Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Spēka un veiklības dienas rezultāti

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Uz spartakiādē otro reizi organizēto SPĒKA un VEIKLĪBAS dienu bijām cerējuši redzēt daudz dalībnieku, kā arī pilnas tribīnes ar skatītājiem un atbalstītājiem. Atnākušie bija gandarīti par skaisti ierīkoto zāli un pārdomātajiem interesantajiem pārbaudījumiem, kas līdzsvaroja spēku un veiklību: velo ātrbaukšana un virves vilcēju iemaņas smaguma vilkšanā, smaguma pārnešana un matemātiskās zināšanas sviras kustībā, precizitātes stafetes brauciens ar gokartu, abu roku spēka kopsumma ar pēc dinamometra rādījumiem, kā arī muskuļu pārbaude izturot pēc iespējas ilgāk guļus atspiedienā, kur uzvarētāja rezultāts šoreiz sastādīja 6,37 min. Pēc visos pārbaudījumu iegūto vietu kopsummas par čempionu kļuva Ervins Vēveris, 2.vietā Raivo Veļiks, 3.vietā Andrejs Sadibovs. Uzvarētāji saņēma medaļas, diplomus un speciāli izgatavotās balvas.
Pēc pieciem notikušajiem spartakiādes sporta veidiem patreiz komandu reitings ir sekojošs: „Centrs"- 136 punkti, „Kauguri"-107 punkti, „Aizupes"-76 punkti, „Ezermalas"-75 punkti, „Ozokalns"-73 punkti, tālāk „Tetelāne"-64 punkti un „Salgale"-64 punkti. Pašreiz liela punktu starpība ir tāpēc, ka vairākos sporta veidos komandām nebija pietiekošs ieskaites dalībnieku skaits un iegūtā rezultāta punkti tika proporcionāli samazināti. Vēl priekšā ir 9 sporta veidi un visas iespējas komandas rezultātu koriģēt. Joprojām gaidām ikvienu jaunu dalībnieku, kas vēl nav iesaistījies šajā interesantajā cīņā.
Arī martā ir paredzēta intensīva sportošana. Laipni gaidām 4.martā plkst.11.00 uz GALDA TENISU, 18.martā plkst.11.00 uz ROGAININGU, kā arī no plkst.11.00 līdz pl.16.00 jau iecienīto ŠAUŠANAS dienas pasākumu Ozolnieku Sporta centrā.

Irēna Leitēna, Ozolnieku Sporta centrs

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs