Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada 7.spartakiādes Laivu rogaininga sacensības

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Kopā ar Kauguru dīķu iemītniekiem – gulbjiem, Ozolnieku novada 7. Spartakiādes LAIVU ROGAININGA dalībnieki izmēģināja savus spēkus airēšanā, līdzsvara regulēšanā, kokos kāpšanā, skriešanā, džungļu šķēršošanā, kā arī peldēšanā. Kam noķerta skabarga, kam tulzna no airēšanas, kam iegūtas pirmās zināšanas un intuīcija oranžo kontrolpunktu atrašanā, bet kopā visiem labs garastāvoklis un gandarījums par uzveikto distanci.
Visu dalībnieku uzmanības centrā bija Duntavu ģimene no „Aizupēm", kur jaunākā dēla saņemtais diploms aizņēma trešo daļu no sportista visa auguma. Jauktajām komandām nepārspējami palika „Kauguru dīķa bridēji" - Ilona Butkus, Ervins Vēveris un Kaspars Tinkuss. Sudraba medaļas kaklā kāra „Picis un Pūka" – Anda un Gatis Kalniņi no „Ozokalna", bet trešajā vietā „Strazdi" – Elīna un Gints Grīnvaldi no Salgales. Vēl visus punktus 1 stundas laikā paspēja atrast un 4.vietā nostājās pavisam attāli sportisti kā no airēšanas, tā arī no orientēšanās - Una Tiliba un Rimants Štopis.
Pavisam startēja deviņas ekipāžas ar 21 dalībnieku. Komandu vērtējumā reitings sekojošs: „Ozokalns", "Kauguri", "Salgale", "Tetelāne", "Aizupes", "Ezermalas" un „Centrs".
Visu dalībnieku vārdā liels paldies sacensību organizētājam Mārcim Laidiņam par sagādātajām drošības vestēm, laivām, muzikālo pavadījumu, kā arī „Pastasalaslaivas" taisnīgajiem tiesnešiem.

Spartakiādes sekretāre Irēna Leitēna

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs