Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Jānis Apaļais - čempions Zemledus makšķerēšanā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ziemas untumi un sacensību pārcelšana no Engures uz vietējo Branku ezeru daudziem makšķerniekiem lika pārdomāt, bet tomēr paprāvs vīru pulciņš 21.februārī bija patiesi gandarīts par iespēju sešu stundu garumā pamēroties spēkiem veiksmīgākā makšķernieka noskaidrošanā. Silta saulīte, mērens vējš, droša ledus kārta un, kā pārsteigums, bāra „Mekas" pagatavotā - smaržīgi gaidošā zupa finišā.
Ar 1800 gramu lielu lomu čempiona godā tiek Jānis Apaļais no Salgales. Sudraba medaļa ar 600 gramiem vieglāku lomu - Raivim Bērziņam („Kauguri") un bronzas medaļa - Rinaldam Vāceram („Centra komanda"). Vēl vairāki vīri varēja lepoties ar 1000 gramiem lielu lomu un nodrošinātām gardām vakariņām.
Ja arī kādam šoreiz tik labi neveicās – garšīgā soļanka kompensēja visu. Visu dalībnieku vārdā liels paldies ezera saimniecei Dzintrai Lejai un neaizvietojamajam, taisnīgajam tienesim Guntim Žeivotam.
Kopvērtējumā: 1.vieta „Centrs", 2.vieta „Ozokalns", 3.vieta „Ezermalas". Tālāk seko "Salgale", „Kauguri", "Aizupes" un „Brankas". Sacensībās nepiedalījās „Tetelāne".

Irēna Leitēna

Rezultātu tabulu skatīt šeit..

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

februāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs