Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa "Es zinu, varu un daru" kopsavilkums

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ar vārdiem: „Ja Tu zini, ko Ozolnieku novadā vajadzētu ieviest no jauna vai pilnveidot… Ja Tu vari veltīt savu laiku, lai šo ideju uzliktu uz papīra… Ja Tu pats esi gatavs darīt un iesaistīties, lai savu ideju realizētu, tad… projekts „Es zinu, varu un daru” ir domāts tieši Tev”, Ozolnieku novada dome aicināja iedzīvotājus rakstīt projektus un līdzdarboties novada dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Iesniegtajiem projektiem bija jāatbilst vienai no konkursa nolikumā izvirzītajām prioritātēm jeb mērķiem:

1.    kopīgās dzīves telpas labiekārtošana;
2.    iedzīvotāju sociālo aktivitāšu veicināšana;
3.    sporta un kultūras tradīciju saglabāšana, jaunu aktivitāšu radīšana;
4.    dzīves fiziskās un sociālās kvalitātes uzlabošana;
5.    pieaugušo, jauniešu tālākizglītība un bērnu papildizglītības iespēju veicināšana.

Kā jau iepriekš informējam - Ozolnieku novada dome līdz projektu iesniegšanas termiņa beigām saņēma 20 projektu pieteikumus, no tiem projektu vērtēšanas komisija pilnībā apstiprināja 9 projektus un daļēji apstiprināja 3 projektus.

Šobrīd varam paziņot, ka apstiprinātie projekti ir realizēti un rezultātus iespējams apskatīties šeit.

Vēlreiz jāsaka paldies visiem projektu iesniedzējiem par izrādīto atbalstu šādai idejai, tas pierāda, ka iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkurss ir efektīvs veids kā motivēt iedzīvotājus piedalīties novada attīstībā, tāpēc informējam, ka jaunu projekta "Es zinu, varu un daru" kārtu paredzēts izsludināt jau 2013. gada pirmajā pusē.

*****************************************************************************

Ieskats projekta „Es zinu, varu un daru" aktivitātēs Parka ielas 3. nama pagalmā

Kā zināms, Ozolnieku novada dome šovasar pirmo reizi izsludināja iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu „Es zinu, varu un daru”, kurā varēja piedalīties ikviens novada iedzīvotājs vai iedzīvotāju grupa, kurai bija vērtīga ideja par to kā uzlabot dzīves kvalitāti Ozolnieku novadā.

Viena no šādām iniciatīvām, kas tika apstiprināta, bija personu grupas „Parka ielas omītes un opīši” izstrādātais projekts „Droša bērnība”, paredzot Parka ielas 3. nama pagalmā esošā bērnu rotaļu laukuma atjaunošanu.

Kā informē projekta autore Jeļena Koroļova, 2012. gada 6. oktobrī notika talka, kuras rezultātā vēl viena nama pagalmā ir sakārtota rotaļu zona mazajiem Ozolnieku iedzīvotājiem.

Neliels foto ieskats:

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs