Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Zolītes turnīrs noslēdzies

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Pēdējā - sestā ZOLĪTES turnīra kārta pielika punktu spraigajām cīņām. Kā jau iepriekš tika nojausts, Andri Vincānu no Salgales komandas neviens nevarēja pārspēt, un čempiona tituls viņam tiešām šajā turnīrā ir godam nopelnīts. Toties tālākajās godalgotajās vietās bija iespēja ierindoties gan Mārtiņam Veilandam, gan Ģirtam Lapšinam, gan Haraldam Ješum, kā arī vairākiem citiem spēlmaņiem. Taču rakstura spēks, mērķtiecība un veiksme lēma citādāk. Otrajā vietā ierindojās Māris Balodis no „Ozokalna" komandas un trešajā vietā Aigars Blūms no „Centra" komandas, atstājot aiz sevis Normundu Aluti.

Pēc sešu gadu turnīru rezultātiem var secināt, ka konkurence spartakiādē ir ļoti augsta un spēlmaņi nav ļāvuši kādam kļūt par izteiktu līderi. Ir pat arī tāds fenomens, ka, piedaloties Latvijas čempionātā, dalībnieks ir ieguvis 4.vietu, bet mūsu konkurencē no 47 dalībniekiem tikai 23.


Jāsaka, ka meistarība un konkurence tiešām palielinās ar katru gadu. Kā piemēru varu minēt Gunti Žeivotu. Ja pirmajā turnīrā viņš nāca tikai skatīties un līdzi just, tad šī turnīra finālā jau spēlēja pie 3.galdiņa. Lūk piemērs, ka mūsu spartakiādē ikviens ir gaidīts, var piedalīties katrs pēc savām spējām, kā arī pievienoties ar jebkuru kārtu.


Kopvērtējumā uzvara „Ozokalna" komandai (126 p). Tālāk seko „Centrs" (120 p), „Salgale" (116 p), „Tetelāne" (110p). Tālāk atpaliek „Kauguri", "Aizupes", "Brankas" un „Ezermalas".


Nākošā tikšanās zolītes cienītājiem 7.martā plkst.11.00, kad visas dienas garumā tiks noteikts 2015.gada Zolītes Ceļojošā kausa īpašnieks.

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 

Irēna Leitēna

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs