Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Velotūre 2012 + foto

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
2012. gada 12. maijā plkst. 11:00 norisinājās pasākums "Ozolnieku Velotūre", kas pulcēja simtiem velobraucējus no tuvākām un tālākām vietām, lai dotos kopīgā izbraucienā pa Ozolnieku novadu, apciemojot arī tuvākos kaimiņus - Jelgavas pilsētu. Ceļojumā devās ap 430 velobraucēju.

Par tradīciju kļuvušais pasākums "Ozolnieku Velotūre" bija pa spēkam ikvienam veloprieku atbalstītājam: gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem, gan senioriem – visiem cilvēkiem, kuri vēlējās pavadīt dienu lieliskā noskaņojumā, atpūšoties sportiskā garā un iegūstot jaunus draugus.

Pēc 20 km garā maršruta pieveikšanas, velobraucēji atgriezās Ozolnieku Sporta centra stadionā, kur tos sagaidīja muzikāli un azartiski priekšnesumi, tāpat visiem brauciena dalībniekiem bija iespēja atgūt zaudēto enerģiju, cienājoties ar sarūpētajām pusdienām un silto tēju! Stadionā valdīja lieliska atmosfēra, bija vērojams veselīgs nogurums cilvēku sejās un gandarījums par pieveiktajiem kilometriem, jo Ozolnieku Velotūre apvienoja visus veloprieku mīļotājus, neatkarīgi no vecuma, izturības vai sportiskās sagatavotības.
 
Pasākuma noslēgumā - iedvesmojošus priekšnesumus un trikus visiem dalībniekiem demonstrēja "Latvijas Zelta talanti 2012" uzvarētāji - velotriālisti Ansis un Arvis Dermaki!

 

Reģistrācija
 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs