Kura pagasta īpašumu un saimnieku šogad pieteiksiet nominācijai "Gada saimnieks savā sētā"? (anketu jāaizpilda līdz 1. jūlijam)

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
MAIJS
OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

stipras gim

21.maijā 14:00 pie Branku pakalpojuma centra Ozolnieku novada stipro ģimeņu svētki! Aicinām dalību pieteikt ģimenes, kas laulībā ir 15 un vairāk gadu – 63084709 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 16. maijam. Programmā: ģimeņu godināšana un Latvijas prezidenta kundzes Ivetas Vējones apsveikums, Gintas un Kristapa Krievkalnu muzikāls sveiciens, latvju danči ar Edgaru un Liliju Liporiem, stipro ģimeņu ozola stādīšana.

viesnica

19.maijā 19:00 Ozolnieku novada amatierteātra detektīvkomēdija 2 daļās Džons B. Prīslijs „Viesnīcas noslēpums". Noslēpumaini notikumi, pat slepkavība notiek kalnu viesnīca Anglijā... katram darbiniekam ir kas slēpjams... Režisore Dace Vilne. Ieeja brīva!

madaras

23. maijs 18:30 pavasara koncerts "Dziedāj lieli' dziedāj mazi". Piedalās Rīgas Latviešu biedrības nama senioru koris "ERELBE", sieviešu senioru ansamblis "Krētas freskas", Ozolnieku Tautas nama sieviešu vokālais ansamblis "Madara" un bērnu muzikālais teātris "Nianse". Ieeja brīva!

APRĪLIS
2. jūnijā 19:00 Ozolnieku Tautas nama vokālā ansambļa "Procesā" koncerts "Lidojumam labvēlīgs laiks". Ieeja brīva!
5. jūnijā 18:00 Muzikālā teātra "Nianse" un bēbīšu skolas "Mazulis" koncerts "Mīļdziesmiņa vasarai". Ieeja brīva!
23. jūnijā Līgosim Ozolnieku Jāņu pļaviņā!
21:00 Dziesmas un dejas kopā ar "Rīgas Danču klubu"
.
22:30 - 04:00 Zaļumballe ar grupu "Teacher's ". Darbosies Jāņu bufetīte!

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

maijs, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
29
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze