Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Auto-foto orientēšanās

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Spītējot lietum un drēgnajai sestdienai, 111 dalībnieki 27 automašīnu ekipāžās devās aizraujošajā novada spartakiādes piektajā Ģimeņu auto-foto orientēšanās ceļojumā. Jau pašā sākumā, izvelkot starta numuru, dalībniekus gaidīja pirmais pārbaudījums - pareizas atbildes izvēle uz ceļu satiksmes noteikumu jautājumu. Vēl starta laukumā ikvienai ekipāžai bija jānofotografējas vēsturei un jāpierāda uguņojošu lāpu dzēšanas prasmes. Tālāk, pēc kartes un brīvas izvēles, vēl astoņu kontrolpunktu atrašana un pārbaudījumu izpilde.
Aptuveni 70 km garā ceļojuma laikā bija iespējams izmēģināt un savaldīt Matīsa Cera skaistā kvadracikla zirgspēkus. „Caunītēs" pie Santas Rubenes uzzināt senlatviešu tradīcijas, kā arī to, kas tad īsti dzīvo pagrabiņā. „Reiteru" saimniecības Sanitas Dombrovskas pacietīgie zirgi ļāvās uzzināt visas gudrības par zirgu kopšanu, kā arī pacietīgi gaidīja „sāpošās" kājas apsaitēšanu, protams, kā pateicību – ikvienam interesentam ļāva pavizināties uz savas muguras. Ceļošana Mārča Laidiņa drošajās laivās pārbaudīja dalībnieku līdzsvara un orientēšanās spējas. Garšīgākais pārbaudījumu punkts bija „Iecēnu delikatesēs", kur nogaršojot Aigara Paučes piedāvātajā, svaigi ražotajā desu klāstā, bija jāatpazīst daudzveidīgais asortiments. Konkursa „SUPER NOVA" dalībnieka Aigara Kreiļa skanīgās dziesmas ne tikai priecēja, bet arī ļāva piebiedroties un izmēģināt ikvienam solista karjeru. Viesmīlīgajā Andra Vincāna saimniecībā bija nepieciešama modra acs un stingra roka. Tā kā lietus laikā piedāvātās „mežacūkas" nepastaigājās – bija jāšauj „zaķa ļipā". 270 šāvieni ir ievērojams robs munīcijas krājumā, taču dāsnais saimnieks sola to dāvināt novadnieku labā. Visnopietnākais pārbaudījums un arī dažas tulznas gaidīja Normunda Hofmaņa organizētajā tūrisma elementu pārbaudē, ko kompensēja piedāvātā tēja, zupas šķīvis, kā arī piemiņas koka iestādīšana. Visas lietainās dienas garumā visvajadzīgākais izrādījās tieši pēdējais kontrolpunkts, kur Gundara Kļavas „KROWN" piedāvājumā bija iespējams profesionāli nomazgāt dubļaino automašīnu.
Vakara noslēgumā, kā lielākais pārsteigums, ikvienu ekipāžu gaidīja balva - ģimenes piemiņas bilde pasākuma noformējumā. Slaidrādes kadri ļāva kavēties atmiņās un vērot arī citu ekipāžu panākumus. Kā vienmēr, prieks, ka Ozolnieku novadā nav problēmu atrast atsaucīgus cilvēkus, saimniecības, uzņēmumus, pašvaldības darbiniekus, kuri velta savu brīvo laiku un palīdz sacensību organizēšanā.
Šogad čempionu titulu un ceļojošo balvu izcīnija Artura Semjonova ekipāža „Sudraba bulta" ar 79,9 punktiem, 2.vietā Ivo Baranovska ekipaža „Pērle" ar 79,3 punktiem, 3.vietā Valda Labanovska ģimene "Pavasara iela". Šoreiz ar 4.vietas ieguvēji Jānis Zariņš ar savu ekipāžu no „KROWN" - saņēma pārsteiguma balvu, kā profesionālākie darba darītāji.
Spartakiādes kopvērtējumā 1.vietā „Centrs", 2.vietā „Kauguri", 3.vietā „Ezermalas'', tālāk seko „Ozokalns", „Aizupes", „Brankas", „Salgale" un „Tetelāne"".
Paldies visiem, kas atbalstīja un pielika roku, lai pasākums izdotos.

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējumu tabulu skatīt šeit...

Ozolnieku Sporta centrs


 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs