Tautas nams

 

Ozolnieku TN      


Rīgas iela 23,
Ozolnieki,
LV-3018
Tālrunis  63050144, 20311974, 28810322
e-pasts: tautasnams@ozolnieki.lv
http://www.ozolnieki.lv 

Direktore: Madara Griba

NOLIKUMS

FB ikona jauniesi

 

 Kases darba laiks – O., T., C., P. 16:00 – 20:00 un stundu pirms pasākumiem. Tālrunis informācijai: 28810322.

 

MARTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. martā plkst. 18.30 meistarklase - brošas un piespraudes. Meistare Jana Gabrāne. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 19.03. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23. martā II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta. Ieeja bez maksas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. martā plkst. 18.00 Tikšanās ar Gundegu Skudriņu  - "Esi koša un radoša". Radošas apvienības "Skudras metropole" vadītāja, producente un TV moderatore. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 13.03. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. martā plkst. 18.00 Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži". Parīze, 20. gadsimts un pieci īsti pasaules klases krāpšanās šedevri, kurus rotaļīgā manierē ar pārģērbšanos izspēlē teātra studijas dalībnieki. Režisore Antra Leite-Straume. Teātra zālē. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumus iepriekš izņemt Tautas nama kasē.

 

kaka

29. martā 18.30 Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem. Režisors Jānis Znotiņš. Lomās Jānis Znotiņš un Ance Muižniece. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs. Izrādes mērķauditorija ir bērni vecumā no 4-10 gadiem. Vietu skaits ierobežots – 100 cilvēki. Ieejas maksa 5,00 eur.
Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. Biļetes nav jāiegādājas bērniem līdz 2 gadu vecumam.
Izrāde bez skatītāju krēsliem!!! Līdzi ņemt spilvenus vai pledus sēdvietai!
Izrāde veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" motīviem. Guntara Godiņa tulkotā grāmata, kas 2012. gadā iznāca bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs", ir piedzīvojusi jau divas lasītāju izpirktas tirāžas un iemīļota līdz ar citiem šī autora latviski tulkotajiem darbiem – "Lote no izgudrotāju ciema" un "Sirlī, Sīms un noslēpumi".
Izrāde ir laureāte "Spēlmaņu nakts" balvai 2015./2016. gada sezonā, kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.
Jānis Znotiņš: "Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos - viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību."
Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā u.c.. Izrādei izvēlētie stāsti atklāj šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata, piemēram, silta ģērbšanās – slimība.
"Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri," tā saka Ance Muižniece pirmajā Jāņa Znotiņa izrādē bērniem - "Istabas fabulas". Ar šādu pārliecību tapusi arī jaunā izrāde "Kaka un pavasaris".

30. martā plkst. 12.00 Jaundzimušo bērnu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem.

 APRĪLIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Līdz 16. aprīlim Jura Zēberga fotogrāfiju izstāde “Faktūras”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No 18. aprīļa ceļojošā izstāde “Vilnis Lielupē”.

2018.gada 15.novembrī Salgales Mūzikas un mākslas skolā tika atklāta Gleznošanas konkursa „Vilnis Lielupē” izstāde. Salgales Mms šo konkursu organizē otro gadu aicinot tajā piedalīties kaimiņu un draugu skolas. Tāpēc šogad konkursa nolikumā parādījās starptautiskā konkursa nosaukums. Darbus iesūtīja Iecavas, Pilsrundāles, Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas kā arī Pērnavas mākslas skolas audzēkņi no Igaunijas. Kopumā konkursā piedalījās 68 darbi. Žūrijā tika pieaicināti Dobeles Mākslas skolas pedagogi. Konkursa tēma „Caur laikiem vilnis Lielupē” tuvināja konkursa mērķim popularizēt Salgales pagastu Ozolnieku novadā, veicināt patriotismu un cieņu pret kultūrvēsturiskām vērtībām Latvijā. Konkursa žūrijas Atzinību izpelnījās Pērnavas mākslas skolas un Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Godalgotās vietas ieguvēju kārtā attiecīgajās vecuma grupās tika Salgales, Pilsrundāles, Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolu dalībnieki. /Salgales Mūzikas un mākslas skolas direktore Anda Silgaile

9. aprīlī plkst. 19.00 komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”. Ieeja maksa 5,00 eur. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē.

Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem vietējās komēdijas scēnas pārstāvjiem, kurš nemitīgi priecē skatītājus visā Latvijā. Pamanījies uzstāties gandrīz visās Latvijas pilsētās, lielākajos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, kā arī saņēmis ovācijas ārzemju auditorijās, ar izrādi beidzot viesojas Ozolniekos. Autora iepriekšējo soloizrādi „Stand- up izrāde latviešu valodā” apmeklējuši vairāk kā četri tūkstoši pozitīvu lādiņu guvuši skatītāji.

11. aprīlī plkst. 18.00 “Pati” darbnīcas lūpu krāsu veidošanas meistarklase. Vada Elīna Zeiliņa.  Ieejas maksa 7,00 eur. Materiāli iekļauti cenā. Pieteikšanās līdz 09.04. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16. aprīlī plkst. 18.00 Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas izrāde Lelde Stumbre “Burvīgie blēži”. 

Parīze, 20. gadsimts un pieci īsti pasaules klases krāpšanās šedevri, kurus rotaļīgā manierē ar pārģērbšanos izspēlē teātra studijas dalībnieki. Režisore Antra Leite-Straume. Teātra zālē. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumus iepriekš izņemt Tautas nama kasē.

17. aprīlī plkst. 10.30 Valmieras kinostudijas izrāde bērniem “Trīs sivēntiņi un vilks”.

Šis stāsts ir par draudzību un tās vērtībām, ka labais ir un paliek labais. Aktieri: Ivars Šterns, Marģers Eglinskis, Terēze Lasmane, Krišjānis Salmiņš. Režisors: Krišjānis Salmiņš. Scenogrāfs, kostīmu mākslinieks - Imants Strads. Aranžija: Emīls Zilberts.  Ieeja maksa 3,00 eur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18. aprīlī plkst. 19.00 nodarbība pieaugušajiem “Laimīga mana ģimene, laimīgs es pats”. Kā radīt drošu, uzticamu vidi ģimenē, atbalstoša komunikācija savā starpā, spriedzes mazināšanas tehnika. Kopā ar personīgās izaugsmes kouču un sertificētu krīzes intervences konsultanti Zani Jankovsku. Ieejas maksa 4,00 eur. Pieteikšanās līdz 16.04. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22. aprīlī plkst. 11.00 – 14.00 Lieldienu lustes pie Ozolnieku Tautas nama. Amatierkolektīvu koncerts, muzicēs grupas “Labi cilvēki”. Olu krāsošana, šūpošanās, dažādas atrakcijas, kaziņas un poniji, un garšīgas pankūkas. Lustēsimies no sirds, lai būtu veseli un vasarā odi nekostu! Ielūdz zaķis Haris. Ieeja bez maksas.

26. aprīlī plkst. 20.00 Veču vakars.  Ieejas maksa 5.00 eur.  Pieteikšanās pa tālr. 29844955.

 

Informējam, ka pasākumi tiks filmēti un/vai fotografēti. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes veicināšanai un var tikt publicēti "Ozolnieku Avīzē", pašvaldības mājas lapā un sociālo tīklu kontos, saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu. Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat personas datu apstrādei.