Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Izvērtēti konkursam „Es zinu, varu un daru” iesniegtie projekti

  A- A A+ Drukāt lapu  
 


2017.gada projektu konkursam tika iesniegti 18 projektu iesniegumi par kopējo summu 15 766,01 EUR. No Cenu pagasta iedzīvotājiem tika saņemti 13 iesniegumi, tajā skaitā 2 iesniedzēji iesnieguši pa 3 projektiem un viens – divus projektus. No Ozolnieku pagasta iesniegti 3 iesniegumi, no Salgales pagasta – 2 iesniegumi. No kopējā skaita 4 projektus iesniegušas novada biedrības, pārējos projektus – fiziskas personas.

Projektu konkursa mērķis un viens no galvenajiem vērtēšanas kritērijiem ir pašu iedzīvotāju līdzdalība un ieguldītais darbs projektu īstenošanā, kā arī projekta nozīmība un ieguvums iedzīvotājiem. Izvērtējot projektus, komisija nolēma apstiprināt 9 projektus par summu 8 172,03 EUR. Septiņos apstiprinātajos projektos paredzēta teritoriju sakopšana un labiekārtošana – arī šogad tiks rīkota Iecavas upes sakopšanas talka, tiks labiekārtotas teritorijas Brankās, Ānē, Tetelē un Emburgā, vienā projektā paredzēts organizēt ģimeņu stiprināšanas pasākumu.

Apstiprināto projektu iesniedzēji tiks informēti par laiku, kad jāierodas parakstīt projektu īstenošanas līgumi. Projekti jāīsteno līdz š.g.15.septembrim, 2 nedēļu laikā pēc šī termiņa jāiesniedz atskaites.

Paldies novada aktīvajiem iedzīvotājiem par atsaucību, un veiksmi projektu īstenošanā!

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

oktobris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze