Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Atvadas no ziemas+foto

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Atvadas no ziemas

11. martā Ozolnieku novada iedzīvotāji satikās Ozolnieku Sporta centra stadionā, lai kopīgi teiktu atvadas ziemai. Neskatoties uz to, ka svētdien ziema bija nolēmusi atkāpties un pasākuma dalībniekus sagaidīja atkusnis, pozitīvo svētku ideju un cilvēku lielisko noskaņojumu nespēja sabojāt ne slapjums, ne vējš, nostiprinot pārliecību par to, ka Ozolniekos dzīvo aktīvi un drosmīgi cilvēki. Stadionā pulcējās gan lielie, gan mazie, kuri atrada iespēju izbaudīt slapjos ziemas priekus, bērniem slidinoties improvizētā kamaniņu karuselī. Tomēr vislielāko prieku bērnu acīs radīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Zirgkopības mācību centra „Mušķi” sarūpētais pārsteigums – lielas kamanas un divi stalti zirgi, kuri izvizināja ikvienu mazo svētku baudītāju.

Kā mēdz teikt – nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Bērniem netraucēja ne slapjums, ne aukstais vējš, tāpēc arī vecākiem bija iespēja izskrieties pa ūdeni, ķerot mazos atpūtniekus. Ozolnieku Sporta centra organizētais pasākums "Atvadas no ziemas" bija lieliska iespēja iziet no mājas, satikt kaimiņus un draugus, kopīgi sildīties pie ugunskura, malkot karstu tēju un cienāties ar restorāna „Meka” sarūpētajām pankūkām.

Ziema ir godam pavadīta, atliek cerēt, ka pavasaris nekavēsies un saule lutinās pavisam drīz, izkausējot pēdējo ledu un aicinot piedalīties arvien jaunās aktivitātēs. Jau maijā tiksimies pavasarīgajā pasākumā - Velotūre 2012…

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

aprīlis, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs