Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Tautas nams

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Ozolnieku TN      


Rīgas iela 23,

Ozolnieki,
LV-3018
Tālrunis  63050144, 20311974, 28810322
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.ozolnieki.lv 

Direktore: Madara Griba

NOLIKUMS

FB ikona jauniesi

 

 Kases darba laiks – O., T., C., P. 16:00 – 20:00 un stundu pirms pasākumiem. Tālrunis informācijai, biļešu rezervēšanai: 28810322.

 

NOVEMBRIS

OTN novembris

 

 

ARTA JOMA IZSTADE

05.11- 30.11. Artas Jomas foto izstāde "Ar saknēm novadā".

15. novembrī plkst. 17.00 animācijas filma bērniem "Zelta Zirgs". Ieeja brīva.

Bille

15. novembrī 19.00 aizkustinoša un sirsnīga ģimenes spēlfilma "Bille". Ieeja maksa 2.50 eur.

Dzīvi apliecinošs, cerību pilns un arī smeldzīgs stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē. Septiņgadīgā Bille dzīvo pasaulē, kur bagātiem ir savas ielas un nabagiem – savas. Ar nabadzību Bille ir iemācījusies sadzīvot, taču mātes mīlestība meitenei liegta; tuvinieki nepārstāj atgādināt, ka nekas prātīgs no viņas neizaugs. Billei tas sāp, un meitenei ir sapnis — pierādīt sevi, izlauzties no mazvērtības žņaugiem.

Filma veidota pēc rakstnieces Vizmas Belševicas stāsta "Bille" motīviem. Filmā skan Pētera Vaska mūzika.
Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.
Filmas garums: 1h 40 min
Režisors: Ināra Kolmane
Lomās: Rūta Kronberga, Sofija Juška, Elīna Vāne, Artūrs Skrastiņš, Lolita Cauka, Guna Zariņa, Maija Doveika,Vilis Daudziņš, Pēteris Liepiņš, Gundars Āboliņš

svafisa

 

Uzmanību! Uz svētkiem tiek organizēts transports no Brankām plkst.17.00 (Branku pakalpojumu centrs), atpakaļ no Ozolnieku Tautas nama (pēc pasākuma).

18. novembrī Valsts svētku svinības pie Ozolnieku Tautas nama! Plkst. 17.30 pulcēšanās un lāpu gājiens no Domes ēkas uz Ozolnieku Tautas namu bungu orķestra pavadījumā. Plkst. 18.00 pie Ozolnieku Tautas nama svētku koncerts ar grupu "Credo" un salūts. Cienāsimies ar lielo svētku kliņģeri un siltu tēju.

Vakara sarunas OTN

30. novembrī plkst. 19.00 Vakara sarunas. Enerģija, Iedvesma, Dzīvesprieks – laimīgas dzīves pamati ar Andu Kļaviņu. Ieeja maksa 4.00 eur. Pieteikties līdz 26. novembrim Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.
Humors, dzīvesprieks, spēja piedot, neatlaidība, godīgums – tās visas ir pozitīvas rakstura iezīmes, kuras bieži uztveram kā pašsaprotamas. Jaunākie pētījumi uzrāda, ka mūsu vadošās rakstura īpašības ir bāze, uz kuras varam izveidot veiksmīgu, laimīgu un jēgpilnu dzīvi. Apzināti fokusējoties uz mūsu stiprajām pusēm, tās kļūst par mūsu superspējām, ar kurām varam gāzt kalnus un piepildīt dzīves sapņus! Šajā seminārā uzzināsiet savu laimes un enerģijas formulu!
Anda Kļaviņa, M.phil, ir personiskās izaugsmes trenere, kura, izmantojot pozitīvās psiholoģijas zināšanas par stiprajām rakstura īpašībām un pozitīvajām emocijām, palīdz citiem rast vairāk viegluma, iedvesmas un jēgas dzīvē. 2013. gadā viņa rīkoja Baltijā pirmo konferenci par laimīgu cilvēku darba vidē. Vairāk informācijas www.leaderswithguts.com

 

DECEMBRIS

5. decembrī plkst. 10.30 izrāde bērniem "Meža rūķu noslēpums". Lomās Laila Kirmuška, Aīda Ozoliņa, Jānis Kirmuška, Edgars Lipors. Ieeja maksa 3.00 eur.

6. decembrī plkst. 19.00 tikšanās ar priesteri Andreju Mediņu sarunā "Uzdrīksties ". "Latvijas lepnums" laureāts, Bārbeles zēnu skolas dibinātājs, Bruknas muižas "Kalna svētību kopienas" izveidotājs. Ieeja maksa: 3,00 eur. Pieteikšanās līdz 05.12. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322

11. decembrī plkst. 18.30 muzikāla pasaka visai ģimenei "Grinča Ziemassvētki". Ieeja maksa: 12.00, 11.00, 10.00 eur. Biļetes biļešu paradīzē.
Ziema jau apklājusi zemi ar balto sniega segu, tagad vien atliek radīt svētku noskaņu sirdī. Šogad "Valmieras kinostudijas" radošais kolektīvs ir sarūpējis krāšņu svētku pasaku visai ģimenei – "Grinča Ziemassvētki".
Visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem.

Sirsnīga muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks arī jautrība un Ziemassvētku noskaņa.
Izrādes režisors – Imants Strads
Galvenajā lomā - Māris Bezmers
Pārējās lomās – Marģers Eglinskis, Madars Zvagulis, Terēza Lasmane, Agnese Kalniņa, Aigars Vilims, Ivars Šterns, Esmeralda Aizupiete.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja bez maksas, NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU SĒDVIETU!

 

13. decembrī plkst. 18.00 – 23.30 Senioru Ziemassvētku balle ar Žoržu Siksnu un grupu! Tautas nama amatiermākslas kolektīvu un Ozolnieku mūzikas skolas audzēkņu sveiciens, Dj Andris, vakara vadītājs. Līdzi groziņš. Dalības maksa 3.00 eur un galdiņu rezervēšana līdz 11. decembrim Tautas nama kasē vai pa tālr. 28810322.

16. decembrī plkst. 16.00 Ziemassvētku koncerts "Gaiša nakts". Piedalās Ozolnieku Tautas nama jauktais koris "Līga", sieviešu vokālais ansamblis "Madara" un vokālais ansamblis "Procesā". Ieeja bez maksas.

22. decembrī plkst. 11.00 Ziemassvētku pasākums "Ciemos pie Rūķenītes notiņas" Ozolnieku novada bērniem no 1,5 gadu vecuma, kuri neapmeklē pašvaldības izglītības iestādes. Dāvanā saldumu paciņa no Ozolnieku novada domes. Pieteikšanās līdz 20. decembrim Ozolnieku novada pašvaldības kancelejā vai pa tālr. 63050241, 28652208.

22. decembrī plkst. 13.00 Ziemassvētku pasākums bērniem "Ciemos pie Rūķenītes notiņas". Ieejas maksa 2.50 eur no cilvēka. Biļešu iegāde un dāvaniņu atnešana uz Ozolnieku TN kasi līdz 20. decembrim ar skaidri uzrakstītu bērna vārdu un uzvārdu.

28. decembrī plkst. 20.00 "Veču vakars" ar boksa treneri Andri Kleinu. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās pa tālr. 29844955.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

novembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs