Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Šaušanas dienas rezultāti

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Piecu stundu garumā Ozolnieku Sporta centra zāle gaidīja ikvienu novada iedzīvotāju, kurš vēlējās izmēģināt roku šaušanas mākslā. Visvairāk pārstāvēta šoreiz bija „Centra" komanda – 40 dalībnieki. „Ezermalas" un „Kauguri" varēja lepoties ar 18 dalībniekiem, bet, piemēram „Salgali" pārstāvēja tikai tēvs ar dēlu. Patīkami bija redzēt kuplā skaitā (37) daiļā dzimuma pārstāves, kuras uzrādīja arī lieliskus rezultātus. Tā 49 punktus, no 50 iespējamajiem, izdevās trāpīt Līgai Tambergai, 48 punkti - Inārai Žeivotai, 47 punktus uzrādīja trīs pārstāves, taču labākā, ar precīzāko mērķa trāpījumu izrādījās Brigita Gailāne.
65 vīru konkurencē – ar 100%- tīgu mērķa trāpījumu, nepārspēts un čempiona godā celts Vladimirs Kališs no „Kauguriem" ar 50 punktiem. Tikai ar mikroskopa palīdzību no četriem vīriem, kuru rezultāts bija 49 punkti, tika noskaidrots, ka sudraba medaļa pienākas Gundaram Liepam no „Salgales" un bronzas medaļa Artim Ozolam „Kauguri". Vēl lieliskus rezultātus uzrādīja 18 vīri un 11 sievietes, sašaujot no 46 līdz 48 punktiem.
Arī bērniem bija iespēja pneimatisko šauteni paturēt rokās un izmēģināt. Vislabāk veicās Ralfam Zabeļinam ar 47 sašautiem punktiem.
Šaušanas sacensību kopvērtējumā, ieskaitot komandas 5 labāko vīru un 3 sieviešu iegūto reitinga vietu punktus - 1.vieta „Centra" komandai, 2.vieta „Kauguriem", 3.vietā „Aizupēm". Tālāk seko „Ezermalas", „Ozokalns", „Tetelāne", "Salgale" un „Brankas".
Pēc astoņiem sporta veidiem 8.spartakiādes līderos pagaidām ir „Centra", „Kauguru" un Ezermalu" komandas. Vēl atlikuši pārbaudījumi sešos sporta veidos, tuvākais – basketbols.
Ir atvērta arī pieteikšanās uz interesanto ģimeņu auto-foto orientēšanos, kas notiks 29.aprīlī, bet ar ierobežotu (30) ekipāžu skaitu. Katrai spartakiādes komandai varam garantēt trīs vietas. Pārējiem – vēlam „nenogulēt" pieteikšanos, jo tie, kas jau iepriekš piedalījušies – šo piedzīvojumu noteikti vēlēsies atkārtot. Uz tikšanos nākošajos mačos!

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

Ozolnieku Sporta centrs

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs