Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

3.spartakiādes noslēgums

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Noslēgusies Ozolnieku novada 3.spartakiāde.

2012.gada 16.jūnijā noslēgusies Ozolnieku novada 3. spartakiāde, kur 12 dažādos sporta veidos un 3 masu pasākumos ir piedalījušies 1388 dalībnieki, kas sastāda 13,2 % no novada iedzīvotāju kopskaita.
Ozolnieku novadā ir radītas visas iespējas regulārai, veselīgai sportošanai līdz sirmam vecumam. Novada spartakiādes mērķis ir iesaistīt dažādos sporta veidos pēc iespējas vairāk novada iedzīvotāju, neatkarīgi no meistarības līmeņa. Atskatoties uz sezonu, var secināt, ka visvairāk dalībnieku piedalījušies individuālajos sporta veidos, kā arī tradicionālajā Ozolnieku Velotūrē. Iepriecina tāds fakts, ka arī 70 vai 80 gadi nav šķērslis, lai piedalītos zolītes turnīrā, zolītes kausā vai novusā. Arī 60 gadi nav šķērslis, lai kļūtu pat par čempionu galda tenisā. Mūsu novadā dzīvo daudzi sava sporta veida meistari, kas aicina pievienoties un neliedz savu padomu pārējiem.
Sporta svētku noslēgumā tika iedibināta jauna iniciatīva - uzaicināt uz pirmajām sportiskajām aktivitātēm iepriekšējā gadā dzimušos bērniņus, kas guva lielu atsaucību un rāpotgribētāju netrūka.
3. spartakiādes kopvērtējumā čempionu godā tika „Centra” komanda, otrajā vietā „Kauguri” un trešajā vietā „Ozokalns”, kuriem, pateicoties novada atbalstam, ir iespēja kopā ar ģimenēm doties ekskursijās
Ir patīkami strādāt novadā, kur ikviena jauna ideja tiek atbalstīta un katram novada iedzīvotājam ir dota iespēja piedalīties. Žēl, ka daudzi šo iespēju vēl neizmanto. Mēs strādājam priekš jums, gaidām jūsu priekšlikumus, vēlmes un , protams, arī atsaucību.
Spartakiādes galvenā tiesnese Irēna Leitēna

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs