Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Sociālā dienesta darbu?

Par sadarbību ar novada nevalstiskajām organizācijām

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku novada pašvaldība (turpmāk – pašvaldība) ir identificējusi vairāk kā 100 nevalstiskās organizācijas (turpmāk – NVO), kas ir reģistrētas Ozolnieku novadā.

Lai sniegtu atbalstu pilsoniskajām iniciatīvām Ozolnieku novadā, pašvaldība vēlas iesaistīties novada NVO atpazīstamības veicināšanā un iedzīvotāju informēšanā par NVO aktivitātēm, kā arī uzsākt sadarbību ar novada aktīvajām NVO sabiedriski nozīmīgu jautājumu kopīgai risināšanai. Vienlaikus vēlamies mudināt NVO izmantot pašvaldības sniegto finansiālo atbalstu, piemēram, piedaloties projektu konkursā "Es zinu, varu un daru", kas tiek izsludināts katru gadu un dod iespēju īstenot aktivitātes pilsoniskas līdzdalības veicināšanai.

Šim mērķim iesākumā vēlamies izveidot NVO veltītu sadaļu pašvaldības mājas lapā www.ozolnieki.lv
. Līdz ar to, aicinām Jūs atsaukties un sniegt ziņas par organizāciju, aizpildot tabulu un nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

  Nosaukums Īss apraksts Kontaktinformācija
1. Ozolnieku novada daudzbērnu ģimeņu biedrība Biedrība dibināta 2014. gada 11. septembrī ar mērķi apvienot Ozolnieku novada daudzbērnu ģimenes, kuras audzina trīs un vairāk bērnu, dot tām iespēju tikties, dalīties pieredzē un sniegt savstarpēju palīdzību. Stadiona iela 10, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.ozolnieki.lv, t: 29285317
2. Biedrība „Tuvu" Biedrība „Tuvu" ir kristīga labdarības organizācija, kuras mērķis ir Latvijas ģimeņu, bērnu un vientuļo cilvēku sociālās atstumtības un sociālā riska mazināšana un labklājības celšana.

Saules iela 2, Brankas, Cenu pagasts, LV-3042, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.biedribatuvu.lv, t: 26319985

       
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

februāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs