Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Mini futbols noslēdzies

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

18.jūnijā, cīnoties ar vēja brāzmām un emocionālo spriedzi, MINI FUTBOLA mačos piedalījās 5 komandas. Divos laukumos vienlaicīgi pēc apļa sistēmas komandām bija iespēja samēroties spēkiem katrai ar katru. Ar visām uzvarām turnīrā čempionu godā tika „Tetelānes" komanda. Toties starp pārējām komandām trīs spēļu pamatlaiki beidzās ar neizšķirtu rezultātu, un tikai pēc soda sitieniem un savstarpējās spēles, tika noskaidrots, ka sudraba medaļas pienākas „Centra" komandai, bet bronzas - „Ozokalnam". Iepriekšējā gada futbola eksčempioni „Ezermalas", lai arī šoreiz uzvarēja „Centra" komandu, bet gala rezultātā – palika tikai ceturtie. „Kauguru" vīriem futbola rezultāti vairs nevarēja pazemināt komandas šīs sezonas lielisko sniegumu.
Par Ozolnieku novada 7.spartakiādes čempionu kopvērtējumā ar 16 punktu pārākumu (264 punkti) šoreiz kļūst Jāņa Valerta vadītā „Kauguru" komanda. Par tālākajām reitinga vietām izvērtās sīva cīņa un gala rezultātu šķīra tikai kādi 3-5 punkti. Otrajā vietā ar 248 punktiem un katrā sporta veidā savu vadītāju - spartakiādes eksčempioni „Centra" komanda. Trešajā vietā ar 244 punktiem un Rimantu Štopi priekšgalā izvirzās „Tetelānes" komanda. Tālākais komandu reitings ir sekojošs: 4.vietā -„Ozokalns" (241 p.), 5.vietā –„Ezermalas" (236 p.), 6.vietā – „Salgale"(206 p.), 7.vietā – „Aizupes"(178 p.) un 8.vietā – „Brankas" ar 94 punktiem.
No plānotajiem 13 sporta veidiem šoreiz, laika apstākļu dēļ, nenotika zemledus makšķerēšana, kā arī lielais lietus samazināja dalībnieku skaitu tradicionālajā velotūrē, tomēr, kopā ar zolītes kausa dalībniekiem, novadnieki ir piedalījušies 1218 cilvēksportošanas dienas, kas no novada iedzīvotāju skaita, sastāda 11.6 %. Spartakiādes kopvērtējuma svinīga sveikšana notiks Ozolnieku novada svētku laikā (23.jūlijs).
Septiņi novada spartakiādes sportošanas gadi ir pierādījuši, ka šī kustība ir dzīvotspējīga un vajadzīga, ka iesaistās arvien jauni dalībnieki, ka iedzīvotāji vēlas startēt kopā, kā arī radināt savus bērnus pie aktīva un veselīga dzīvesveida.
Mēs esam gatavi uzklausīt jūsu vēlmes un turpināt radoši strādāt.

Labākie futbolisti....

Rezultāti...

Kopvērtējuma tabula...

Irēna Leitēna
Ozolnieku Sporta centrs

"Centra" komanda

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs