Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Atkritumu apsaimniekošana

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Sadzīves atkritumi:

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā veic SIA "Clean R".

Līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju elektroniski iespējams noslēgt:

2015.gada augusta domes sēdē tika apstiprināta atkritumu apsaimniekošanas maksa Ozolnieku novada pašvaldībā EUR 8.57 par vienu kubikmetru, neieskaitot PVN, kas stājās spēkā ar 2015.gada 1.oktobri.

Dalītie atkritumi:

Šobrīd pašvaldība novada teritorijā ir izveidojusi 22 šķiroto atkritumu punktus, kur iedzīvotājiem ir iespēja izmest dalītos atkritumus:

Zilajos konteineros – papīru: makulatūru, rakstāmpapīru, iepakojumus;

Dzeltenajos konteineros – plastmasu: pet pudeles, iepakojumus, maisiņus;

Zaļajos konteineros – stiklu: pudeles un burkas.

!!!Jāievēro, ka konteineros drīkst mest tikai iepakojumus, bez produktu atliekām.

Papildus esošajiem publiskajiem dalīto atkritumu punktiem klientiem, vienojoties ar atkritumu apsaimniekotāju un izvērtējot punktu saimniecisko pamatotību, ir iespējams izveidot privātus dalīto atkritumu vākšanas punktus.
Apsaimniekotājam jānodrošina dalīto atkritumu konteineru uzstādīšana klientu norādītā vietā un regulāra to iztukšošana.

 

20170706 115618-1

 

Lielgabarīta atkritumi:

Ņemot vērā, ka Ozolnieku novadā nav atsevišķas lielgabarīta atkritumu glabāšanas vietas, par lielgabarīta atkritumu transportēšanu un utilizāciju ir iespējams vienoties sazinoties ar SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektoru Agri Rozenfeldu (t: 63084561, 29392373 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ). Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no atkritumu svara un tilpuma.

 

Metāllūžņi:

Metāllūžņus novada teritorijā darba dienās no plkst. 8.00-17.00 (pusdienpārtraukums 12.00-12.30) iespējas nodot SIA "Mītavas metāls". Tālruņi uzziņām: 63022726, 28333306; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; adrese: Akmens ceļš 7a, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku novads.

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūnijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs