Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Šaušanas diena Ozolnieku Sporta centrā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

22. marta pēcpusdienā Ozolnieku Sporta centrā notika eksperimentāls pasākums Šaušanas diena, ar ieceri dot iespēju ikvienam novada iedzīvotājam izmēģināt savās rokās ieroci, apjaust tā bīstamību un vēlmi izmantot to tikai sacensību nolūkos. Šaušanas instruktori, piecu stundu garumā, apmācot interesentus un uzraugot pasākuma gaitu, ļāva ikvienam no 145 dalībniekiem izmēģināt šaušanas māku ar gaisa šauteni vai pistoli.

Lieliem un maziem interesentiem bija iespēja apskatīt starptautiskas klases šāvēju pilnu ekipējumu un sacensību profesionālo inventāru. To starpā bija arī pistole, ar ko Dobeles šaušanas kluba dalībniece Eiropas meistarsacīkstēs nupat izcīnīja 3. vietu.

Sacensībās 38 sieviešu konkurencē, šaujot ar šautenēm no atbalsta, vislabāk veicās Ritai Vācerei, Sabīnei Zemītei un Evitai Počai. 33 vīru konkurencē ar pistoli, labākie bija Uģis Skrupskis, Olafs Krūzmētra un Jānis Voronko. Atsevišķi tika vērtēts arī ģimenes locekļu kopējais sašauto punktu skaits, ja viens no dalībniekiem bija šāvis ar pistoli. Šeit, pasniedzot pats sev dāvanu dzimšanas dienā, čempionu godā ar 161 punktu tika Olafs Krūzmētra ar savu ģimeni. Otrajā vietā Normunda Juša ģimene ar 143 punktiem, bet trešajā vietā Ulda Legzdiņa ģimene ar 141 punktu. Visi minētie šaušanas sacensību līderi laipni gaidīti uz sveikšanu 18. aprīlī plkst. 11:00 (pirms auto-foto orientēšanās sacensību sākuma).

Pasākuma gaitā 39 vīri izmēģināja šaušanas māku ar gaisa šautenēm un daudzi uzrādīja lieliskus rezultātus - 48, 47, 46 no 50 iespējamajiem punktiem. Arī 33 bērni un jaunieši izmēģināja gaisa šauteni, kur prasmīgākie dalībnieki bija Patriks Gulbis un Alise Frijāre ar iegūtiem 46 punktiem.

Pēc spartakiādes komandu dalībnieku kopā sašautajiem punktiem, 1. vietā ierindojusies "Centra" komanda ar 1913 punktiem, otrajā vietā "Kauguri" ar 1171 punktu un 3. vietā "Ozokalns" ar 664 punktiem. Seko "Brankas" - 518 punkti, "Ezermalas" - 303 punkti, "Aizupes" - 215 punkti un "Tetelāne" ar 132 punktiem.

Vadoties no atsauksmēm un ierosinājumiem, tiks lemts vai šaušanu iekļaut spartakiādē kā sporta veidu.

Sacensību līderu sarakstu skatīt šeit... (katra dalībnieka rezultātu var uzzināt Ozolnieku Sporta centrā vai zvanot uz tālr. 63050526)

Pasākuma sekretāre Irēna Leitēna


 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs