Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 24.07.2021

“Ozolnieku ezera kauss” 24. jūlijā Ozolnieku vidusskolas sporta laukumā

Šī gada 24. jūlijā Ozolnieku administrācijas Sporta un veselīga dzīvesveida nodaļa organizē “Ozolnieku ezera kausu”. Būs iespēja sacensties šādos sporta veidos - pludmales volejbolā, 3x3 basketbolā un 3x3 florbolā.  Visi turnīri norisināsies Ozolnieku vidusskolas stadionā no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Pludmales volejbolā būs iespēja cīnīties šādās grupās: PRO, AMATIERI, MIX un SIEVIETES. Pludmales volejbola turnīram var pieteikties rakstot uz e-pastu: raimonds.linins@gmail.com. NOLIKUMS

3x3 florbolā aicinām pieteikties šādās grupās: U13, U16, "Tautas" un "Elite". Florbola turnīram var pieteikties rakstot uz e-pastu: edgars.janovics@inbox.lv. NOLIKUMS

Basketbola entuziastus aicinām pieteikt savu dalību 3x3 basketbola turnīram rakstot uz: raimonds.elpe@gmail.com. NOLIKUMS

Pieteikumā ir jānorāda visu spēlētāju vārdi, uzvārdi, vecums, komandas nosaukums. un grupa, kurā vēlās piedalīties. Komandas pieteikumus pieņem līdz 23.jūlijam plkst. 17.00.

Ieeja sacensību teritorijā būs atļauta tikai sacensību dalībniekiem ar Covid19 sertifikātiem vai negatīviem Covid19 testiem. Tiem dalībniekiem, kuriem nav sertifikātu vai pašu veikti pēdējo 24 stundu derīgi Covid19 testi, nodrošināsim iespēju veikt testu 23. jūlija vakarā Stadiona ielā 5, no plkst. 18.00 līdz 20.00.

Aicinām ikvienu sportot gribētāju iepriekš pieteikties!

Esam priecīgi paziņot, ka noteikumi ir pamainījušies un 24. jūlijā plānotās "Ozolnieku ezera kausa izspēles" sacensības Ozolnieku vidusskolas stadionā varam rīkot ar skatītāju piedalīšanos.

Tiesa noteikumi paredz sekot līdzi cilvēku plūsmai, tāpēc pasākumu stadionā varēs apmeklēt organizatori, sportisti un atbalstītāji ar derīgiem Covid19 sertifikātiem vai negatīviem Covid19 testiem.

Visiem sportistiem, kuri piedalīsies sacensībās, neatkarīgi no vecuma ir nepieciešams derīgs Covid19 sertifikāts vai negatīvs Covid19 tests. Savukārt skatītāju zonās atrasties bez šiem apliecinājumiem varēs personas līdz 12 gadu vecumam. Būtiski, ka skatītājiem būs aizliegts atrasties sportistu zonās. Tās būs atdalītas, tāpēc aicinājums vecākiem pieskatīt bērnus, lai tie ievēro noteikumus!

Atbalsti sportistus - ievēro noteikumus!

Tiem, kuriem nav sertifikātu vai pašu veikti 24 stundu derīgi Covid19 testi, tiks nodrošināta iespēja veikt testu 23. jūlija vakarā Stadiona ielā 5, no plkst. 18.00 līdz 20.00.

Skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" trešā kārta_25.07.2021.

25. jūlijā pie Ozolnieku ezera skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" trešā kārta. Tiek aicināti visi skriešanas entuziasti - profesionāļi, amatieri un interesenti, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Skrējienu starta laiks plkst. 11.00 - 2 km, 6 km un 10 km distancēm.
Numuru izsniegšana sacensību dienā no plkst. 9.30 līdz 10.30 (pie ezera, netālu no starta vietas).

Nolikumu skatīt šeit: https://skozolnieki.wordpress.com/ieludz-ozolnieki/

 

Jauniešu centru sezonas atklāšanas pasākumi Ozolniekos un Ānē

10. septembrī plkst. 17.00 sezonas atklāšanas pasākumi notiek Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrā, Stadiona ielā 5, 3. stāvā un pie Ānes jauniešu iniciatīvu centra, Celtnieku ielā 12, Āne.

Pie Ānes JIC notiks:
-    Kreklu apdrukas meistarklase (var ņemt arī savu kreklu vai auduma maisiņu līdzi);
-    Galda spēles;
-    Dažādas āra aktivitātes;
-    Uzkodas un sarunas.

Reģistrēšanās pirms pasākuma OBLIGĀTA! (vietu skaits ierobežots)
Vairāk info un reģistrēšanās pasākumam pie Agneses, t. 25544981.
Informējam, ka klātienes aktivitātēs piedalīties drīkst personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personas ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu vai ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu (negatīvs Covid-19 tests), ko uzrāda atbildīgajai personai!

Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrā notiks:
- batikošana (jāņem līdz savs t-krekls);
- Ziepju liešana;
- Galda spēles;
- Sarunas.

Pieteikšanās un reģistrēšanas šeit: https://ej.uz/ozoatklasana
Pasākumā var piedalīties līdz 20 jauniešiem, obligāta pieteikšanās!
Informējam, ka klātienes aktivitātēs piedalīties drīkst personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personas ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu vai ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu (negatīvs Covid-19 tests), ko uzrāda atbildīgajai personai.

 

 

 

Ražas svētku tirdziņš pie Ozolnieku Tautas nama 11. septembrī

11. septembrī plkst. 10.00 līdz 15.00 ražas svētku tirdziņš Ozolniekos pie Ozolnieku  Tautas nama.

Būs iespēja iegādāties vietējo mājražotāju un tirgotāju produkciju, kā arī  DSPC “Laipa” klientu izgatavotus darbus.Tāpat tirdziņa apmeklētāji aicināti piedalīties dažādās radošās aktivitātēs - keramikas darbnīcā, izjāt ar ponijiem, izrotāties ar hennas tetovējumiem.
Pie Tautas nama būs izveidots tematisks fotostūrītis, kur bus iespējams iemūžināt rudens svētku mirkļus, savukārt par apmeklētāju izsalkuma remdēšanu ar gardiem ēdieniem rūpēsies Z/S “Vārpas” un “Kafijas busiņš” piedāvās aromātisku kafiju.

  • 11.09.2021 10:00 - 11.09.2021 15:00
  • Bezmaksas

Branku jauniešu centra “TUVU” sezonas atklāšanas pasākums kopā ar Ziedoņa klasi

11.septembrī plkst.16.00 Branku jauniešu centra “TUVU” sezonas atklāšanas pasākums kopā ar Ziedoņa klasi.

Skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" piektā kārta_12.09.2021.

12. septembrī pie Ozolnieku ezera skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" piektā (noslēdzošā) kārta. Tiek aicināti visi skriešanas entuziasti - profesionāļi, amatieri un interesenti, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Pēc 5.kārtas tiks apbalvoti visi, kas piedalījušies vismaz 3 kārtās un būs klāt apbalvošanas pasākumā. Pasākumam būs telts turpat pie ezera, apbalvošana sāksies aptuveni 13:30. Balvas saņemt vēlāk nebūs iespējams.

Skrējienu starta laiks plkst. 11.00 - 2 km, 6 km un 10 km distancēm.
Numuru izsniegšana sacensību dienā no plkst. 9.30 līdz 10.30 (pie ezera, netālu no starta vietas).

Nolikumu skatīt šeit: https://skozolnieki.wordpress.com/ieludz-ozolnieki/

 

 

Diska golfa sacensības Garozā

26. septembrī plkst. 11.00 diska golfa sacensības Garozas disku golfa parkā.

Sacensības notiks trīs grupās - vīriešu, sieviešu un bērnu (līdz 14 gadiem).

Pieteikšanās pasākuma norises vietā uz vietas no plkst. 10.30 līdz plkst. 11.00.
Sīkāka informācija, zvanot uz tālruņa nr. 29257841 (Juris).

NOLIKUMS

Tikšanās ar reģistrētu uztura speciālisti Zani Timpari Ozolnieku Tautas namā

28. septembrī plkst. 18.00 tikšanās ar reģistrētu uztura speciālisti, "Ēdiens kā zāles" radītāju Zani Timpari Ozolieku Tautas namā.

Lekcija būs par veselīgu uzturu rudens/ziemas sezonā.

Pieteikšanās pa tālruni 28810322.

Dalība pasākumā ar derīgu COVID sertifikātu.

Starptautiskai senioru dienai veltīts koncerts "Mīlestības krastā" Ozolnieku Tautas namā

1. oktobrī plkst. 15.00 Starptautiskajai senioru dienai veltīts grupas "Tērvete" koncerts "Mīlestības krastā".  Pēc koncerta sarunas pie tējas tases. Ieeja ar Covid sertifikātiem.