Vai Jūsuprāt Ozolnieku ezeram ir jāpiešķir oficiālas peldvietas statuss?

Ozolnieku Sporta centrs aicina

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

I.stāvs - SPORTA ZĀLE, ģērbtuves

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Bērnu dārzs "ZĪLĪTE"no 1.sep

 

9.30-11.15

 

10.30-11.45

     

Raimonds Aleksandrovs
29285989

Bērnu dārzs „PŪCĪTE”

10.30-11.30

 

10.30-11.30

 

10.30-11.30

 

 

Una Tiliba
29452792

Novada sacensības un čempionāti

 

 

 

 

 

~11:30-20:00

~12:30-20:00

Irēna Leitēna

26440373

Sorttreks
(bērni un jaunieši)

 

 

 

 

 

 

 

Evita Krievāne
20004004

Vispārējā fiziskā sagatavotība
(Bērnu grupas:
4-6; 7-9; 10-13g.v.)
*BEZ MAKSAS

15.30-17.00
(10-13 g.v.)

15.30-17.00
(7 - 9 g.v.)
17.00-18.00
(4 - 6 g.v.)

15.30-17.00
(10 - 13 g.v.)

15.30-17.00
(7 - 9 g.v.)
17.00-18.00
(4 - 6 g.v.)

15.30-17.00
(10 - 13 g.v.)

   

Una Tiliba
29452792

Futbols

(Bērnu grupa: 5-8 g.v.)

*BEZ MAKSAS no 1.okt

17.10-18.30

 

17.10-18.30

 

17.10-18.30

 

11.00-12.30

Rimants Štopis
26402025

Teniss

(Bērnu grupa: 4-6.g.v)

 




 

18.00-20.00

     

Ivars Zušs 29781229
Inna Beļjatiča 25637155

VK POLIURS/OZOLNIEKI
Baltijas līga / volejbols

 

18.30-20.30

18.30-20.30

 

18.30-20.30

   

Guntis Atars
29293803

VK   OZOLNIEKI

Nacionālā līga / volejbols

 

20.30-22.30

20.30-22.30

 

20.30-22.30

   

Guntis Atars
29293803

Volejbols

Ozolnieku novada Veterānu komanda

18.30-20.00

           

Jāzeps Rimeicāns

29299425

Badmintons

 

 

 

20.00-21.30

 

8.00-10.00

 

Olafs Krūzmētra 29409914

Futbols

Ozolnieku novada Veterānu komanda

20.00-21.30

 

 

21.30-23.00

 

 

 

Olafs Krūzmētra
29409914

Orientēšanās (ģērbtuve)

 

ģ-16.30-18.00

 

 

 

 

 

Ingūna Čākure 26542051

 * BEZ MAKSAS nodarbības attiecas uz Ozolnieku novada iedzīvotājiem un skolēniem!

 

II.stāvs - mazā ZĀLE

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pilates

 

13.00-14.00

19.00-20.00

 

13.00-14.00

19.00-20.00

 

09.00-10.00

 

Iveta Jonkus - 29597769

Joga

19.00-21.00

 

19.00-21.00

 

19.00-21.00

 

 

Iveta Jonkus -29597769

Ozo daiļslidošana

 

18.00-19.00

18.00-19.00

18.00-19.00

 

 

 

Ieva Pujāte-29490345

III.stāvs - VINGROŠANAS ZĀLE

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

OZO daiļslidošana

 

 

 

 

17.00-18.00

 

 

      Ieva Pujāte - 29490345

Karate

 

 

16.30-19.00

 

 

11.00-13.30

 

Sergejs Rubļovs - 29276315

Šortreks

 

 

 

 

 

 

10.45-11.45

Evita Krievāne -20004004

Hokejs (bērni)

16.00-18.15

 

 

 

 

 

 

   Jeļena Garkušina   - 28280617

Kaprīze
Hip Hop dejošana

 

18.00-21.00

 

18.00-21.00

 

 

 

  Sintija Upeniece - 29693911

Zumba

deju vingrošana

 

19.30-20.30

 

 

19.30-20.30

 

 

 

 

Ilze Skrabe - 26748724

III.stāvs - TRENAŽIERU ZĀLE, NOVUSA ZĀLE

Piezīmes (Treneri,
kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

 

MT Skola (Mototriāls)

17.30-19.00

 

 

17.00-19.00

17.30-19.00

 

 

K. Vērnieks 29800891

VK Poliurs/Ozolnieki

18.00-19.00

 

 

 

 

 

 

A. Bērziņš 29410174

VK Ozolnieki

19.00-20.00

 

 

19.00-20.00

 

 

 

G. Atars 29293803

Novuss (novusa zāle)

 

 

19.30-21.00

 

 

11.00-13.00

 

H. Dauburs 29674606

Šortreks

 

 

 

 

 

 

 

E. Krievāne 20004004


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

augusts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze