Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Svaru bumbas celšanas sacensības rezultāti

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

25.marta vakarā Ozolnieku Sporta centra trenažieru zāle pulcēja novada stiprākos un drosmīgākos vīrus uz 5.spartakiādes 16kg svaru bumbas celšanu. Izskatās, ka šoreiz ieradās drosmīgākie, bet liela daļa stiprāko vīru palika mājās vai atrada svarīgākas lietas ar ko nodarboties. Izrādījās arī, ka daudzi no tiem, kuri ikdienā apmeklē trenažieru zāli, nemaz nevēlas pārslodzēt savu atlētisko augumu, vai iegādāties tulznas no svaru bumbas.
Sacensības profesionāli tiesāja iepriekšējā gada čempions Laimonis Vanags, kura rekordu 406 reizes, ar labo un kreiso roku kopā, diez vai ir iespējams pārspēt. Laimonis izteica atziņu, ka izteiktie muskuļi nav nekāds garants labam rezultātam svaru bumbas celšanā. Īstenībā galvenais esot izturība, pacietība un gribasspēks.
Vieglajā svaru kategorijā par čempionu kļuva Artūrs Semjonovs (140 reizes), sudraba un bronzas medaļas brāļiem Robertam un Edvardam Ulmaņiem. Svaru kategorijā 80+ kg čempions - Jānis Vītols (240 reizes), sudrabs Naurim Polītim un bronza Vsevolodam Čerņenko.
Komandu kopvērtējumā 1.vietā „Centrs" (17 p.), otro un trešo vietu ar 12 punktiem dala „Ezermalas" un „Tetelāne", seko „Kauguri","Ozokalns" un „Brankas".

Ozolnieku Sporta centrs

Rezultātus saktīt šeit...

Kopvērtējumu tabublu skatīt šeit...

Artūrs SemjonovsE.UlmanisGuntis ŽeivotsJ.VītolsK.Balodis

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs