Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada 7.spartakiādes ROGAININGS

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Sniegotajā pūpolsestdienā Salgales pusē lieli, mazi, drosmīgi un krāsaini novada spartakiādes pirmo ROGAININGA orientēšanās sacensību dalībnieki kopā ar vietējām meža zosīm, dzērvēm, gulbjiem un zaķiem divu stundu garumā „ķēra" kontrolpunktus katrs pēc savām spējām un gribasspēka. Startā reģistrētajiem 43 dalībniekiem, vecumā no 2 līdz 60 gadiem, un vienam sunītim vārdā „Parisa" veiktās distances garums svārstījās no kādiem 500 metriem līdz pat 20 km. Toties sakrātās emocijas un piedzīvojumi visiem finišā bija vienlīdz svarīgi stāstāmi. Cits jau distances pirmajā kilometrā bija izsmēlis savu lielo enerģiju un tālākais palika mammas ziņā, citam ceļu aizšķērsoja upīte, citam šķūnītis bija par tumšu, lai atrastu kontrolpunktu, citam kastes par mazu, vai eglītes par biezu, bet tā, kā tās bija komandu sacensības, kopā viss bija izdarāms.
Desmit Ģimeņu komandu vērtējumā ar 72 punktiem un ļoti labu laika rezultātu čempionu godā tika Daiga Dābola un Linards Laidiņš (9 g.). Sudraba tituls - Lainei Orbidānei un Jaroslavam Orbidānam (8 g.) un bronza – Agitai Grantiņai un Agatei Grantiņai (10 g.).
Sešu Jaukto komandu grupā ar 122 punktiem par čempioniem kļuva Ilona Daģe, Salvis Daģis un Kaspars Beķeris. Otrajā vietā (116 punkti) Zane Dzirkale un Jānis Valerts. Trešajā vietā (102 punkti) Ginta Bērziņa un Juris Naglis.
Katras komandas balvu pūrā nodaļas nonāca attiecīgā ranga medaļa un dvielis ar uzrakstu „Ozolnieki"
Spartakiādes kopvērtējumā ar 16 punktiem pārliecinoši uzvar „Kauguri", 2.vietā „Salgale" ar 12 punktiem, 3.vietā „Tetelāne" ar 4 punktiem. Tālāk seko komandas ar vienu ieskaiti – „Ezermalas" (8 p.), „Brankas"- (7 p) un „Ozokalns"- 4 punkti. Nepiedalījās „Centra" un „Aizupes" komandas.

Irēna Leitēna

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

aprīlis, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs