Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ieskats ģimeņu auto foto orientēšanās sacensībās Ozolnieku novadā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ar lielu atsaucību un aizraujoši 1.maijā noritēja Ģimeņu auto foto orientēšanās sacensības, kas šogad pirmo reizi ietvertas novada spartakiādes vērtēšanā. Startēja 34 ekipāžas ar 3 līdz 6 dalībniekiem katrā, pavisam 139 dalībnieki.  Desmit fotogrāfijās attēlotie objekti bija jāatrod kartē norādītajos punktos, izvēloties īsāko maršrutu. Katrā objektā dalībniekus gaidīja kāds noteikts pārbaudījums.

Starta vietā Alfrēds Zamockis vispirms vērtēja autobraukšanas māku, lai būtu pārliecība, ka autoekipāžas pilots māk braukt taisni, bremzēt u.t.t. Arvīda Šteinberga bagijā katrs dalībnieks varēja izjust īstu rallija azartu. Aivara Liepiņa kaziņas deva iespēju nogaršot īstu kazas pienu un sieru. Bet, lai zinātu, cik grūti to iegūt, dalībniekiem bija jāapgūst slaukšanas māka. „Reiteru” saimniecībā Sanitas Dombrovskas uzraudzībā zirgi ļāva savā mugurā pavizināties ikvienam pasākuma dalībniekam. Ineses Kunigas kartupeļu saimniecība pārsteidza ikvienu ar savu apjomu un mehanizācijas līmeni. Latvijā pazīstamo sportistu Grīnfeldu mototriāla trasē „Priežkalni”, turoties pie stūres, ikviens varēja iejusties motobraucēja lomā. Dalībnieku šaušanas māku pārbaudīja Rimants Štopis Mālzemes sporta kompleksā. Teteles pamatskolas basketbola laukumā Inga Bērziņa vērtēja basketbola soda metienus. Daiga Zvejniece Salgales pamatskolā mācīja boccio bumbu mešanu. Visvairāk sportisko pārbaudījumu pienācās veikt Garozas pamatskolā, kur direktore Dina Štelmahere ar palīgiem Juri Jevsinu, Aināru Liepu un Arnitu Pleci neļāva nevienam garlaikoties.

Kā kuram veicās jauno profesiju un iemaņu apgūšanā varat vērot bildēs, bet čempionu godā tikai ar 19 soda punktiem tika Sergejs Šmirovs ar savu ģimeni. Otrajā vietā Ivo Baranovska ekipāža -20 soda punkti, bet 3.vietā Arta Ozola ekipāža - 21 punkts. Arī tālākās vietas šķīra tikai punkta starpība un vērtēšanā tika ņemti vērā jau nobrauktie kilometri.

Protams, uzvara vienmēr ir svarīga, taču zaudētājus šajā pasākumā neatradīsim. Kopā ar ģimeni un draugiem pavadītā diena, kopīgie pārdzīvojumi, iegūtās jaunās iemaņas un atziņas par novada interesantajām vietām, saimniecībām, atsaucīgajiem saimniekiem, kā arī stingrajiem tiesnešiem vienmēr paliks atmiņā.

Dalībnieku un organizatoru vārdā, teiksim paldies visiem, kuri veltīja šo dienu, lai pasākums izdotos.

                                                                                                                   Ozolnieku Sporta centrs

Foto ieskats:

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs