vakara sarunas ar Aiju Strautmani "Etiķete un galda kultūra". Pieteikties līdz 16.04. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr. 28810322.

Paldies draugs

29. aprīlī plkst. 16.00 koncertizrāde "Paldies Tev, draugs!" Muzikālā apvienība "Draugi", kurā apvienojušies tautā jau labi zināmi un iemīļoti mūziķi: Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis, čigānu vijoles virtuozs un dziedātājs Kaspars Pudniks, kā arī pavadošās vokāla dziedātājas Beāte Meldere, Kristīne Mitrevica un muzikāli pavadošā grupa.
Koncertizrādes moto – Paldies, nekad nav par daudz!

Koncertizrādē tiks izpildītas mākslinieku jaunākās dziesmas no pavisam nesen klajā nākušajiem mūzikas albūmiem, kā arī īpaši muzikāli instrumentāli priekšnesumi vēl nebijušos tandēmos, kuri vienaldzīgu neatstās nevienu koncerta apmeklētāju. Izskanēs arī tautā jau iemīļotas dziesmas un melodijas, kurām koncerta apmeklētāji varēs dziedāt līdzi.
Nāciet - mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu!

Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!
Koncertizrāde paredzēta visai ģimenei.
Ieejas maksa 8. 10. 12 EUR. Biļetes biļešu servisa un TN kasē.

30. aprīlī plkst. 18.00 meistardarbnīca "Galda klājums un dekori". Vadītāja Taiga Kaļiņina. Pieteikties līdz 27.04. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr. 28810322.

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs