Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 28.09.2021

Starptautiskai senioru dienai veltīts koncerts "Mīlestības krastā" Ozolnieku Tautas namā

1. oktobrī plkst. 15.00 Starptautiskajai senioru dienai veltīts grupas "Tērvete" koncerts "Mīlestības krastā".  Pēc koncerta sarunas pie tējas tases. Ieeja ar Covid sertifikātiem.

 

Ozolnieku pusmaratons 3. oktobrī

3. oktobrī plkst. 11.00 notiks 18. Ozolnieku pusmaratons, kas kopš 2019. gada veltīts Skrējēju kluba “Ozolnieki” ilggadējajam vadītājam Jurim Bērziņam.
Papildus pusmaratona distancei (21.1 km) būs arī satelītskrējieni 3 km un 7.5 km. Skrējiens notiks sertificētā trasē ap Ozolnieku ezeru un pa tuvējām ielām.
Starts pusmaratonam un satelītskrējieniem plkst. 11.00, netālu no Ozolnieku stacijas, finišs netālu no veikala “Elvi”.
Visi pusmaratona distances finišētāji saņems piemiņas medaļu. Finiša zonā (autostāvvietā pie veikala "Elvi") Zemessardzes 52. pulks dalībniekus cienās ar bukstiņputru un siltu dzērienu.
Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, trases apskate un individuāla iesildīšanās: no plkst. 9.30

Nolikums un reģistrēšanās šeit: https://skozolnieki.wordpress.com/pusmaratons/?fbclid=IwAR3mFdIxrQC0vuijVTKrR3Koni5Ly3pSQiTSIyejIzAbYWbSc5fr8dx7vkk

!Pasākums tiks organizēts atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, un to ievērošana ir obligāta visiem dalībniekiem. Noteikumiem mainoties, var būt izmaiņas arī sacensību organizācijā.
!Piesakoties sacensībām dalībnieki piekrīt personas datu apstrādei sacensību vajadzībām, kā arī fotogrāfiju un video uzņemšanai un publicēšanai sociālajos tīklos.

Šķēršļu skrējiens "Kalna Kaza" 10. oktobrī

10. oktobrī plkst. 12.00 Šķēršļu skrējiens "Kalna Kaza" Ozolnieku slēpošanas trasē.

Sacensību nolikumu skatīt šeit...

Pietekšanās līdz 8. oktobrī, zvanot uz tālruņa numuru: 29844955.