Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pludmales volejbols+ foto

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

2. jūnija rītā saulīte aiz mākoņa maliņas aicināja Ozolnieku novada pludmales volejbola cienītājus uz smilšu laukumu. Viss bija sagatavots uz komandām 20, bet pieteicās tikai piecas. Laikam daudzi vēl nezin, ka Ozolnieku stadionā ir labiekārtots smilšu volejbola laukums, varbūt kādam bija bail no mākoņiem, kāds, varbūt, ir devis uzticības solījumu zāles volejbolam, bet, varbūt, kādam ir jātaupa spēki starptautiskiem turnīriem? Kāds bija neierašanās iemesls, katrs pats zina vislabāk. Bet mēs organizatori sākam domāt – varbūt šī laukuma vietā izbūvēt atklāto baseinu, varbūt klinšu sienu, varbūt…? Nu kaut kā jau jūs no tām siltajām mājas ir jāizvilina. 

Tie, kas ieradās – vīlušies nebija. Galvenais tiesnesis Aldis Bērziņš profesionālā līmenī sekoja spēles norisēm, līdzjutēji un skatītāji juta līdzi, mūzika skanēja. Tikai pašā izšķirošajā spēlē par čempionu titulu starp „Kauguriem -1” un „Centru”, novada spēcīgāko bīčistu izturību nolēma pārbaudīt kārtīgs lietus uzbrukums. Čempioni pludmales volejbolā – Kristaps Balodis un Dāvis Danieks no „Centra” komandas!
9.jūnijā tiekamies mini futbola laukumos, bet 16.jūnijā jau Ozolnieku novada 3. spartakiādes noslēgumā. Saraujam - līdz finišam tikai 14 dienas! 
 
 Spartakiādes galvenā tiesnese Irēna Leitēna

Labākos spēlētājus skatīt šeit...

Tabulu skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs