Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Galda teniss + foto

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Galda teniss

Čempions - Pāvels Pavlovs

Ar pārsteidzoši lielu atsaucību un augstu meistarību noslēdzās Ozolnieku novada 3. spartakiādes galda tenisa turnīrs. 34 vīrieši (finālā 12) un 8 sievietes (finālā 4) septiņu stundu ilgās cīņās rādīja, ko spēj muskuļi, veiklība un gribasspēks. Līdz pašai pēdējai spēlei, kurā tikās iepriekšējā gada čempions Guntis Jurēvičs („Centrs”) un Dzintars Dandēns („Ezermalas”), saglabājās intriga par pirmo četru vietu likteni. Dzintars varēja izvēlēties: ja uzvarēt, tad pats iegūtu bronzas medaļu, ja zaudēt, tad Guntis kļūtu par čempionu, bet ja nospēlēt neizšķirti, tad – par čempionu kļūtu Pāvels Pavlovs, sudrabs – Guntim Jurēvičam un bronza – Endijam Rožkalnam („Kauguri”), bet pašam pati sāpīgākā - 4. vieta.
Līdzjutēju atbalstīta sākās spēle, kur padoties negribēja neviens: pirmais sets 1-0; tad seko 1-1, nākošais sets 1-2 un beidzot 2-2 (neizšķirts) un tātad - pēdējais variants.
Kopvērtējumā: 1. vieta „Kauguriem” (71 p.), 2. vieta „Centram” (69 p.), bet 3. un 4. vietu dala „Ezermalas” un „Salgale”(ar 60 p.). Tālāk seko „Tetelāne (41 p.), „Aizupes” (34 p.) un „Ozokalns” ar 24.5 punktiem. Diemžēl, nebija neviena dalībnieka no „Brankām”.
Šī gada čempions Pāvels Pavlovs no „Kauguriem” pārsteidza visus ne tikai ar savu meistarību un cīņas sparu, bet arī ar to, ka viņa dzīves pūrā ir jau 66.gadi. Tātad, gadi nav šķērslis aktīvam dzīvesveidam un sportiskai formai. Domāju, ka daudziem galda tenisa cienītājiem tas lika aizdomāties: „Arī es taču tā varētu, ja darītu!” Bet kāpēc gan ne? Ozolnieku Sporta centrā vienmēr ir pieejams tenisa galds, turnīriem – glīti iekārtota sporta zāle. Strādāsim un tas būs garants, ka galda tenisam Ozolniekos ir stabila nākotne.

Sacensību tiesnese Irēna Leitēna

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit.

Rezultātus skatīt šeit.

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs